Reklama

Gymnastický míč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 16.05.10 20:12
gymnastický míč

Ahoj holky poradte! Koupila jsem si míč o pruměru 65cm, ale když ho nafouknem a změřime k nejvyššímu bodu, tak má max. 57cm a to si myslim, že je nafouklý na maximum- píšou, že se nesmí přefouknout, takže se zase bojim, že praskne!! Mam ho z globusu, tak mě napadlo, jestli ho někdo třeba nevyměnil za 55cm, jako že si koupil levnější 55ku, ale dal si tam 65ku! Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 16.05.10 20:16

Taky jsem se nemohla dpocitat centimetru, nech ho par dni byt, trochu na nem hopsej a pak prifoukni, na ten prumer se nakonec dostanes. Taky jsem se bala, ze praskne a neprasknul

Leník127
Kelišová 6243 příspěvků 16.05.10 20:32

Ahoj, já mám doma gymnastický míč ze zdravotních potřeb a nemohu si stěžovat, na danouo velikost jsme se dostali okamžitě při nafouknutí :-) Pak mi jednou koupila mamka tento míč z nejmenovaného obchodu s potravinami a to se nedalo srovnat. Velikost nebyla ani poloviční, jak by měla být :zed: Takže se na něm nedalo cvičit ani sedět.

Ale u toho tvého by to mohlo být jak píšeš, že ho někdo vyměnil za ten menší :think: Předpokládám, že přímo na míči označení velikosti asi není, že?

PitbulLenka
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 16.05.10 20:44

Na míči velikost napsaná není! Dokonce jsem tam dneska jela, že se kouknu na jiný a porovnám to, ale měli jen 75cm :evil:

Hvezdicka1
Kecalka 290 příspěvků 16.05.10 21:42

Nech den být tak jak je a další den dofoukni na danou velikost.Má se i tak nafukovat. Tvrdý bude hodně a prý i tak má být. Dělají je tak, že na té velikosti to dofoukneš natvrdo.(Tvrdil mi to pán při nákupu v rehabilitačních pořabách a fakt jsem to tu velikost dostala)

S.maya
Závislačka 4284 příspěvků 15.01.11 17:07

Čím jste nafoukly gymnastický míč? Mám ho od insportline a je tam místo na tenkou jehlu. To musí být nějaký kompresor? :mrgreen:

xxpetka
Ukecaná baba ;) 1321 příspěvků 15.01.11 17:10
Sumaya píše: Čím jste nafoukly gymnastický míč? Mám ho od insportline a je tam místo na tenkou jehlu. To musí být nějaký kompresor? :mrgreen:

Já mám přímo takový kompresor na to ze zdravotních potřeb - stál 45 Kč a normálně na něj šlapeš a nafukuješ a když chceš úplně vyfouknout ať to můžeš dobře složit tak vyměníš tu hadičku do jiné dírky :)

S.maya
Závislačka 4284 příspěvků 15.01.11 19:26
xxpetka píše:
Sumaya píše: Čím jste nafoukly gymnastický míč? Mám ho od insportline a je tam místo na tenkou jehlu. To musí být nějaký kompresor? :mrgreen:
Já mám přímo takový kompresor na to ze zdravotních potřeb - stál 45 Kč a normálně na něj šlapeš a nafukuješ a když chceš úplně vyfouknout ať to můžeš dobře složit tak vyměníš tu hadičku do jiné dírky :)

Jéé díky. V návodu totiž není psané, čím se to nafukuje. Tak se tam zkusím zajít podívat. Díky moc :-)

Dracietka
Kecalka 245 příspěvků 25.11.14 18:37

Kde koupim nejaky levny gymnasticky mic? Koukam napr do sportsima a zdaji se mi drahe. Staci mi nejaky do 100 kg. Nejsou treba i v hrackarnach? Dekuji za zkusennosti.

Zupa
Ukecaná baba ;) 2338 příspěvků 25.11.14 19:33

@BersiEn Nevím kde jsi na mě koukala ale já vždy sehnala do 150Kč, třeba Tesco a podobné větší obchody

Veruzka.D
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 25.11.14 20:01

@BersiEn v lidlu byl ještě minulý týden v akci

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.16 13:45

Holky, děkuji za tuhle diskuzi, mám též problém s nafuknutím, kupovala jsem 65 cm a mám ho nafouklý na 51 cm :(, ale díky Vám vím, že se pak srovná na požadovanou velikost :-) :kytka:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.16 10:17

Holky už to zkouším den a pořád není na požadované velikosti, z 51 cm má 56 cm, ale už se mi vůbec nezdá, že by se dal nafouknout na 65 cm. Co myslíte?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >