HA - která je spolehlivá? má vůbec smysl?

96
24.6.15 20:28

Ha - spolehliva?

Ahoj vsichni…chtela bych zacit brat ha, ale kdyz to tu tak ctu hodne uzivatelkam selhava a to ani pry neudelaly chybu a tak se ptam jestli to ma cenu a rada bych slysela vasi zkusenost, zda vam taky nejak selhala. Zda se mi ze je pomalu vic tech co jim selhala :( takze ocenim kdyz mi napisete I kdyz vam treba dlouho fungovala a neotehotnela jste, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
24.6.15 20:31

Kdyby se udělala statistika na emiminu, tak opravdu HA nemá cenu brát, jenže minimálně ze 3/4 to jsou pouhé výmluvy a za to dám klidně ruku do ohně.

HA beru plno let, poslední dobou jako lajdák a nestalo se nikdy nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38984
24.6.15 20:33

HA jsem brala asi 5 let, nikdy jsem ji nebrala přesně ve stejný čas a dítko jsem přes ni nepočala.
Teď už bych do HA nešla. Přijde mi to jako zbytečná zátěž pro tělo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Flenka
24.6.15 20:37
@lucenka píše:
HA jsem brala asi 5 let, nikdy jsem ji nebrala přesně ve stejný čas a dítko jsem přes ni nepočala.
Teď už bych do HA nešla. Přijde mi to jako zbytečná zátěž pro tělo :nevim:

Přesně tak, je to svinstvo. Ale je to jedna z nejspolehlivějších způsobů antiny. Do HA bych já nešla. Mám své způsoby ;).

• Nahlásit
  • Citovat
96
24.6.15 20:38
@Flenka píše:
Přesně tak, je to svinstvo. Ale je to jedna z nejspolehlivějších způsobů antiny. Do HA bych já nešla. Mám své způsoby ;).

Nojo, ale ja jsem jeste na sš a chci co nejvic spolehlivou..coz je asi jasne :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
24.6.15 20:38
@radkka píše:
Kdyby se udělala statistika na emiminu, tak opravdu HA nemá cenu brát, jenže minimálně ze 3/4 to jsou pouhé výmluvy a za to dám klidně ruku do ohně.HA beru plno let, poslední dobou jako lajdák a nestalo se nikdy nic.

Souhlasím, jen bych tipla tak 9/10 :lol:
Zakladatelko, beru HA cca 9 let a nikdy jsem neplánovaně neotěhotněla a nemám z toho strach ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
24.6.15 20:41
@celipipka54 píše:
Souhlasím, jen bych tipla tak 9/10:
Zakladatelko, beru HA cca 9 let a nikdy jsem neplánovaně neotěhotněla a nemám z toho strach ;)

Uznávám, asi jsi blíž :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Flenka
24.6.15 20:44
@Olexa píše:
Nojo, ale ja jsem jeste na sš a chci co nejvic spolehlivou..coz je asi jasne :|

To je jasné, ale já celou střední s mužem i dále (5 let) zvládla na kondomech a miminko bylo na první chtěný pokus :).

Chce to umět s nima zacházet. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
96
24.6.15 20:50
@Flenka píše:
To je jasné, ale já celou střední s mužem i dále (5 let) zvládla na kondomech a miminko bylo na první chtěný pokus :).Chce to umět s nima zacházet. :kytka:

Ja myslela ze zkusim ha+ prerusovana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38984
24.6.15 20:52

@Olexa HA tě nechrání před pohlavně přenosnými nemocemi. Takže dokud nebudeš mít dlouhodobého partnera, tak bych být tebou používala kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Flenka
24.6.15 20:52

@Olexa My začínali na přerušovaná + kondom, později jsme přešli na kondom + přerušovaná kolem ovu a nakonec jen kondom. Nikdy nám nepraskl. (klepu na dřevo ;) ).

• Nahlásit
  • Citovat
Flenka
24.6.15 20:58

@Olexa Kdybys chtěla víc o těch kondomech (třeba který máme prozkoušený), buď se zeptej tady, nebo napiš zprávu. ;) Ať už nezanáším diskusi o HA prezervativy.

• Nahlásit
  • Citovat
donaga
24.6.15 21:01

Brala jsem HA asi 6 let a neotěhotněla jsem. Fakt je, že jsem jí brala pravidelně. A také je fakt, že jsem později měla problém otěhotnět, ale úplně bych to na braní HA nesváděla, byly tam i jiné věci. Jen to nechci zcela zavrhovat.

• Citovat
  • Upravit
96
24.6.15 21:07
@lucenka píše:
@Olexa HA tě nechrání před pohlavně přenosnými nemocemi. Takže dokud nebudeš mít dlouhodobého partnera, tak bych být tebou používala kondom.

No, jak bych to rekla..muj pritel je panic a jsme spolu 9 mesicu :) Tak jsem myslela ze to nebude uplne potreba :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
24.6.15 21:09

@Olexa HA je statisticky nejspolehlivější ochrana před početím. Brala jsem ji 3 roky a mám z ní/po ní velké problémy s cyklem a co je nejhorší, když mi na to gyndařka řekla, že to pak má hodně žen. Tak proč jsem to nikde nečtla, než jsem ji začala užívat? :zed: Nemluvě o tom, že dost žen má potom nějaký čas problémy s početím. Po pravdě, lituji toho, že jsem ji brala a znovu už do toho nechci jít :nevim:

Příspěvek upraven 24.06.15 v 21:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama