Gymnastický míč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 16.05.10 20:12
gymnastický míč

Ahoj holky poradte! Koupila jsem si míč o pruměru 65cm, ale když ho nafouknem a změřime k nejvyššímu bodu, tak má max. 57cm a to si myslim, že je nafouklý na maximum- píšou, že se nesmí přefouknout, takže se zase bojim, že praskne!! Mam ho z globusu, tak mě napadlo, jestli ho někdo třeba nevyměnil za 55cm, jako že si koupil levnější 55ku, ale dal si tam 65ku! Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.05.10 20:16

Taky jsem se nemohla dpocitat centimetru, nech ho par dni byt, trochu na nem hopsej a pak prifoukni, na ten prumer se nakonec dostanes. Taky jsem se bala, ze praskne a neprasknul

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 16.05.10 20:32

Ahoj, já mám doma gymnastický míč ze zdravotních potřeb a nemohu si stěžovat, na danouo velikost jsme se dostali okamžitě při nafouknutí :-) Pak mi jednou koupila mamka tento míč z nejmenovaného obchodu s potravinami a to se nedalo srovnat. Velikost nebyla ani poloviční, jak by měla být :zed: Takže se na něm nedalo cvičit ani sedět.

Ale u toho tvého by to mohlo být jak píšeš, že ho někdo vyměnil za ten menší :think: Předpokládám, že přímo na míči označení velikosti asi není, že?

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 16.05.10 20:44

Na míči velikost napsaná není! Dokonce jsem tam dneska jela, že se kouknu na jiný a porovnám to, ale měli jen 75cm :evil:

Hvezdicka1
Kecalka 290 příspěvků 16.05.10 21:42

Nech den být tak jak je a další den dofoukni na danou velikost.Má se i tak nafukovat. Tvrdý bude hodně a prý i tak má být. Dělají je tak, že na té velikosti to dofoukneš natvrdo.(Tvrdil mi to pán při nákupu v rehabilitačních pořabách a fakt jsem to tu velikost dostala)

S.maya
Závislačka 4360 příspěvků 15.01.11 17:07

Čím jste nafoukly gymnastický míč? Mám ho od insportline a je tam místo na tenkou jehlu. To musí být nějaký kompresor? :mrgreen:

xxpetka
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 15.01.11 17:10
Sumaya píše: Čím jste nafoukly gymnastický míč? Mám ho od insportline a je tam místo na tenkou jehlu. To musí být nějaký kompresor? :mrgreen:

Já mám přímo takový kompresor na to ze zdravotních potřeb - stál 45 Kč a normálně na něj šlapeš a nafukuješ a když chceš úplně vyfouknout ať to můžeš dobře složit tak vyměníš tu hadičku do jiné dírky :)

S.maya
Závislačka 4360 příspěvků 15.01.11 19:26
xxpetka píše:
Sumaya píše: Čím jste nafoukly gymnastický míč? Mám ho od insportline a je tam místo na tenkou jehlu. To musí být nějaký kompresor? :mrgreen:
Já mám přímo takový kompresor na to ze zdravotních potřeb - stál 45 Kč a normálně na něj šlapeš a nafukuješ a když chceš úplně vyfouknout ať to můžeš dobře složit tak vyměníš tu hadičku do jiné dírky :)

Jéé díky. V návodu totiž není psané, čím se to nafukuje. Tak se tam zkusím zajít podívat. Díky moc :-)

Dracietka
Kecalka 247 příspěvků 25.11.14 18:37

Kde koupim nejaky levny gymnasticky mic? Koukam napr do sportsima a zdaji se mi drahe. Staci mi nejaky do 100 kg. Nejsou treba i v hrackarnach? Dekuji za zkusennosti.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 25.11.14 19:33

@BersiEn Nevím kde jsi na mě koukala ale já vždy sehnala do 150Kč, třeba Tesco a podobné větší obchody

Veruzka.D
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 25.11.14 20:01

@BersiEn v lidlu byl ještě minulý týden v akci

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.16 13:45

Holky, děkuji za tuhle diskuzi, mám též problém s nafuknutím, kupovala jsem 65 cm a mám ho nafouklý na 51 cm :(, ale díky Vám vím, že se pak srovná na požadovanou velikost :-) :kytka:

blabla123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.16 10:17

Holky už to zkouším den a pořád není na požadované velikosti, z 51 cm má 56 cm, ale už se mi vůbec nezdá, že by se dal nafouknout na 65 cm. Co myslíte?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >