Gynex nebo Fertiprona pro podporu otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mumy
Povídálka 23 příspěvků 05.12.18 10:26
Gynex nebo Fertiprona?

Ahoj, váhám jestli koupit Gynex nebo Fertipronu jako první pomoc, když nám nejde otěhotnět. Vím, že Fertiprona jsou vitamíny a hlavně inositol. A Gynex jsou přírodní kapičky na detoxikaci, ale asi jsem na ně viděla více kladných ohlasů. Chci zatím jen jedno, tak nevím jestli zázračné kapky na všechno nebo přímo vitamíny na podporu ovulky a zrání vajíček. Co myslíte? Oboje bych ještě doplňovala listovkou a chci zkusit cviky Mojžíšové. Více toho podnikat nebudu.

Přečtěte si článek: Podpora otěhotnění – na které prostředky vsadit?

Reakce:

dendishek
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 05.12.18 10:48

Já znám hodně holek, kterým pomohl gynex. U mě sice nezabral, ale my měli hlavně problém na spermiogramu. Držím palce :kytka:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1180 příspěvků 05.12.18 11:12

První pomoc spermiogram ;) Ja se cpala všim možnym a pak jsme zjistili že cyklus mi šlape jak hodinky bez jakekoliv podpory, ale manžel horší spermio…dnes to tak má ,,každý druhý" tak bych začala tam ;)

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 05.12.18 11:18

Za me gynex. Otehotneni hned.

mumy
Povídálka 23 příspěvků 05.12.18 15:27

Spermiogram v pořádku. Problém je nejspíš u mě. V osmi letech mi řekli že mi nedozrávají vajíčka a že začnu menstruovat až nejdříve v 18 nebo vůbec. Menstruaci jsem dostala ve 12 a měla jsem ji každý měsíc, takže se museli mýlit. Cyklus mám nepravidelný o +-4 dny a myslím, že ovulaci poznám. Ale zatím se nedaří.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >