Hormonální antikoncepce a kojení

145
22.2.20 20:01

HA kojeni

Ahoj mám dotaz užívám HA při kojení na začátku my dr. Řekla že je možný že budu trochu krvacet' a ja krvacela prvně trochu 2dny a pak trochu víc a dyl jako normálně při menzes.
Teď to je další měsíc a ja to nedostala..je možný že to nemusím dostávat prášky beru bez pauzy
Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1699
22.2.20 20:27

Měla by si i normálně každý měsíc mít. Ale asi nějakou dobu to trvá než si to sedne a tělo si to přebere. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1300
22.2.20 20:29

Já při kojení první dcery brala nějakou jednosložkovou HA pro kojící matky a nemenstruovala jsem vůbec, až když jsem kojit přestala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2978
22.2.20 21:03

Ahoj. Brala jsem Azalii od konce šestinedělí a neměla jsem MS 10 měsíců dokud jsem nepřestala kojit. Kromě drobného špinění nic. Dle mé dr zcela normální. Někdo to má, někdo ne. Zato jakmile jsem ukončila kojení, měla jsem u té samé HA menstruaci měsíc v kuse, což mě donutilo ji vysadit a nechat si již napsat klasickou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
22.2.20 21:36

Já než sem začala HA užívat tak se menstruaci mela normal při kojení a pak po měsíci sem začala užívat, mezitim 2× menstruovala do v jednom měsíci a od té doby nic…poboli va mě břicho jamo kdyby to mělo prijit ale nic ani spineni! :think: jinak uzivat HA takovou pri ktery sem nemusela xekat na mestruaci a normalne zacala uzivat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama