Granule Golden Star

68
25.5.17 21:38

Granule Golden Star

Máte zkušenosti s granulemi Golden Star. Vím že to není žádná kvalita ale mě se to zdá lepší než ze supermarketu. Mám 3 otázky nejvíce mě zajímají první 2.
1. Jaká je denní dávka pro malého psa (7kg)
2. Jaké je datum spotřeby po otevření pytle
3. Přes jaký obchod je objednáváte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48719
25.5.17 21:43

@Neli114 proč myslíš že je to lepší než supermarket? vždyt je to skoro bez masa, bude tam chemická konzervace. no 24kč za kilo tam prostě se nedá mluvit o kvalitě :(. Co žere pes teď? krmná dávka bude asi dost vysoká, protože to je tak nekvalitní bude muset toho sežrat hromadu :? 7kg pes toho tolik nesežere ne aby musel žrát tohle :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
25.5.17 22:11
@Markéta80 píše:
@Neli114 proč myslíš že je to lepší než supermarket? vždyt je to skoro bez masa, bude tam chemická konzervace. no 24kč za kilo tam prostě se nedá mluvit o kvalitě :(. Co žere pes teď? krmná dávka bude asi dost vysoká, protože to je tak nekvalitní bude muset toho sežrat hromadu :? 7kg pes toho tolik nesežere ne aby musel žrát tohle :(

V supermarketu máš obsah 4% maso a výrobky živočišného původu v těchto granulích máš 25%. My krmíme britem tyhle mě napadli pro moji tetu která se úplně zhrozila že 15 kg granulí stojí 650 Kč. Co jsem to tak počítala tak by vydrželi i 5 měsíců. Je to pravda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68
25.5.17 22:13
@Neli114 píše:
V supermarketu máš obsah 4% maso a výrobky živočišného původu v těchto granulích máš 25%. My krmíme britem tyhle mě napadli pro moji tetu která se úplně zhrozila že 15 kg granulí stojí 650 Kč. Co jsem to tak počítala tak by ten Brit vydržel i 5 měsíců. Je to pravda?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48719
25.5.17 23:19

@Neli114 no 25% ale čerstvého takže to je 70%vody což je marketovka. Navíc čím větší hnus tím větší dávkování. jestli modrý brit to je taky šrot, když už tak alespon brit care ;) Po otevření by se krmivo mělo spotřebovat ideálně do 2m ;) ono se ndá koukat na cenu za kg ale na krmnou dávku za den jenže co by kdo chtěl od krmiva za 25kč kilo :? ale je to úroveň marketovek :? Pokud budu šetřit jako že fakt hodně tak prý s hodně přivřeným okem vychází slušně profine, určitě nepatří k slušným, k průměru ale než marketovka a pod. navíc že to má25% masa tak píší maso + produkty živočišného původu což jsou i zobáky, pařáty a peří takže marketovka, nic víc ale při té ceně kdo by co chtěl :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
26.5.17 07:30

Ahoj, je to srovnatelný s marketovkama. Náš pes má citlivý zažívání tak krmim brit care bez kuřete…po kuřeti ma průjem. Ale pokud má teta 7 kg psa tak by pro ni bylo třeba finančně únosnější kupovat menší balení třeba každý měsíc. Ve finále to vyjde dráž, ale někdo dá třeba radši měsíčně 500 než jednorazově 1500.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama