Golfky-od kdy?

129
31.3.05 18:31

Golfky-od kdy?

Ahoj maminky,
mám doma uz skoro batole (11mes). Dnes jsme si koupili od sousedky golfky - jsou tak skvele, ze mi prijdou jak maly sportacek. Chtela jsem se vas zeptat, od kdy jste zacali pouzivat golfky. Neni to moc brzy? Dekuji moc. Alca …omlouvám se, ale klávesnice odmítá psát hácky......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

118
31.3.05 21:22

Ahoj,
já už jedenáctiměsíční dceru v golfkách vozím. Mám polohovací, takže v nich může i zdřímnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
31.3.05 21:47

Ahojte maminy, já už od tohoto týdne také používám golfky značky Cam.Malý má sice teprve 9 měsíců, ale myslím, že se mu to líbí. :) Když chce spát tak spí a když ne, tak kouká. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
31.3.05 22:01

Ahoj, my taky golfky pouzivame asi od 8 mesicu a syn si nestezuje. Mame Inglesinu Espresso. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
31.3.05 22:16

Ahoj holky,
my jsme začali golfky používat v 7 měsích, ale máme je polohovací, úplně do lehu…Máme Jané energy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
1.4.05 07:57

Ahoj, nám je 8 měsíců a s golfkama už trandíme. Máme taky polohovací, takže si v nich malá občas i schrupne. Jediný co mi vadí je, že když náhodou narazíme na nějakej hrbolatej chodník, tak mi to připadá že z holčiny vyklepu duši jak to drncá. Ale s tím člověk musí počítat, že jsou určeny hlavně pro rovnej terén, takže to střídáme se sporťákem. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.5.05 15:01

ahojte

já používám golfky jen na přejíždění z autak obchodu nebo k doktorce.Nemám totiž polohovací a malý se na tych golfkách točí jak kača v čepici a to má teprve rok a kdyby nebyl zapnutý tak vypadne radši jezdím s kočárem sportákem.Můj názor je pokud jsou polohovatelné tak proč ne? :roll: 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
483
10.5.05 15:17

Ahoj holky,
mam syna, kteremu ted bude 6 mesicu a jeste ho vozim v hlubokem kocarku, coz zacina byt neunosne. Kdyz se probudi, vetsinou zacne brzo plakat, protoze nevidi ven a je mu tam dlouha chvile (hracky pak uz taky nepomahaji). Letim tedy vzdycky domu jako o zavod a radeji se nekam dal ani nevydavam :( Premyslela sem tedy, ze bych zacala Oliska vozit ve sportaku.
Mame pegperego pramette s polohovatelnymi zady. Jaky je rozdil v golfkach a sportakem? Je uz na case mimco prendat do jineho kocarku a konecne ho trochu po:,–(it, kdyz se probudi?
Diky a mejte se prima
Eva :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
10.5.05 17:01

ahoj,
my jsme začali golfky používat v 10m,mám odpružené,polohovací záda i nohy,velká kolečka.je to baby dreams-rider.bydlíme v menším městě a náměstí máme celé z kostek a tzv. kočičích hlav a jsme moc spokojení,my i kačenka.
luka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
10.5.05 17:12

Podle mě rozdíl mezi golfkama a sporťákem je ve skládání a rukojeti.
Jinak malá v hlubokém kočáru trávila zimu, na konci března, kdy jí bylo 6měsíců, jsem vyndala sporťák, jen v něm ležela, ale byl níž a měla lepší výhled a je spokojená. Golfky jsem pořídila a jak se uzdravíme, začnem v nich drandit - často jezdím do Prahy a navíc jí nosím v baráku bez výtahu do pater, jejích cca 9kg (přesně nevím) mi dávalo slušně se sporťákem zabrat. Jsou polohovací a kostky nám neva, ba naopak:) Máme taky Coneco (dříve Baby dreams) Twister (původní Rider)
Gabča a Barča, 32týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.5.05 19:34

Rozdil mezi golfkama neni v rukojeti a skladani, ale prevazne v koleckach a robustnosti. Golface maji mensi plastova kolecka, kdezto sportak vetsinou vetsi a nafukovaci. Jsou i golfky se spojenou rukojeni (Inglesina Espresso-tu mame nebo Jane), nektere golfky se skladaji naplacato podobne jako sportak (aspon ta nase trojkolka Quinny Fashion) a nektere nadlouho. Obecne pokud je golfac polohovaci a ma pevna zada tak od pulroku bych vesele vozila, i kdyz jizdnimi vlastnostmi a pohodlnosti pro prcka je sportak lepsi jak na kostkach ve meste tak v terenu.

• Nahlásit
  • Citovat
172
16.5.05 11:01

Ahoj. Dite by melo v kocarku a vubec sedet, az kdyz se samo po:,–(i. Nekdy maminky tvrdi, ze uz umi sedet, nebo si chce sedat. Ale opravdu az kdyz si samo sedne a vydrzi sedet. V kocarku je to jeste tezsi. Vim, co rikam. Delam Vojtovu metodu. Jinak se deti podporuji v kulatych zadickach - hlavne bederni pater a pak v propinani nozicek a stoupani na spicky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
17.5.05 12:12

Ahoj maminky,
absolutně souhlasím s Alushou v tom, že dítě neposazovat dříve než v půl roce. Vím, že je to období, kdy jsou děti strašně zvědavé a ještě bohužel nemůžou sedět, takže začíná být období trápení se s kočárkem. Přesně si pamatuji tu dobu a ty boje.
Ale zdravá zádička dítěte za to stojí.
Jinak už golfáčky používáme a jsme s nimi absolutně spokojení - máme baby dreams.
Hezký den.¨
Alča a Péťa 12 měs.
PS všem díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
17.5.05 12:15

Omlouvám se, napsala jsem pěknej nesmysl. Neposazovat dříve než v půl roce - blbost. Myslela jsem neposazovat dříve, než se dítě umí samo po:,–(it.
Nevím, na co jsem myslela. Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
17.5.05 13:12

ahoj,
doteď jsme jezdili ve sporťáku a teprve týden jezdíme v golfkách, malá má 21.měs. V tomhle jsme vyjímky, ale já si nějak vystačila se sporťákem, akorát mi připadalo poslední dobou náročné to cestování, kdežto s golfkama to jde raz-dva.
Máme taky polohovací, i v tomhle věku je velká pravděpodobnost, že mi venku usne.
Zuzka+Emily 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama