Ha umělá mléka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sjuzan
Stálice 59 příspěvků 06.06.09 18:07
Ha umělá mléka

Ahojte maminky,jsem tady poprvé.Hledala jsem informace ohledně umělých mlék…něco jsem tady v diskuzích našla,ale chtěla jsem se vás zeptat,kdo máte zkušenosti s HA mlékama…jakou mají chuť?Mám 6. měsíční dceru,kterou jsem do teď kojila,ale dlouhou dobu s problémama,až se dcera odstavila sama,začala si z prsa tahat strašně málo,začala málo čůrat,víc plakat…musela jsem začít s umělým mlékem.Dávám zatím Nutrilo,ale nevím,jestli nebudu muset dávat zase HA jako u prvního dítka.Je to už teda přes 3 roky,ale pamatuju si,že Nutrilon Ha byl dost hořkej a řekla bych až nechutnej…divila jsem se,že mně ho syn pil.Dcera je ale docela „mlsná“,tak mám strach,aby ho vůbec chtěla.Dost jsem tady četla o Bebě..je senzitive a HA.Jakou mají tyto mléka chuť?Jsou taky hořká?Budu moc ráda,když mně maminky,co tyto mlíčka používjí,napí­ší.Děkuju.Hez­ký víkend.

Reakce:
Ogulaa
Kelišová 6149 příspěvků 06.06.09 18:20

Měli jsme na začátku HA Bebu a pak i Nutrilon, obojí hodně hořké…

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 06.06.09 19:29

Říká se, že všechny speciální mléka jsou hořká. No určitě je hořké HA a malej měl Nutrilon confort na koliku a to byl hnus, ale malýmu to jelo. Teď mu to kombinuju 2 odm comfort a 4 odm nutrilon obyč.
Jestli můžu poradit a nejste hodně velcí alergici, tak to taky kombinuj, ono to pak je docela sladké.
Hodně zdaru při UM.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 06.06.09 21:30

Ahoj,
my mame ted, po ukonceni kojeni Bebu HA 3, musim teda rict, ze uz mi tak horka neprijde, kdyz to treba ochutnavam, i kase z toho mi prijdou uplne v pohode (delame jen nemlecne, kvuli alergii) a malej si zvyknul docela rychle..
Je fakt, ze poprve, kdyz jsem to ochutnala (asi v jeho 2 mesicich, kdyz jsem to musela koupit, sla jsem na operaci a nevedela jsem, zda mi staci odstrikane MM), tak mi to prislo horke a ted uplne v pohode, dojidam po nem i kasi :wink:
Nutrilon jsme nemeli, tak nevim.

MyšákM
Povídálka 30 příspěvků 06.06.09 21:51

Tak mi kojíme UM od třetího týdne a kupujeme Hami, které nám moc šmakuje. Ochutnala jsem, a je skutečně dobroučké.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.09 09:09

Ahoj, nám říkali v porodnici, že jediný HA mlíko,který není hořký je od Hippu a taky jsme tím v porodnici dokrmovali a fakt hořký nebylo.
Já jsem pak dokrmovala Bebou HA a ta hořká byla. Malýmu to nevadilo tak do 5. měsíce, pak to začal odmítat. Na radu doktorky jsem dala obyčejnej Nutrilon, jelikož nemáme v rodině alergie a v pohodě, pije dodnes.
Ale jestli uvažuješ o nehořkým HA tak zkus ten Hipp,nevýhoda je, že je celkem drahý.
Nepřihlášená Magi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >