Hádky, výčitky ..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jb93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 11:06
Hádky, výčitky ..

Ahoj holky, potřebuju se někomu svěřit, snad se nenajde nějaká rýpalka…
Přijde mi, že cokoliv udělám, tak je to špatně. Uvařim, nechutná mu to, vyzehlim a není prádlo dost rovný, uklidim a nadává, ze jsem mi uklidila věc, kterou má na svém místě, nebo mi začne nadávat, ze jsem mu umyla skleničku do které si ještě chtěl nalít pití. Dokonce mi nedávno řekl, že si přeje aby mě přejelo auto. Když se hádáme, tak lítají i skleničky. On je raději v práci, než doma a když je doma, tak je rád, že já jsem v práci. Ale pořád mi bude tvrdit, jak mě miluje. Jsem zoufalá a nevím co mám dělat. Když je v pohodě, tak je to chlap k nezaplacení, ale většinou má blbou náladu :-( :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52486 příspěvků 09.10.14 11:07

@jb93 máte děti???
jinak…jít o dům dál :nevim:
nechutná???uvař si sám…at si teda žehlí, uklízí a dělá to tak, jak to vyhovuje jemu
bože co to je s těma chlapama??? :nevim:

klarushka
Závislačka 3908 příspěvků 09.10.14 11:08

@jb93 co dělat?? kopnout ho do zadku a je to…a nebo (pokuď to nechceš řešit hned tak radikálně ) mu oznámiot že odedneška žehlí, vaří, pere, uklízí atd výhradně jen on když ví jak to udělat nejlépe…

elvia2
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 09.10.14 11:09

Sebrat hrdost do hrsti a jeho poslat do háje. Nezměmí se.

jb93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 11:11

To jsem mu rekla už několikrát a nakonec z toho zase vyjde hádka. Už jsem i vysadila prášky, protože se mnou nespí..Jednou za měsíc a jsem ráda. Když mu řeknu proč spolu nespíme, tak mi řekne at ho neotravuju, ze mě zajímá jenom m*dání :-(

jb93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 11:13

Co se týče uklidu, tak tomu taky moc nedá, to už musí bejt, když jednou za měsíc umyje nádobí, ale na mě pořád nadává, že neuklízim. Prostě to co nedělá on, vyčítá mě, že to nedělám já, přijde mi to nefér, protože jsem taky pracující a taky nejsem robot a jsem unavená :-/

Petra Z
Hvězda diskuse 52486 příspěvků 09.10.14 11:15

@jb93 a proč s ním jsi???

zrcadlo
Kelišová 7287 příspěvků 09.10.14 11:15

Aha, podle mě jeho „miluju tě“ znamená v překladu „zvyknul jsem si tady, když po mně nic nechceš, tak jsi docela fajn, všude by bylo něco, tady aspoň nemusím předstírat zájem“. Tohle fakt nemáš zapotřebí.

xsaleen
Echt Kelišová 9250 příspěvků 09.10.14 11:16

Vykopnout, ihned.. tohle nikam nevede, akorát tě ponižuje

karafice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 11:17

Pokud nemáte děti, společnou domácnost a máš kam jít, neváhala bych.

Calathea
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 09.10.14 11:17

Podle příspěvků to vypadá, že s tebou dost pohrdá. Je nějaký důvod proč chceš v takovým vztahu zůstávat? Nebylo by ti samotné líp? Co ti vztah s ním dává? Já bych asi balila kufr, protože vlídné slovo pro tebe nemá, jen tě uráží, spát s tebou nechce… to už podle mě není vztah.

jb93
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 11:17

Já s nim být nechci, už jsem mu to řekla několikrát. Slíbil, že odejde, hledal si byt a nakonec je tady dál..Když mu řeknu, proč neodejde, tak zase vypukne hádka a chce po mě 6tis, jinak prej neodejde, že prý zaplatil kauci..Jenže já bohužel 6 tis na kauci a 6tis na nájem hned nevyhrabu..

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 09.10.14 11:20

Sbal kufry a najdi si lepšího!

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 09.10.14 11:21

@jb93 Požádat sourozence, rodiče?

zrcadlo
Kelišová 7287 příspěvků 09.10.14 11:22
@jb93 píše:
Já s nim být nechci, už jsem mu to řekla několikrát. Slíbil, že odejde, hledal si byt a nakonec je tady dál..Když mu řeknu, proč neodejde, tak zase vypukne hádka a chce po mě 6tis, jinak prej neodejde, že prý zaplatil kauci..Jenže já bohužel 6 tis na kauci a 6tis na nájem hned nevyhrabu..

No tak v tom případě ale diskuze není o vztahu, ale o tom, kde vzít peníze na to, aby opravdu odešel :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >