Jak uspokojit manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rospinka
Stálice 90 příspěvků 07.10.14 22:03
Jak uspokojit manžela?

Dobrý den, chtěla bych požádat o radu/pomoc intimního rázu, proto raději anonymně :jazyk:

S manželem máme dvě děti, ale citově jsme se hodně oddálili. Téměř tři roky jsme spolu intimně nežili, a nyní se to snažíme pomalu napravit. Problém ale je, že oba jsme nezkušení, jsem manžela druhá sexuální partnerka v životě a on můj třetí. Navíc manžel je stydlín, nebude se o milování bavit ani nijak rozebírat proč co a jak. Co se mu líbí, co by si přál, na co má chuť ani nebude vzdychat, aby mi dal najevo, zda se mi aktuálně daří či nedaří.

Zatímco před dětmi jsme s milováním problém neměli, tak za ty tři roky po druhém dítěti jsme se tak oddálili, že nyní ho nedokážu uspojit. Ani on mi nedkáže říci, co dělám špatně a proč to nejde. V sexu je problém, že jsem po porodech dole příliš „široká“ a manža plavě :nevim: :nevim: :nevim: a orálně ani rukou mi to nejde :nevim: :nevim: Připadám si už úplně neschopná a ponižuje mě to. Pokud se to nezmění v nejbližší době, obávám se, že mě to zase od našeho milování odradí na dlouhé chvíle.

Nemáte někdo zkušenosti, jak z té brandy ven? kam sáhnout a co zaručeně na chlapy platí? Co udělat navíc, abych ho uspokojila?

Je možné, že už ho nepřitahuji a sexík se mnoumu nic neříká a proto se neuspokojí? Erekce ale probíhá celou dobu :nevim: :nevim:

A existuje nějaká osvědčená metoda nebo pomoc na posílení pánevního dna i čtyři a půl roku po porodu? Za jak dlouho se vám eventualně podařilo pánevní dno posílit tak, aby to při milování partner pocítil? :oops: :oops: :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:
Tecumseh
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 07.10.14 22:06

Tak jestli máš jednu dírku moc vyšlochtanou, tak mu nabídni tu druhou co máš hned pod ní :mavam:

MartinKa36
Závislačka 3599 příspěvků 07.10.14 22:06

A sloušela jsi svíčkovou

14111995
Kecalka 281 příspěvků 07.10.14 22:11
@Tecumseh píše:
Tak jestli máš jednu dírku moc vyšlochtanou, tak mu nabídni tu druhou co máš hned pod ní :mavam:
:mrgreen:
Jazz27
Neúnavná pisatelka 17094 příspěvků 07.10.14 22:12

Jako dámy jsou vtipné, o tom žádná, ale zakladatelka je dle mého hooodně nezkušená a dost v tom lítá, takže by možná byly na místě skutečné rady, ne posměch, co vy na to?

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 07.10.14 22:13

Najdi si cviky na posílení pánevního dna a trénuj, tohle se dá vycvičit. Ani orálně ho neuspokojíš? Pak se mi nezdá, že neschopná nejsi ty, ale že problém spíš bude mít on.

demian
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 07.10.14 22:14

Panove, vy jste dobraci:D Zakladatelko, zkus Venusiny kulicky, idealne v kombinaci s Kegelovymi cviky. Efekt by se mel dostavit nejdriv za 3 tydny. A zacni studovat, idealne s manzelem, naucna videa;)

Jazz27
Neúnavná pisatelka 17094 příspěvků 07.10.14 22:15

No a zakladatelko, jediná rada, co mám, je mluvit, mluvit, mluvit. Odhoďte stud, třeba se k tomu lehce nebo i nelehce opijte a popovídejte si. Co se komu líbí, ukažte si navzájem, co vás vzrušuje, zkuste jiné polohy, případně erotické hračky. Možností je více, ale základ je PROMLUVIT SI ;)

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 07.10.14 22:15

Děkuji

14111995
Kecalka 281 příspěvků 07.10.14 22:16

Zkoušeli jste více poloh? Pak mě jedině napadá se to naučit orálně nebo rukou. Držim palce.

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 07.10.14 22:16

@Jazz27 Děkuji za snahu

Rospinka
Stálice 90 příspěvků 07.10.14 22:18
@Jazz27 píše:
No a zakladatelko, jediná rada, co mám, je mluvit, mluvit, mluvit. Odhoďte stud, třeba se k tomu lehce nebo i nelehce opijte a popovídejte si. Co se komu líbí, ukažte si navzájem, co vás vzrušuje, zkuste jiné polohy, případně erotické hračky. Možností je více, ale základ je PROMLUVIT SI ;)
:roll: :roll: My jsme abstinenti oba dva ke všemu a mluvit bych ráda, ale nedonutím ho. Odpověď je prostě: nevím.
Mindi
Kecalka 408 příspěvků 07.10.14 22:19
@terinka4444 píše:
Najdi si cviky na posílení pánevního dna a trénuj, tohle se dá vycvičit. Ani orálně ho neuspokojíš? Pak se mi nezdá, že neschopná nejsi ty, ale že problém spíš bude mít on.

Souhlasím, jestli ho neuspokojíš ani orálně, tak to spíš vypadá na jeho problém než na tvůj. :think:

Petule030
Kelišová 5821 příspěvků 1 inzerát 07.10.14 22:20

Já myslím, že ty cviky na posílení pánevního dna ti pomůžou i tak. Jenom nevím pořádně, co to je zač, jestli „jenom“ stahovat svaly :think: :think: Na gyndě jsem v televizi v reklamně viděla nějaké závažíčko, které zavedeš do pochvy a stahováním se zvedá, později se přidává těžší. Sice to bylo hlavně na inkontinenci, ale prý to i k sexu pomáhá…
Je blbé, že s tebou partner nemluví o tom, co by se mu v sexu líbilo. Zkus někdy nalít vínko/pivo - co pijete - a zeptat se ho v podnapilém stavu. Třeba půjde stydlivost stranou. Nebo si zkus koupit nějaké rajcovní prádlo, to se hromadě chlapů taky líbí. Pokud nejde orálně ani rukou uspokojit, navrhni, ať si to udělá sám a ty u něj budeš jako podpora ;) Už mi to moc nemyslí, tak snad jsem aspoň malinko napověděla :)

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 07.10.14 22:20

A nedokážeš ho uspokojit ani orálně? Zkus pohledat videa, jak na to. Jak třeba správně dělat orální sex. Jenže pokud nemluví a odpovídá nevím a neřekne, tak je to těžké :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >