Hádka kvůli dítěti v autě

Anonymní
7.5.16 22:40

Hádka kvůli dítěti v autě

Ahoj holky, pokusím se to dost zestručnit. S manželem jsme se už párkrát dost pohádali, protože jemu přijde v pořádku nechat skoro tříletého syna samotného zamčeného v autě na cca 5 minut, že to je chvilička na parkovišti uprostřed Brna. Nikdy jsme ho takto nenechali a nenecháme. Já jsem na něj vytřeštila oči, co blázní, že jestli mu nedochází co všechno se může stát i za 5 minutek. On si pořád myslí, že přeháním. Co myslíte vy? Děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69305
7.5.16 22:43

Nepřeháníš ani trochu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
617
7.5.16 22:45

Chápu, nepřeháníš. Manžel mi takto nepoutal v autě dceru, na co. Za 500m do mš se přece nemůže nic stát. Když jsem to zjistila, myslela jsem, že ho snad zabiju. Proč asi valí pořád kampaň Nemyslíš, zaplatíš. A teď ji zase naučil, že když přijede z práce posadí ji za volant na klín a jezdí kolem baráku a ona řídí. Jak kdybychom tu měly málo zatáček a divokých sousedů A čím víc se rozčiluju, tím víc to dělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
7.5.16 22:45

Nikdy 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5593
7.5.16 22:46

Rozumim Ti. Muj manzel ma obcas taky dost blbi napady, ale tohle by ho snad nenapadlo i kdyz… :nevim: rozhodne neprehanis :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21140
7.5.16 22:48

I za minutu v autě se může něco stát, otočíš se a do auta střelí další auto, někdo Ti ho odveze, v horku může i zkolabovat a umřít.

Všechno, co sem 8o většinou maminky napíšou, mu ukaž. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78737
7.5.16 22:51

@jitka 11 No, stejně tak ho může to auto sestřelit přesně ve chvíli, kdy bude vystupovat… jinak tedy ne v centru města, ale na bezpečných místech jsem dítko v autě pár minut nechávala, jen ho tedy nezamykám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9659
7.5.16 22:51

Tak v tomto horku ani minutu :nevim: To auto se strašně rychle rozpálí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5593
7.5.16 22:53

@j.a.n.i1 otazka je, co s kde je bezpecne misto aby tam mohlo zustat 3lete samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78737
7.5.16 22:59

@AndreaS92 Třeba na vesnici před krámem, parkuje se mimo silnici a nikdo ho tu neukradne, pak třeba u letního tábora na lesní cestě - tam dospávali klidně i hodinu, jen se tam hodila chůvička, na pozemku u baráku, opět s chůvičkou… pak třeba na pumpě, tam tedy neberu dítě, když jdu zaplatit benzín, u obchoďáku dojít pro vozík a pak ho zas vrátit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
7.5.16 22:59

Nepřeháníš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
7.5.16 23:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, pokusím se to dost zestručnit. S manželem jsme se už párkrát dost pohádali, protože jemu přijde v pořádku nechat skoro tříletého syna samotného zamčeného v autě na cca 5 minut, že to je chvilička na parkovišti uprostřed Brna. Nikdy jsme ho takto nenechali a nenecháme. Já jsem na něj vytřeštila oči, co blázní, že jestli mu nedochází co všechno se může stát i za 5 minutek. On si pořád myslí, že přeháním. Co myslíte vy? Děkuji..

rozhodně nepřeháníš!
je to nebezpečné a nezodpovědné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
7.5.16 23:03

Nechavam deti v aute pokud jdu zaplatit na benzince nebo a kosikem u obchodu. Zda se mi jako mensi riziko kdyz minutu sedi v aute nez s dve pakonema chodit po parkovišti. Pokud je riziko venku větší necham ke v aute

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.16 23:04

@j.a.n.i1
jedná se o centrum Brna, o vesnici atd, řeč není

• Citovat
  • Nahlásit
347
7.5.16 23:07

Bych ho prerazila. Co kdyby se neco stalo jemu ( srazi ho auto, udela se mu na ulici nevolno atd.). Za jak dlouho nekdo zjisti, ze prijel autem a ma v nem dite… NIKDY BYCH DITE V AUTE NENECHALA :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat