Graf bazální teploty po revizi

adušenka
13.6.13 07:54

Graf Bazalni teploty po revizi

Ahojky prosim 24.5.2013 byla revize v 9tydnu :-( 6,9,11 a 12.6. byl sex nechraneny. pridavam foto grafu. Prosim o jeho zhodnoceni dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1179
13.6.13 08:06

Ahoj, tento graf je zatím anovulační, ale jsi po revizi, takže cyklus může být delší, než obvykle a ovulace ještě může proběhnout, ale nevím :nevim:
Já jsem prodělala revizi v únoru ve 12.tt a hned ten cyklus po revizi jsem ovulaci neměla, ten další už jo.. Držím palce, ať to brzy vyjde znovu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
adušenka
13.6.13 08:11

Diky za info :-) to je mi lito ze ve 12tt :-(( muselo to byt taky hrozne´.byl to muj 2 potrat a jeden porod 27.Duben 2011 SP 6tt bez revize
12.Cervenec 2012 prirozeny porod Nelinky
24.Kveten 2013 ZP 9tt s revizi
kamoska mi psala ze ovu byla asi vcera. a nasla jsme hodn dizkuzi a ovulace opravdu j po revizi :))

• Citovat
  • Nahlásit
1179
13.6.13 08:18

Je mi líto, že jsi si tím prošla už dvakrát :( Já jsem zatím bezdětná, bylo to mé první těhotenství, které se povedlo po roce a dvou měsících, no teď se snažíme od března.
Ovulace po revizi určitě být může, já jsem jí neměla, nebo jsem jí nezaznamenala :)
U Tebe je to s tím grafem tak, že pokud ti teplota ještě stoupne a bude se držet nahoře, tak je tam šance, že ti graf vyznačí ovulaci na včerejšek. Držím palce, ať to tak je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
adušenka
13.6.13 08:19

Dekuji taky doufam jj rikala mi ze tak 4bt se musi drzt nahore tak snad :-) mela jsme vcera i cipek vysoko a pri sexu to bolelo tak asi narazel do cipku :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
adušenka
13.6.13 08:20

Neboj miminko prijd e :srdce: a nase deticky at se maji v nebicku krasne :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
1746
13.6.13 09:45

Já jsem prodělala revizi pro zamlklý potrat loni v srpnu v 11.týdnu, první měsíc byla bazální teplota taky divoká, ale i přes to ovulace proběhla, cítila jsem to na sobě a i test vyšel pozitivně. Ale my jsme se začali zase snažit až 3 měsíce od revize, jak nám bylo i doporučeno, tělo se potřebuje zotavit, sliznice pořádně dorůst, pila jsem první polovinu cyklu kontryhelový čaj a hned to provní snažení 3 měsíce od revize bylo úspěšný a za 8 týdnů mám termín porodu. A i ten graf byl tehdy první takovej jakej by měl být. Dej tomu čas, ikdyž vím, jak je silná touha znovu otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
adušenka
13.6.13 17:33

Dnesni ovu. testik

• Citovat
  • Nahlásit
1179
13.6.13 17:43

@adušenka Tak ovu test máš negativní, takže s jistotou jde říct akorát to, že v příštích 2 dnech určitě ovulace nebude a těžko říct, jestli už byla, protože je to u každého individuální já mám třeba ještě 5 dní po ovulaci na testu slabší druhou čárku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
13.6.13 17:45

Ovu testy

Tohle jsou třeba mé ovu testy, na foto č.1 jsou všechny negativní a ten další už je krásně pozitivní a po ovulaci mívám čárku zhruba jako na tom u 13.DC .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
adušenka
13.6.13 22:01

No jo ale ja testovala naposledy 9.6.

• Citovat
  • Nahlásit
1179
13.6.13 22:28

@adušenka A byl toho 9. pozitivní? Píšou, že by se mělo testovat aspoň 5 dní a ovulace přijde za 24-48 hodin po posledním pozitivním testu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
adušenka
14.6.13 10:18

Nebyl ale dneska je :-)

• Citovat
  • Nahlásit
adušenka
14.6.13 10:19

Carky jsou hodne silne a cervene :-) ale proste mam spatnou kvalitu fotaku.-((

• Citovat