Kamarád a ženy - kde dělá chybu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evyla
Stálice 89 příspěvků 07.10.14 14:37
Kamarád a ženy-kde dělá chybu?

Ahoj všem :mavam:
Chtěla bych slyšet váš názor, možná poradit, možná si vyslechnout, že je mladý a má času dost, počítám s čímkoliv :palec:
Mám od dětství nejlepšího kamaráda, je to skoro jako můj mladší brácha. Nejhodnější a nejmilejší kluk jakýho znám. Moje srdcovka :srdce: Kdyby mezi námi fungovala taková ta pověstná „chemie“, která nikdy nefungovala i když je to moc pěkněj chlap, určitě bych si ho nechala pro sebe :mrgreen:
Prostě ve svých 22letech neměl vztah, neměl sex ani žádné jiné intimnosti s ženou. Zrovna včera se vrátil po měsíci a říká mi, že prostě neví kde dělá chybu, že už ho to štve. Jestli chce od života tak moc, než mít milující partnerku. Sama už moc dobře nevím jak mu poradit ale je mi ho opravdu líto. Kdejaký sviňák má na každým prstu ženskou a hodnej, poctivej, hezkej chlap zůstane sám :roll:
Další problém je, že začal jezdit kamionem takže bývá doma sotva týden v měsíci a tím šance potkat „tu vytouženou“ dost klesla.
CO navrhujete? Jak ho mám podpořit? Řeči, že se ta pravá JEDNOU objeví ho už dost štvou :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
malinika
Kelišová 5729 příspěvků 07.10.14 14:40
@Evyla píše:
Ahoj všem :mavam:
Chtěla bych slyšet váš názor, možná poradit, možná si vyslechnout, že je mladý a má času dost, počítám s čímkoliv :palec:
Mám od dětství nejlepšího kamaráda, je to skoro jako můj mladší brácha. Nejhodnější a nejmilejší kluk jakýho znám. Moje srdcovka :srdce: Kdyby mezi námi fungovala taková ta pověstná „chemie“, která nikdy nefungovala i když je to moc pěkněj chlap, určitě bych si ho nechala pro sebe :mrgreen:
Prostě ve svých 22letech neměl vztah, neměl sex ani žádné jiné intimnosti s ženou. Zrovna včera se vrátil po měsíci a říká mi, že prostě neví kde dělá chybu, že už ho to štve. Jestli chce od života tak moc, než mít milující partnerku. Sama už moc dobře nevím jak mu poradit ale je mi ho opravdu líto. Kdejaký sviňák má na každým prstu ženskou a hodnej, poctivej, hezkej chlap zůstane sám :roll:
Další problém je, že začal jezdit kamionem takže bývá doma sotva týden v měsíci a tím šance potkat „tu vytouženou“ dost klesla.
CO navrhujete? Jak ho mám podpořit? Řeči, že se ta pravá JEDNOU objeví ho už dost štvou :zed:

Je ještě mladý - v jeho věku bych to nechala osudu. ;) A nebo mu můžeš zkusit někoho dohodit.
Jestli ho to uklidní, znám dost kluků, kteří ve 22 letech ještě nikoho neměli - včetně třeba mého manžela (a většina z nich je dnes ženatá). :)

Evyla
Stálice 89 příspěvků 07.10.14 14:44

@malinika dohazovačské akce se samo konaly. Ale já pak otěhotněla a celkově změnila okruh přátel, kde pro něj už žádná nezadaná není :roll:

korena
Závislačka 4494 příspěvků 07.10.14 14:47

Můj manžel byl pani do 23let…jako bych to ještě nehrodila…možná lépe, že hledá tu milující resp. tu kterou by mohl milovat…než aby mu šlo jen o ty „zkušenosti“, že :roll:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 07.10.14 14:48

Nerealistické nároky na partnerku? To člověku většinou zabrání v úspěšném partnerském životě :nevim: Nebo je gay a neřekl ti to ;)

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 07.10.14 14:50
@korena píše:
Můj manžel byl pani do 23let…jako bych to ještě nehrodila…možná lépe, že hledá tu milující resp. tu kterou by mohl milovat…než aby mu šlo jen o ty „zkušenosti“, že :roll:

já myslím, že i sbírání zkušeností k určitému věku patří a je prospěšné právě k definování toho, co člověk v trvalém vztahu hledá, jak vztah funguje…

Evyla
Stálice 89 příspěvků 07.10.14 14:50

Jeho jediný nárok je, aby mu byla věrná a měla ho ráda. A to možná je v dnešní době nerealistický nárok :mrgreen: Gay není určitě, na to ho jsem se ho ptala už několikrát. Muži ho opravdu nepřitahují.
Nikdy to nebyl namachorvaný týpek a to je asi ten problém :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 14:52

No možná je právě moc hodný…až je to nudný. Právě proto možná taky mezi vámi nepřeskočila ta jiskra, protože ho vnímáš spíš jako kamarádku než chlapa.

Snažím se seznámit přes seznamku a teď jsem zrovna jednoho takového potkala - docela dobře vypadal (což je v mém věku docela unikum aby to nebyl tatík s pupkem), normální kluk, asi hrozně hodnej a i když jsme měli podobné zájmy, tak jiskra nepřeskočila - já na něm prostě vidím jak je hodnej až moc, takový submisivní typ, co na holku kouká jak na svatej obrázek a udělá první poslední co jí na očích vidí, odsouhlasí všechno co řeknu… Ono se to sice hezky poslouchá, ale žít s tím je za chvíli nuda.

Každá asi bude mít radši někoho akčnejšího, kdo se nebude holek bát, prostě bude chlap se vším všudy.

Neříkám, že je to případ tvého kamaráda, ale když někdo řekne, že „on je takový hodný“ tak to přesně ve mě navodí tenhle pocit.

betuska.bathory
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 07.10.14 14:53

Tak pokud vysedává doma nebo v kabině kamionu, asi nikoho nenajde (jedině přes Internet). Nepíšeš, jak dopadly ty dohazovačské pokusy (kde viděly chybu ty holky, když to nevyšlo)-to by mě zajímalo.

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 14:57

@Evyla kvalita potrebuje a hleda kvalitu, tak to holt dyl trva..22? dyt je mladouckej..muj muz cekal do 28 ;)

krtek7489
Kelišová 5827 příspěvků 07.10.14 14:57

Ale ono to tak většinou bývá, i když on už to nechce slyšet. Jednou se ta pravá najde. ;) Vem si, kolik lidí třeba v 50 je svobodných, bezdětných, nebo těch, kdo nikdy nikoho neměli a jsou panny, nebo panicové? Řekla bych tak půl procenta? :) Takže ta pravděpodobnost, že zůstane nadosmrti sám, je mizivá. Záleží na tom, jak moc velké nároky na partnerku má :think:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 07.10.14 14:57

Myslim ze to ze je pekny chlap pro tebe nemusi byt pro ostatni.
Ja budu uprimna ale me by asi ridic kamionu nezaujal.
Pokud v dnesni dobe chlap 22 nemel jeste sex apod je to prinejmensim divne.
Asi bude chyba jeste nekde jinde nez ze je hodny.

Evyla
Stálice 89 příspěvků 07.10.14 15:00

Nudnej není. Už jako děti a ted i jako dospělý se spolu pořád smějem, v mládí jsme byli o dost akčnější než naši vrstevníci. Můj manžel se vždy usmívá, že nechápe jak může takovýhle kamarádství mezi ženou a mužem fungovat. Takže si nemyslím, že je nudnej naopak je to bavič. Že by na ženský koukal jako na obrázek, to asi jo ale nenechal si nikdy kálet na hlavu. Na všechno má svůj názor. Není to takovej ten „jeliman“ co by sebou nechal od ženské zametat, to zase ne.
Dohazovačské pokusy se vždycky konaly třeba když se pořádaly takové ty „houseparty“ a to byli většinou holky, které chtěly jedno a konec. A to zase nechtěl on :nevim:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 15:01

@luciekal Pokud v dnesni dobe chlap 22 nemel jeste sex apod je to prinejmensim divne.
Asi bude chyba jeste nekde jinde nez ze je hodny.
to jako musi kazdy sukat za kazdou cenu? :think: :think: :think:

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 15:02

21 a pul ma muj starsi syn,,,a nejak nevim proc by mel pravidelne soulozit :lol: :lol: :lol: boze :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >