Antikoncepce - poznám, jestli jsem v tom?

96
22.6.15 19:15

Antikoncepce..poznám jestli jsem v tom?

Ahoj ;) Mám tu pro vás takový dotaz..doufám že to pochopíte tak jak se to pokusím vysvětlit :D
1 Jak asi všichni ví, při HA nemáte menstruaci jako takovou ale jen krvácíte kvůli pauze v práškách..a mě by zajímalo zda se i tak zastaví „menstruace“ pokud by se nedej bože stalo že se stane chyba a vy otěhotníte
2 a dál by mě zajímalo jestli si myslíte že přerušovaná soulož + HA je dost spolehlivá antikoncepce
Děkuji za odpovědi. a doufám že bude víc kladných :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22636
22.6.15 19:18

1, ano měla by se zastavit.
2, myslím že to už je hodně blízko 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
22.6.15 19:23
@Aspera píše:
1, ano měla by se zastavit.
2, myslím že to už je hodně blízko 100%

Kéž by taková byla každá odpověď :lol: děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
22.6.15 19:26

1. Menstruace by se dostavit neměla, ale vždy je tam ta možnost, že i přes těhotenství přijde.
2. To už je hodně spolehlivá antikoncepce. Já už bych při HA nepřerušovala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
22.6.15 19:31
@RadkaCh píše:
1. Menstruace by se dostavit neměla, ale vždy je tam ta možnost, že i přes těhotenství přijde.
2. To už je hodně spolehlivá antikoncepce. Já už bych při HA nepřerušovala :lol:

No já právě nepřerušovala ale pak jsem jednou zapomněla ani bych si vzpomněla a už jsem měla strach :D (nakonec ale nic) Tak pro jistotu to chci doplnit ještě tímhle :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
22.6.15 19:34

@Olexa 1. nemusí se zastavit, nebo bude slabší, u mne proběhlo normálně špinění, jak jiné měsíce. Přerušovat při HA je téměř stoprocentní, ale pořád je ta minimální šance, že se povede :mrgreen:
Mám dítě přes HA, nevěřila bych, že se to stane.. dr mi říkal, ať vsadim sportku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
22.6.15 19:42
@martina.se píše:
@Olexa 1. nemusí se zastavit, nebo bude slabší, u mne proběhlo normálně špinění, jak jiné měsíce. Přerušovat při HA je téměř stoprocentní, ale pořád je ta minimální šance, že se povede :mrgreen:
Mám dítě přes HA, nevěřila bych, že se to stane.. dr mi říkal, ať vsadim sportku :lol:

A to jste spojovala HA i s přerušovanou? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
22.6.15 19:46
@Olexa píše:
A to jste spojovala HA i s přerušovanou? :D

ne, brala jsem HA na úpravu cyklu, dr mi pár let zpět řekl, že už děti mít nemůžu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
22.6.15 19:47
@martina.se píše:
ne, brala jsem HA na úpravu cyklu, dr mi pár let zpět řekl, že už děti mít nemůžu :mrgreen:

Páni :potlesk: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
23.6.15 13:29
@Olexa píše:
Páni :potlesk: :D

jj, povedlo se. nějakým zázrakem.. naší pilulce bude 10 m :mrgreen: :lol: asi nám byl dán, no :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama