háčkované čepičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 10.11.09 10:22
háčkované čepičky

Ahojík,

holky, které umíte háčkovat,chtěla bych se zeptat,jaké příze jsou nejlepší a kolik jich spotřebujete na jednu čepičku?dííík :srdce:

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 10.11.09 10:39

Ahoj Bel,
já háčkuju čepičky z příze Kája - existuje jednobarevná nebo melírovaná. Na čepičku mi stačilo jedno klubíčko (50g). Složení je super - bavlna + akryl, takže je čepička pružná, jen je to složení vhodné na jaro - léto… M.

belavue
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 10.11.09 11:33

Ahojky fragolko:-) děkuji za tip:-) kdybych to bývala byla věděla, zeptala bych se v našich ledňátkách:-)

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 10.11.09 12:54

No jen aby děti, pro které jsou čepičky určeny neměly problém jako já. Nesnesu oblečení ve kterém je akryl, což je problém, protože to teď strkají do všeho. :-?

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 10.11.09 13:05

Dá se třeba i z bavlněné Camilly (hodně barev), taky cca 50g, případně opravdu teplou z merino vlny, ale ta obvykle v kamenných obchodech nebývá a taky někomu nedělá dobře.

Viděl jsem nosit i kombinaci tenká úpletová bavlněná + háčkovaná na ni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >