Gynex nebo Fertiprona pro podporu otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mumy
Povídálka 29 příspěvků 05.12.18 10:26
Gynex nebo Fertiprona?

Ahoj, váhám jestli koupit Gynex nebo Fertipronu jako první pomoc, když nám nejde otěhotnět. Vím, že Fertiprona jsou vitamíny a hlavně inositol. A Gynex jsou přírodní kapičky na detoxikaci, ale asi jsem na ně viděla více kladných ohlasů. Chci zatím jen jedno, tak nevím jestli zázračné kapky na všechno nebo přímo vitamíny na podporu ovulky a zrání vajíček. Co myslíte? Oboje bych ještě doplňovala listovkou a chci zkusit cviky Mojžíšové. Více toho podnikat nebudu.

Přečtěte si článek: Podpora otěhotnění – na které prostředky vsadit?

Reakce:
dendishek
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 05.12.18 10:48

Já znám hodně holek, kterým pomohl gynex. U mě sice nezabral, ale my měli hlavně problém na spermiogramu. Držím palce :kytka:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 05.12.18 11:12

První pomoc spermiogram ;) Ja se cpala všim možnym a pak jsme zjistili že cyklus mi šlape jak hodinky bez jakekoliv podpory, ale manžel horší spermio…dnes to tak má ,,každý druhý" tak bych začala tam ;)

kve-tinka
Závislačka 4831 příspěvků 3 inzeráty 05.12.18 11:18

Za me gynex. Otehotneni hned.

mumy
Povídálka 29 příspěvků 05.12.18 15:27

Spermiogram v pořádku. Problém je nejspíš u mě. V osmi letech mi řekli že mi nedozrávají vajíčka a že začnu menstruovat až nejdříve v 18 nebo vůbec. Menstruaci jsem dostala ve 12 a měla jsem ji každý měsíc, takže se museli mýlit. Cyklus mám nepravidelný o +-4 dny a myslím, že ovulaci poznám. Ale zatím se nedaří.

Váš příspěvek
Reklama