Reklama

Ha umělá mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sjuzan
Stálice 59 příspěvků 06.06.09 18:07
Ha umělá mléka

Ahojte maminky,jsem tady poprvé.Hledala jsem informace ohledně umělých mlék…něco jsem tady v diskuzích našla,ale chtěla jsem se vás zeptat,kdo máte zkušenosti s HA mlékama…jakou mají chuť?Mám 6. měsíční dceru,kterou jsem do teď kojila,ale dlouhou dobu s problémama,až se dcera odstavila sama,začala si z prsa tahat strašně málo,začala málo čůrat,víc plakat…musela jsem začít s umělým mlékem.Dávám zatím Nutrilo,ale nevím,jestli nebudu muset dávat zase HA jako u prvního dítka.Je to už teda přes 3 roky,ale pamatuju si,že Nutrilon Ha byl dost hořkej a řekla bych až nechutnej…divila jsem se,že mně ho syn pil.Dcera je ale docela „mlsná“,tak mám strach,aby ho vůbec chtěla.Dost jsem tady četla o Bebě..je senzitive a HA.Jakou mají tyto mléka chuť?Jsou taky hořká?Budu moc ráda,když mně maminky,co tyto mlíčka používjí,napí­ší.Děkuju.Hez­ký víkend.

Reklama

Reakce:

Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 06.06.09 18:20

Měli jsme na začátku HA Bebu a pak i Nutrilon, obojí hodně hořké…

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 06.06.09 19:29

Říká se, že všechny speciální mléka jsou hořká. No určitě je hořké HA a malej měl Nutrilon confort na koliku a to byl hnus, ale malýmu to jelo. Teď mu to kombinuju 2 odm comfort a 4 odm nutrilon obyč.
Jestli můžu poradit a nejste hodně velcí alergici, tak to taky kombinuj, ono to pak je docela sladké.
Hodně zdaru při UM.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 06.06.09 21:30

Ahoj,
my mame ted, po ukonceni kojeni Bebu HA 3, musim teda rict, ze uz mi tak horka neprijde, kdyz to treba ochutnavam, i kase z toho mi prijdou uplne v pohode (delame jen nemlecne, kvuli alergii) a malej si zvyknul docela rychle..
Je fakt, ze poprve, kdyz jsem to ochutnala (asi v jeho 2 mesicich, kdyz jsem to musela koupit, sla jsem na operaci a nevedela jsem, zda mi staci odstrikane MM), tak mi to prislo horke a ted uplne v pohode, dojidam po nem i kasi :wink:
Nutrilon jsme nemeli, tak nevim.

MyšákM
Povídálka 30 příspěvků 06.06.09 21:51

Tak mi kojíme UM od třetího týdne a kupujeme Hami, které nám moc šmakuje. Ochutnala jsem, a je skutečně dobroučké.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.09 09:09

Ahoj, nám říkali v porodnici, že jediný HA mlíko,který není hořký je od Hippu a taky jsme tím v porodnici dokrmovali a fakt hořký nebylo.
Já jsem pak dokrmovala Bebou HA a ta hořká byla. Malýmu to nevadilo tak do 5. měsíce, pak to začal odmítat. Na radu doktorky jsem dala obyčejnej Nutrilon, jelikož nemáme v rodině alergie a v pohodě, pije dodnes.
Ale jestli uvažuješ o nehořkým HA tak zkus ten Hipp,nevýhoda je, že je celkem drahý.
Nepřihlášená Magi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >