Guláš na balkoně přes noc

Anonymní
23.5.20 08:19

Guláš na balkoně přes noc

Ahoj, teď jsem odvezla malou k tchýni, bude tam i na oběd. Co mě ale zarazilo, že když uvařila na dnešek guláš, přes noc ho skladovala na balkoně, a to je venku tak 10 stupnů. Mně by asi nenapadlo, ještě na jaře, ho tam dávat. Může mu něco být? Malá má citlivý žaludek, tak mám strach

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1270
23.5.20 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj, teď jsem odvezla malou k tchýni, bude tam i na oběd. Co mě ale zarazilo, že když uvařila na dnešek guláš, přes noc ho skladovala na balkoně, a to je venku tak 10 stupnů. Mně by asi nenapadlo, ještě na jaře, ho tam dávat. Může mu něco být? Malá má citlivý žaludek, tak mám strach

Nebude tomu nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48742
23.5.20 08:25

Uz je tepleji, ale nebude tomu nic. Dnes to musi snist nebo dat do lednice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24808
23.5.20 08:32
@Anonymní píše:
Ahoj, teď jsem odvezla malou k tchýni, bude tam i na oběd. Co mě ale zarazilo, že když uvařila na dnešek guláš, přes noc ho skladovala na balkoně, a to je venku tak 10 stupnů. Mně by asi nenapadlo, ještě na jaře, ho tam dávat. Může mu něco být? Malá má citlivý žaludek, tak mám strach

Balkon jako lednici v zimě hojně využívám, teď už ne, protože je tam víc jak 10 stupňů. Taky víc létají mouchy a podobná havěť. Když o tom víš, případnou běhavku dítěte budeš mít na koho svést. Já bych teda tchýni poprosila, aby masové omáčky určené dítěti skladovala v lednici. Pro jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5918
23.5.20 08:35

Tak ji požádej, aby to před podáváním převařila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3076
23.5.20 08:35

Já když večer uvařím guláš, tak ho nechám do rána na plotně, protože teplej ho do lednice dávat nebudu. Máme doma přes 20 stupňů. Guláši se přes noc na balkóně nic nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
23.5.20 08:40

@Russet predpokladam ze proti hmyzu chrani poklice.. presne jak pise @Jitul.kaaa9 vecer dovareny gulas taky necham na plotne, pripadne dam na noc ven (ted, ne v srpnu), nikdy tomu jidlu nic nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24808
23.5.20 08:48
@Kolarkaa píše:
@Russet predpokladam ze proti hmyzu chrani poklice.. presne jak pise @Jitul.kaaa9 vecer dovareny gulas taky necham na plotne, pripadne dam na noc ven (ted, ne v srpnu), nikdy tomu jidlu nic nebylo

Když dovařím omáčku, nechávám ji vystydnout na plotně. Ale pak hned do chladničky. Ono jídlu být nic na první pohled nemusí, ale chlad je na potraviny určitě lepší. Deset stupňů a víc je dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24808
23.5.20 08:50
@Jitul.kaaa9 píše:
Já když večer uvařím guláš, tak ho nechám do rána na plotně, protože teplej ho do lednice dávat nebudu. Máme doma přes 20 stupňů. Guláši se přes noc na balkóně nic nestane.

Tak přes noc nenechávám nikdy, hodina stačí na to, aby to vystydlo. Nebo přeliju do studeného hrnce, v sendvičovém dnu se teplo dlouho drží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3045
23.5.20 09:19
@Anonymní píše:

Na dnešek přecházela studená fronta, tak jestli ho vařila večer, bude to v pohodě. Nějakou dobu vychládal… každopádně guláš není moc vhodné jídlo pro dítě, a ještě ohřívaný, zvlášť když má malá citlivý žaludek. Mě by to vadilo, asi bych dopředu s tchyní konzultovala stravu pro dítě, není na tom nic špatného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2392
23.5.20 09:36

Malá má citlivý žaludek? Tak buď za tchýni ráda, když už ty z dítěte vychováváš chcípáka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1914
23.5.20 15:23

Jestli byl ze vcera, tak bych se fakt nebala, u nas bylo asi 7st, nad ranem asi min, jelikoz nam sepnul i kotel. Co jsme s kamoskou zraly v karavanu v italii bez lednicky tak se divim, ze jsme se nepriotravily :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama