Reklama

Grunge styl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andysa
Nováček 5 příspěvků 10.07.18 19:08
Grunge styl

Ahoj, chtěla bych se oblékat v grunge stylu, ale nevím kde to sehnat, na internetu je metal shop a keramika jediné nirvana trička. Prý Se to dá sehnat někde v seconhandu.Atd a cenově to vyjde levnější, akorát jsem malá, tak bych chtěla boty ale s podpadkem ve vnitřním,(skri­tým)Abych je mohla nosit i na podzim, a nechci aby někdo poznal že mám podpadky. Poraďte kde sehnat Grunge styl, v sekáči, co můžu všecko jako grunge.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 10.07.18 19:11

Jsem úplně out. Začínám stárnout. Musela jsi si to Zadat do vyhledávače, abych se podívala :mrgreen: . Takze pardon. Jsem mimo mísu :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Závislačka 3849 příspěvků 10.07.18 19:19

To ještě jede? To jsme nosili v devadesátkách. Pamatuju jak se Cobain zabil. Jo, pracovní boty, roztrhaný jeany, triko (zásadně černý) s Nirvanou, rozepnutá flanelová košile nebo dlouhej vytahanej svetr… To byly časy :mrgreen:

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 10.07.18 19:21

Poradím ti jen hychykyrydytyny.

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 10.07.18 19:28

@Tableta Nejdrive flanelka, potom y/i. Preskakujes… :lol:

Tableta
Závislačka 3964 příspěvků 10.07.18 19:34

@Tiffany1 :mrgreen: Bez základních znalostí si na ni ale nevydělá :mrgreen: Leda by si musela vzít „podpadky“ a jít si vydělat někam na odpočívadlo k dálnici :jazyk:

wobludka
Extra třída :D 11701 příspěvků 10.07.18 19:37

To jsem nosila v nácti :mrgreen: ale mělo to výhodu, teď to po mně unosí manžel na chalupě :jazyk: obecně je to tu teď samé téma „Chci být/vypadat jako…“. Myslíš že by má láska nebožtík Cris Cornell řešil u ženský výšku? Co takhle být sama sebou?

MyDestinka
Kecalka 456 příspěvků 10.07.18 19:37

Nirvana :pankac: :pankac: :srdce: flanelka, roztrhané seprané džíny a ideálně vytahanej červenočerný pruhovaný svetr :pankac:

MyDestinka
Kecalka 456 příspěvků 10.07.18 19:41

A btw… Stačí se podívat na klipy Nirvany, Pearl Jam nebo Foo Fighters… To je základní přehled grunge ;)

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 10.07.18 19:50

Prohledej šatník rodičům tohle se nosilo v 90. letech :mrgreen: jinak obchod neporadím, ale zkus projet ebay, Ali, wish atd tam většinou seženeš všechno :palec:

TopSecret
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 10.07.18 19:51
@Andysa píše:
Ahoj, chtěla bych se oblékat v grunge stylu, ale nevím kde to sehnat, na internetu je metal shop a keramika jediné nirvana trička. Prý Se to dá sehnat někde v seconhandu.Atd a cenově to vyjde levnější, akorát jsem malá, tak bych chtěla boty ale s podpadkem ve vnitřním,(skri­tým)Abych je mohla nosit i na podzim, a nechci aby někdo poznal že mám podpadky. Poraďte kde sehnat Grunge styl, v sekáči, co můžu všecko jako grunge.

Podpadky 8o nemyslela si odpadky? :think:

Prof. Farnsworth
Závislačka 3849 příspěvků 10.07.18 20:16
@MyDestinka píše:
A btw… Stačí se podívat na klipy Nirvany, Pearl Jam nebo Foo Fighters… To je základní přehled grunge ;)

Soundgarden… :)

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 10.07.18 20:31
@Andysa píše:

Tak na maškarním bys byla za hvězdu :zed: V té době jsem vyrůstala, kdy se to nosilo, ale nikdy jsem tomu nepřišla na chuť. Sekáč a pak i nějaké skryté poklady možná už vrstevníků tvých rodičů :nevim: Jestli nesmíš nosit podpatky, tak jsi asi ještě hodně mladá. I podle těch hrubek hádám, že budeš ještě na základce.

Russet
Extra třída :D 10341 příspěvků 10.07.18 20:34
@MyDestinka píše:
Nirvana :pankac: :pankac: :srdce: flanelka, roztrhané seprané džíny a ideálně vytahanej červenočerný pruhovaný svetr :pankac:

Jo, úplně vidím svou kamarádku. Díky ní znám C.C. Ale poslouchala jsem to jen se sebezapřením :P

Prof. Farnsworth
Závislačka 3849 příspěvků 10.07.18 20:36
@Russet píše:
Tak na maškarním bys byla za hvězdu :zed: V té době jsem vyrůstala, kdy se to nosilo, ale nikdy jsem tomu nepřišla na chuť. Sekáč a pak i nějaké skryté poklady možná už vrstevníků tvých rodičů :nevim: Jestli nesmíš nosit podpatky, tak jsi asi ještě hodně mladá. I podle těch hrubek hádám, že budeš ještě na základce.

My to taky nosili na základce nebo v prváku. Připadali jsme si tehdy jako drsňáci - v pátek večer na koncert místní rockové kapely, pivo, cigáro (a o půlnoci doma a předstírat že střízlivý :mrgreen: Ne, nekouřil jsem, to načihlo od ostatních :mrgreen: ).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama