golfky inglesina espresso?

1128
28.3.05 12:58

golfky inglesina espresso?

Ahoj holky máte některá z vás zkušenost s golfkama Inglesina espresso? Uvažuji o jejich koupi, hlavně proto že jsou lehké. Díky za každou zkušenost. :D Lenka+ 13m rarášek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Espresso?

Přidejte zkušenost s Inglesina Espresso
Napsat příspěvek

Reakce:

12466
28.3.05 13:33

Ahoj my jsme je prave poridili a zatim jsme spokojeni. Krome nich mame jeste sportak, ale golfky potrebujeme na cesty MHD, autem atd. Jako variantu misto sportaku bych Espreso nedoporucovala, protoze jsou preci jen malo „festovni“, ale do mesta jsou super-lehoucky, krasne manipulovatelny, jdou polohovat, maji boudicku, kosik…Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
28.3.05 14:15

A jak máš velký dítě? Myslíš že jsou malý?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
28.3.05 19:19

Nez jsme je kupovali, tak me taky kamaradky zrazovaly, ze jsou tyhle golfky kratke, nebo uzke atd. Ja si myslim, ze nejsou. Jsou asi o neco kratsi nez treba Peg Perego , ale jinak bych jako male rozhodne neoznacila. Syn ma asi 9kg a 9 mesicu, takze tak asi prumerne dite a ten se v nich zatim spis ztraci :) Uz jsme je ale pujcovali i „kamaradovi“ a ten ma uz 12kg (v 10mesicich!!) a taky nikde „neprecuhoval“ a stacily mu bohate, i na spani. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
29.3.05 11:02

Ahoj, co se týče tohodle kočárku, tak se mi taky moc líbí. Čekáme mimi v červenci a koupili jsme si trojkombinaci od Knorru, ale do města a MHD bychom si asi pořídili ještě právě golfky. Chtěla jsem se zeptat, od kdy se tak dají používat a taky jsem četla, že nemají polohovací nánožník, což mi přijde trochu divné. Jinak se mi moc líbí, cena je taky docela přiměřená a když je vidím, moc malé mi nepřijdou. Děkuju Petra a mimísková 25tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
29.3.05 11:19

Já si je teda včera objednala přes internet tak jsem zvědavá až dorazí. Jinak já jsem malýho vozila v hlubokým kočárku do 8 měsíců i když poslední 2 spíš jezdil na břiše a koukal z kočáru ven. Já ho nechtěla posazovat a ve sporťáku se mu takovýto pololežo nelíbilo a cpal se do sedu. Takže od devíti když už seděl jsem ho do toho sporťáku dala. Mám taky kombinaci od chicca a chtěla jsem ještě něco lehkýho do MHD a po Praze.
Lenka + rarášek 13m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
29.3.05 11:43

Golfky Goodbaby http://www.pleny.cz/detail.php?id=6, promiňte že se sem vtírám s jiným kočárem.
Máte jej už některá doma, popř. jaké máte s nimi zkušenosti?
Díky Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama