Erekce u muže při mazlení dítěte

Anonymní
7.5.16 12:26

Erekce u muže při mazlení dítěte

Dobrý den,
prosím z pochopitelných důvodů o zachování anonymity.
Jak byste reagovaly, pokud byste zjistily u muže erekci po kontaktu s 2letým dítětem? Kontakt bych popsala takto, muž a 2leté dítě leží vedle sebe bokem opření o polštář, muž hladí dítě a přitom chová miminko.
Probraly byste to s mužem? Já mám pocit, že by to muž popřel, urazil by se, rozčílil a pokud by mělo k takové situaci znovu dojít, že bych na to už nepřišla.
Nevím tedy, zda a komu se s tím svěřit. Nevím, zda teď žít ve strachu jako špión, co zkoumá muže, zda není pedofil. Nebo myslíte, že přeháním a magořím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6354
7.5.16 12:29

8o a vis jiste ze mel erekci??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
7.5.16 12:30

Ono chlapi mívaj erekci někdy normálně i přes den… je to taková jejich kontrola funkčnosti :nevim: těžko říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
7.5.16 12:31

Člověče, tak to nevím, jak bych to brala 8o :think: Jako je to divný. A nešátralo to dítě třeba omylem nožkou chlapovi… tam? Při hře a dovádění? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.16 12:31

@Halibar Tím se taky trápím, zda jsem to správně vyhodnotila, ale nechci se klamat, podle mě to tam bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
2323
7.5.16 12:32

Spíš bych to sledovala, jestli se to neopakuje a jestli si se nezmýlila. Pokud ne, tak je to průser :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2839
7.5.16 12:34

Otázka je, na co ten chlap při tom myslel, to vůbec nemusí mít nic společného s tím, že vedle něho byla děcka…A muži mívají erekci i přes den…Zas to zbytečně nehroť…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
7.5.16 12:35
@Anonymní píše:
Dobrý den,
prosím z pochopitelných důvodů o zachování anonymity.
Jak byste reagovaly, pokud byste zjistily u muže erekci po kontaktu s 2letým dítětem? Kontakt bych popsala takto, muž a 2leté dítě leží vedle sebe bokem opření o polštář, muž hladí dítě a přitom chová miminko.
Probraly byste to s mužem? Já mám pocit, že by to muž popřel, urazil by se, rozčílil a pokud by mělo k takové situaci znovu dojít, že bych na to už nepřišla.
Nevím tedy, zda a komu se s tím svěřit. Nevím, zda teď žít ve strachu jako špión, co zkoumá muže, zda není pedofil. Nebo myslíte, že přeháním a magořím?

Pokud je to tvůj manžel/přítel, tak by asi neměl být problém si o tom s ním promluvit, ne? Pokud měl erekci nemuselo to mít nic společného s tím, co se kolem něj děje, protože se to holt někdy samo od sebe stává (jak už tu někdo psal).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.16 12:35

Ne, dítě nikde nešátralo. Kdyby tady byla nějaká uživatelka, co s tím má zkušenost, jak to řešila, nebo nějaká sexuoložka, tak by mi to pomohlo.
Nebo možná spíše sexuolog, neboť ženy asi nedokážou úplně správně vyhodnotit erekci. Já teď projíždím diskusní forum pedofilní komunity, jsem z toho vyklepaná, tam tedy seriozně píší, že pokud to muž nedělá s „úmyslem“ se vzrušit, že to není problém, ale já se jaksi nedokáži popasovat ani s tím, že by muž byl pedofil, který by se tedy musel doživotně ovládat…

• Nahlásit
  • Citovat
Lizzi
7.5.16 12:36
@Pety2 píše:
Otázka je, na co ten chlap při tom myslel, to vůbec nemusí mít nic společného s tím, že vedle něho byla děcka…A muži mívají erekci i přes den…Zas to zbytečně nehroť…

viděla bych to podobně.. Jinak po očku sleduj, jestli se to nebude náhodou opakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
7319
7.5.16 12:38

A to se jedná o tvého manžela? Dřív sis ničeho nevšimla? Koupe dítě? Já bych ho asi chvíli pozorovala, třeba při tom koupání… Kdykoliv. Poptat se sexuologa není špatný nápad, pokud se ti do toho chce… budeš mít třeba potom klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
7.5.16 12:41

Proč všichni chtějí jenom pozorovat? Jestli je to manžel tak by neměl být problém se rovnou zeptat. Snad spolu mluví o věcech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.16 12:43

Tak třeba u nás, manžel se koupal s dcerou (2roky),koupeme se všichni nazí.. Nahota u nás není problém.. Jednou dcera zkoumala co to tam ten tatínek má. Manželovi nabyl na objemu, ale vyloženě se mu nepostavil a neztvrdl… U celé situci jsem byla, hned jsme se tomu zasmáli a manžel říkal, že za to nemuže. I kdyby se mu „třel“ o kalhoty taky nabyde na objemu.. Stejně tak když mi dcera sahá na prsa, taky se mi bradavky trochu postaví.. Je to si trochu jiný případ než tady zakladatelky.. ale aspon jsem přispěla svou troškou do mlýna.. Anonymní Jana

• Nahlásit
  • Citovat
441
7.5.16 12:44

Jaký máte spolu sexuální život? Na tom hodně záleží, protože pedofil si sex se ženou moc neužívá, podle toho bys to mohla poznat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
7.5.16 12:44
@Anonymní píše:
Tak třeba u nás, manžel se koupal s dcerou (2roky),koupeme se všichni nazí.. Nahota u nás není problém.. Jednou dcera zkoumala co to tam ten tatínek má. Manželovi nabyl na objemu, ale vyloženě se mu nepostavil a neztvrdl… U celé situci jsem byla, hned jsme se tomu zasmáli a manžel říkal, že za to nemuže. I kdyby se mu „třel“ o kalhoty taky nabyde na objemu.. Stejně tak když mi dcera sahá na prsa, taky se mi bradavky trochu postaví.. Je to si trochu jiný případ než tady zakladatelky.. ale aspon jsem přispěla svou troškou do mlýna.. Anonymní Jana

Takhle jsem to myslela. Kdyby se dítě omylem dotklo třeba právě tou nožkou, nebo to je jedno, tak je to pochopitelný. To se asi ovlivnit nedá a tělo prostě reaguje a nic sexuálního v tom není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama