Výtoky nepálí, nesvědí a nic na ně nezabírá

14
10.3.16 13:53

gyn. problem

Ahoj chtela bych se zeptat co na vytoky?? ktere nepali nesvedi… doktorka porad neco pise ale nezabira nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.3.16 14:08

Mám to stejně už asi 6 let, výtoky mám pořád, a nezabírá mi na to zhola nic. Nějak jsem se s tím naučila žít, ale není to nic příjemného. Doufám že jednou doktor přijde na to kvůli čemu to mám a zbavím se toho. J.

• Nahlásit
  • Citovat
14
10.3.16 14:11

Snad na to musi neco existovat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.16 14:13

@jaja258 já doufám že ano, něco na to existovat musí, ale zatím jsem asi nepřišla na to co to je. naštěstí mě to nijak neomezuje v sexuálním životě, mám skvělýho chlapa kterej tomu nevěnuje pozornost. Na gyndě mi napíšou vždycky nějaký čípky který mi stejně nezaberou, antibiotika taky nepomáhají. vážně nevím co mám dělat :nevim: J.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.16 14:55

Mě léčili na výtoky několik let neúspěšně a nakonec jsem sama přišla na to že se jedná o únik moči a žádné výtoky, objednala jsem se na urologii a tam mi moje podezření bohužel potvrdili…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.16 15:48
@Anonymní píše:
Mě léčili na výtoky několik let neúspěšně a nakonec jsem sama přišla na to že se jedná o únik moči a žádné výtoky, objednala jsem se na urologii a tam mi moje podezření bohužel potvrdili…

tak to ja urcite nemam, mam totiz bily vytok, hustsi…ale jsi dobra ze si na to prisla, doktori jsou asi natvrdly… J.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.16 15:51

Tak přišla jsem na to už ze zoufalství :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
14
10.3.16 16:32

Ja sem na to teda taky neprisla…

• Nahlásit
  • Citovat