Hádka doma, nemůžu spát

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.5.22 02:39

Hádka, nemůžu spát

Je tu někdo kdo taky nemůže spát? Já se večer rafla s manželem, ani nevím proč. Když jsem se ho ptala ať mi řekne proč je nastvanej, tak řekl že nechce nic vysvětlovat a šel spát. Jako co to jako je? :cert: on si vesele chrupka a já čumím do stropu. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2356
25.5.22 03:31

Já bych spala též :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 03:35
@EvieK píše:
Já bych spala též :D.

Jo, kdyby to tak šlo. :zed: já tu přemýšlím jak komunikovat když druhý komunikovat nechce.
A proč nespíš ty? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2356
25.5.22 03:36
@Anonymní píše:
Jo, kdyby to tak šlo. :zed: já tu přemýšlím jak komunikovat když druhý komunikovat nechce.
A proč nespíš ty? :kytka:

V noci bych neřešila fakt nic 😂. To spím i kdybych se hadala dva dny :D.
Jsem na noční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 03:43

Nojo, já jsem cíťa a když jsem rozhozená tak nespím. A za hodinu vstávám, to už neusnu.

• Citovat
  • Nahlásit
2356
25.5.22 03:44
@Anonymní píše:
Nojo, já jsem cíťa a když jsem rozhozená tak nespím. A za hodinu vstávám, to už neusnu.

Můj by mě poslal v jednu rano do lesa :D. Nee vyřešte to v klidu a přes den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 03:53
@EvieK píše:
Můj by mě poslal v jednu rano do lesa :D. Nee vyřešte to v klidu a přes den.

Já nic neřešila, nechala jsem ho ať jde spát a šla do jiný místnosti. To vím že nemá cenu. Ale teď se tím užírám. Protože už se nakumulovalo moc věcí a manžel to nechává vyhnít. A já už nevím jak s ním komunikovat. On bere všechno jako kritiku, uráží se a odchází uprostřed hovoru pryč. Mě to strašně vyčerpává.

• Citovat
  • Nahlásit
2356
25.5.22 03:58
@Anonymní píše:
Já nic neřešila, nechala jsem ho ať jde spát a šla do jiný místnosti. To vím že nemá cenu. Ale teď se tím užírám. Protože už se nakumulovalo moc věcí a manžel to nechává vyhnít. A já už nevím jak s ním komunikovat. On bere všechno jako kritiku, uráží se a odchází uprostřed hovoru pryč. Mě to strašně vyčerpává.

Myslím ať to neřešis v noci a neuziras se tim, to nic neřeší ;).
Ale chápu no, my jsme oba k sobě upřímní a říkáme si věci na rovinu, takže by mě to asi taky štvalo.
Možná bych ji nechala uraženého, nedoprošovala bych se něco řešit, pokud nechce komunikovat.
Pokud se to snažíš vždy jen řešit ty, tak mu to usnadňuješ a zřejmě si na to zvykl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1815
25.5.22 04:11

Já také nespím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 04:16
@EvieK píše:
Myslím ať to neřešis v noci a neuziras se tim, to nic neřeší ;).
Ale chápu no, my jsme oba k sobě upřímní a říkáme si věci na rovinu, takže by mě to asi taky štvalo.
Možná bych ji nechala uraženého, nedoprošovala bych se něco řešit, pokud nechce komunikovat.
Pokud se to snažíš vždy jen řešit ty, tak mu to usnadňuješ a zřejmě si na to zvykl.

Teď rozhodně nebudu s komunikací začínat. Tipuju že zítra se bude tvářit jakoby nic. Mě štve že jde o nedorozumění, nikdy nedostanu šanci to vysvětlit, prostě jakmile se chytnem tak on cholericky vybuchne a odmítne se bavit. Je to třeba jednou za půl roku taková vyhrocena situace. Ale předchází tomu mraky slibů z jeho strany, že něco např zařídí. No, tak nepřipomínám abych neprudila a když se provali že se na to vyprdl/zapomněl, tak aniž bych já dělala dusno, tak hned preventivně zaútočí. Já fakt nevím co s tím. Hrozně mě to vždycky sejme. A vím, že je to tady klišé. Ale jinak je zlatej. Ale nikdy se mi to nepovedlo zpětně vysvětlit si to.on se prostě nebude bavit a mám to hodit za hlavu. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 04:19
@Kipa22 píše:
Já také nespím.
:lol:
Taky máš noční? kdyby to bylo za mlada, tak teď někde trsam. :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
1815
25.5.22 04:23
@Anonymní píše: :lol:
Taky máš noční? kdyby to bylo za mlada, tak teď někde trsam. :lol:

Jo, mám „noční“. Dítě mi celou noc blinká, chytlo ode mě střevní chřipku. Střídáme se s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 04:32
@Kipa22 píše:
Jo, mám „noční“. Dítě mi celou noc blinká, chytlo ode mě střevní chřipku. Střídáme se s manželem.

Tak ať je brzy líp. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1815
25.5.22 04:40
@Anonymní píše:
Tak ať je brzy líp. :kytka:

Díky moc. Teď už hodinu spinká. Poblinkané máme všechno, celou noc pereme. Co děláš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.22 04:42

Já četla a pak šla vydrhnout koupelnu. :P
A teď se chystám pomalu do práce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu