Hacka nebo hacka plus?

146
15.8.15 17:02

Hacka nebo hacka plus??

Zdravím holky,
Chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi hackou a hackou plus, kromě těch cvoku místo zavazovani a satenove vystelky? Jak vám v tom mimca spinkaji? Mám kluka 4 měsíce a uspavani musím jediné v kocare :( Chci ji teď o víkendu objednat, tak bych rada vaše názory a jestli jste si k tomu udělaly třeba dreveny stojan samy doma? Protože ten za 4 tis je celkem mazec…: diky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1663
15.8.15 18:01

My máme hacku plus, je to fajn, dcerka v tom spala přes den asi od 1 měsíce. Teď jí je 7 měsíců a už v tom nechce moc být, tak spí u nás v posteli. Stojan nemáme, máme ji zavěšenou na trámu nad postelí. Nevím, jestli se ve 4 měsících ještě vyplatí. My jsme ji tedy využili hodně a zachránila nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
15.8.15 19:06

Taky mame plus verzi a maly v ni spal taky do 7 mesicu zhruba. Pak jsme ale odjizdeli na pul rou do zahranici, kam jsme ji nebrali, takze tezko rict, jestli by v ni usinal dyl. Pak v ni jeste usinal chvilku, kdyz jsme se vratili, ale to jse zrusila, protoze vyndavat 8é-ti cm dite vazici 11 kg fakt nebylo snadne :) Meli jsme ji povesenou na skobe ze stropu nad nasi posteli. Jo a myslim, ze plus verze ma o neco sirsi tu lezici plochu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9736
15.8.15 19:16

Ahoj, mam obyc hacku a uplne stacila. Syn v ni pres den spaval tak do pul roku. Ale tede pri usinani jsem mu musela vzdycky zpivat, jinak by v ni neusnul. Jestli ti muzu poradit, tak pokud vylozene netrvas na nove, tak kup pouzitou. Uvidis jestli ti v ni dite bude vubec spat, kdyz na ni neni zvykle. Znama v ni uspavala jeste dvouleteho syna. Ne ze by musela, ale kdyz jeji syn chtel tak ho tam soupla a do minuty spal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9736
15.8.15 19:18

Jinak ja houpala ma tyci co se dava mezi fotra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
15.8.15 21:40

@Evuliska měla sem obyčejnou kupovala sem na branakdetem.cz
Navrtaly sme do stropu. Malý bylo 5 nebo 6 měsíců a litovala sem že sem jí nekoupila dřív. Jinde neusnula do roka a půl, pak už sem jí tam prostě nenarvala :D
I když sem musela houpat než usnula, jednoznačně nejlepší věc co sem pro ní pořídila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
15.8.15 22:56

@kar-maa já bych ji já koupila po někom, ale na celým nerptu ji nikdo neprodává :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
15.8.15 23:00

Já si pravé taky myslím, ze to bude supr na usnuti, kor když s tím máme fakt problém. Minsk já to zavést do stropu nemůžu, jelikož jsme v sadrosovym podkroví a do futer to taky dat nemůžu, protože všechny potřebujeme. Tak mi táta něco vytvoří. Takže ta bez plus stačí teda, jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama