Graf BT, měření prvního cyklu - Váš názor

8.11.19 07:28

Graf BT..co si myslíte?

Ahoj, co si myslíte mem grafu, měřím první cyklus.
11-15 den bolest podbřišku, mokro,15 den více hlenu..
Podle délky dřívějších cyklů mám 1 den zpoždění..ale podle vyhodnocené ovulace bych MS mela dostat později, je to tak..a co ty teploty, kdy mají začít klesat…nebo už můžu zkusit zítra ráno test?

Děkuji, snažím se těm cyklům porozumět, v září jsme přišli o miminko v 6tt, otěhotněla jsem den před ms, tak mi to pořád nejde pochopit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21630
8.11.19 07:36

Podle grafu byla ovulace 20 dc. Teď jsi 10 DPO, teploty jsou hezky nahoře. Ale v podstatě v té druhé fázi není rozdíl, ať to potom těhotenství je něco není. Teplota klesá jak komu a jak kdy. Mně třeba až během ms, někomu prudce a někomu několik dní postupně. Test bych zkusila v neděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 17:02

Hezký den. Už jsem psala na jinou diskuzi. Nebylo mi odpovězeno tak zkusím štěstí tady :-) Potřebuji prosím radu zkušenějších. Měřím si teplotu první měsíc a chtěla jsem se zeptat jestli ovulace proběhla tak jak ji vyznačila aplikace a potom jestli neni ta lutealni fáze nějak moc poskakana, teploty nízké. A eventuálně jestli je šance že se zadarilo. Moc dekuju za odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21630
10.11.19 08:36

@petulle2 Pěkné ráno. Podle pravidel stm byla ovulace 12 dc. Teploty v druhé fázi nejsou nijak nestandardní. Zda se povedlo nebo ne se nedá takhle poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.11.19 19:04

@andelka83 ok, moc děkuji za odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama