Hádka s přítelem - dítě prý nebude

Anonymní
24.10.19 12:56

Hádka s přítelem - dítě prý nebude

Už 4 měsíce se snažíme s přítelem o miminko. Předcházelo tomu skoro rok čekání, než „vstřebal“, že chci dítě, než se našetřili nějaké peníze, než jsme se vrátili z dovolené - byla jsem ochotná čekat, když to tak chtěl. Nečekala jsem, že otěhotnět je taková věda, když mě od puberty udržovali v tom, že stačí jeden nechráněný styk a jsi v tom. Každý měsíc kolem ovulace máme sex každý den - zbytek měsíce podle nálady. Přítel je ten typ, že by to nejraději dělal každý den, spíš vždy on „tlačil“ do postele mě. Včera jsme se při sexu pohádali a nic z toho nebylo - odešel z postele. Hádka vznikla na téma, že to děláme jen proto, že mám ovulaci, že mě sex už ani nebaví a odmítá v tom pokračovat. Celý večer se mnou nepromluvil ani nechtěl, abych na něj mluvila. Ráno vstává dřív než já, takže jsem s ním nemluvila ani ráno. Potom si většinou píšeme většinu dne na messengeru co v práci, co zařídit po práci atd. Napsala jsem mu jako každý den, neodepsal. Nechápu, proč si hraje na uraženého, nikdy to nedělal. Asi to mám tedy brát tak, že sex už nikdy nebude a nebude ani dítě? Setkaly jste se někdy s takovým chováním u svýho chlapa, když jsem se pokoušeli o dítě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37
24.10.19 13:00

Je to chlap…to prejde, dej mu na vydechnuti.
jsem s pritelkyni 6 let, z toho rok vysazene prasky, a taky nam to nejde. mozna ho zacina hlodat i to ze by mohl byt problem i v nem. nam doporucili sex pres den, aby se spermie trochu ustalily. joo strasi s tim od mladi a kdyz se chce otehotnet tak to nejde.
a segre stacily dva mesice v novym vztahu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
24.10.19 13:03

Asi moc tlacis na pilu a manžela to už přestalo bavit, nedivím se, po zbytek měsíce se musí prosit a když máš ovulaci tak na něj skaces… Jsi na nejlepší cestě jak o manžela přijít. Oni ti chlapi přesně todle nesnáší. NECH Tomu volný průběh, uzivejte si sex nenut ho do toho. Otoč si to obráceně, když on by něco chtěl a pořád tě tím otravoval a musela bys, bavilo by tě to? Pochybuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10871
24.10.19 13:04

Jo, takže chlap jednou nechtěl sexovat na povel, nemá chuť to řešit po síti, když ještě neuplynulo ani 24h, ale ženská už z toho vyvozuje, že nebude nikdy v životě žádný sex a nikdy v životě žádné dítě.
Ach jo, nech ho dýchat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
24.10.19 13:05

Mám z tvého projevu pocit, že jste oba ještě mlaďoši a tlačíš ho někam, kam zatím nechce.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19615
24.10.19 13:07

No, jestli mu v kalendáři vyznačíš dny, kdy se sexovat musí, protože máš ovulaci, tak se nedivím, že ho to nebere. A hlavně máš ji potvrzenou a nebo to říká aplikace v mobilu? Jinak si ujasni sama, jestli chceš dárce a nebo otce dítěte. Podle toho se k němu chovej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 13:07

@Tejule Nikde nepíšu, že se jedná o manžela, ale o přítele, nejsme ještě svoji :roll: Ani nikde nepíšu, že mě musí prosit o sex, mimo ovulaci to děláme každý druhý den :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11564
24.10.19 13:08

Mně teda přijde, že přítel do toho byl tak trochu dokopanej a už mu to leze asi krkem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6140
24.10.19 13:13

Nech ho vydechnout, tohle mi opravdu přijde jako sex na povel že během ovulace sex prostě být musí. A že po 4 měsících nejsi těhotná? No a? Někomu to trvá i roky… A hlavně, jak víš kdy tu ovulaci máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20031
24.10.19 13:13
@Anonymní píše:
@Tejule Nikde nepíšu, že se jedná o manžela, ale o přítele, nejsme ještě svoji :roll: Ani nikde nepíšu, že mě musí prosit o sex, mimo ovulaci to děláme každý druhý den :roll:

V úvodním příspěvku píšeš něco jiného. Mě tedy ten váš ovulační sex zarazil hned, jak jsem to četla, to se mu ani nedivím, že ho to nebaví. Navíc o to dítě asi ani moc nestojí, tak se nediv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52416
24.10.19 13:14

No tak to dělejte každej druhej den i kolem ovulace, ne? Fakt častějším sexem pravděpodobnost nezvýšíš a pokud jemu je jasný, že to chceš tak často jenom a jenom pro zplození potomka, tak se mu nedivím, že je zpruzelej. Pokud nejste pár, co spolu spí dvakrát do měsíce, tak nechte frekvenci tak, jak je, a ono to dříve či později přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6419

Já když jsem nadhodila těma dítě tak přítel trošku váhal, ale protože jsme spolu byli jen rok. Ale nakonec jsme se shodli, že už je čas. Vyšlo to hned s když se malá narodila, tak řekl že sme si ji měli pořídit už dávno. Jako pokud se tímto stylem hadate a ještě žádný dítě nemáte, tak se na to vykaslete rovnou. Dítě je obrovský závazek a zkouška vztahu. Jestli to skoro rok rozdychaval a ještě se chová takto, tak nevím jestli to dítě opravdu chce. A k tomu plozeni, je lepsi to zkouset 1× za 2-3 dny, spermie potřebují dozrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
@Anonymní píše:
@Tejule Nikde nepíšu, že se jedná o manžela, ale o přítele, nejsme ještě svoji :roll: Ani nikde nepíšu, že mě musí prosit o sex, mimo ovulaci to děláme každý druhý den :roll:

Sorry tak přítel, alespoň pro něj ten rozchod bude snazší. 😂 Nicméně, pokud se ti nelíbí pravda a ihned utocis, tak se mu fakt nedivím, že se neozyva. Apropo přečti si to po sobě ještě jednou, když máš ovulaci musí pořád a když ne, děláte to dle nálady. Tlačí do postele mě. No tak ještě jednou, pokud to takhle budeš dělat zprotivis se mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15404
24.10.19 13:15

A co takhle svatba princi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11564
24.10.19 13:18
@zoidberg píše:
A co takhle svatba princi?

bych se teda hodně divila, kdyby si ji chtěl vzít.. podle toho úvodního příspěvku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat