Potřebuje čas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
padandy
Kecalka 472 příspěvků 06.10.14 14:14
potřebuje čas

Měsíc zpět jsem se seznámila s kolegou. Vlastně se seznámil on se mnou. Rok jsem kolem něj procházela a ani si ho nevšimla. Pozval mě do pizzerie a začali jsme se více stýkat. Na začátku jsem mu řekla, že bych byla ráda, kdybychom nejdříve byli přátelé. Časem jsme se líbali a trávili spolu čas, jako bychom měli vztah. Zeptala jsem se ho, jak se k sobe budeme chovat v praci.NA to mi však napsal, že na vztah potřebuje čas (je tři měsíce po rozchodu- s byvalou byl 2 a pul roku), ze me ma hrozne rad a je mu se mnou fajn, ale ten cas proste potrebuje. Nevdim vubec rozdil ve vztahu a v tom, jak se k sobe chovame. Vypadam ted jako urputak, ze chci vztah, coz me docela stve. Popravde nevim jak se zachovat dale, rekla jsem mu, jestli ke me citi neco vic nebo me bere jako kamaradku, rikal, ze takovych kamaradek vic urcite nema, chce se mnou dost casto byt, a tak…nechci teda na nej tlacit, ale vyplati se vubec cekat? Jak tedy v tehle situaci postupovat :nevim: budu rada za kazdou radu :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
valina1
Kelišová 5131 příspěvků 06.10.14 14:19

Spala jsi s nim? Nechce te jen jako milenku? Jak se chova j tobe na verejnosti?

jenika1
Závislačka 3032 příspěvků 06.10.14 14:33

Já trochu nechápu, proč po měsíci otázka, jak ten náš vztah nazvat a vůbec ptát se co ke mně cítí, jestli něco víc atd. Chlap se trochu lekl. Proč tomu nenecháš volnost toho začátku. To, co on cítí, ti bude dávat najevo. To snad pozná každá, no a když to tak není, jak ty si předtavuješ, tak to zabal.

L92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 14:43
@padandy píše:
Měsíc zpět jsem se seznámila s kolegou. Vlastně se seznámil on se mnou. Rok jsem kolem něj procházela a ani si ho nevšimla. Pozval mě do pizzerie a začali jsme se více stýkat. Na začátku jsem mu řekla, že bych byla ráda, kdybychom nejdříve byli přátelé. Časem jsme se líbali a trávili spolu čas, jako bychom měli vztah. Zeptala jsem se ho, jak se k sobe budeme chovat v praci.NA to mi však napsal, že na vztah potřebuje čas (je tři měsíce po rozchodu- s byvalou byl 2 a pul roku), ze me ma hrozne rad a je mu se mnou fajn, ale ten cas proste potrebuje. Nevdim vubec rozdil ve vztahu a v tom, jak se k sobe chovame. Vypadam ted jako urputak, ze chci vztah, coz me docela stve. Popravde nevim jak se zachovat dale, rekla jsem mu, jestli ke me citi neco vic nebo me bere jako kamaradku, rikal, ze takovych kamaradek vic urcite nema, chce se mnou dost casto byt, a tak…nechci teda na nej tlacit, ale vyplati se vubec cekat? Jak tedy v tehle situaci postupovat :nevim: budu rada za kazdou radu :kytka:

No tak vidíš. To je to podstatné, ne? Já bych byla zase nejradši, kdyby to období (než se to přehoupne v regulérní vztah) trvalo co nejdýl… :think: ;)

padandy
Kecalka 472 příspěvků 06.10.14 15:40

@valina1 nespali jsme spolu, na verejnosti me drzi za ruku, hladi me porad, teda mimo praci, v te me kazdy den taha na kafe, ale neobejme me, nebo tak :think: ale urcite to neni devkar…mel tri dlouhe vztahy, za tu dobu co je tady v praci (tri roky) tak nikdy svou pritelkyni nepodvedl

padandy
Kecalka 472 příspěvků 06.10.14 15:42

@jenika1 kdyz ja se ho na to ptala proto, ze jsem mu nechtela delat nejakou naplast za minuly vztah, ale chtela jsem vedet, jestli v tom do budoucna neco vidi

Maria_37
Závislačka 3983 příspěvků 06.10.14 15:47
@padandy píše:
@valina1 nespali jsme spolu, na verejnosti me drzi za ruku, hladi me porad, teda mimo praci, v te me kazdy den taha na kafe, ale neobejme me, nebo tak :think: ale urcite to neni devkar…mel tri dlouhe vztahy, za tu dobu co je tady v praci (tri roky) tak nikdy svou pritelkyni nepodvedl

a proč jste spolu nespali? kdo nechce? na tvém místě bych se bála, že tě časem „vymění“ za někoho, s kým bude chtít vztah

padandy
Kecalka 472 příspěvků 06.10.14 15:50

@Maria37 no tak od te doby co jsme se polibili ubehly tri schuzky a neni kam spechat…on zase neni ten typ co holky strida, jeste mi psal, ze se nemusim bat, ze by nekde mel s nekym neco podobneho, nebo tak. A rikam si, ze to by se mnou nechtel byt kazdy den, kdyby mel v planu me vymenit za jinou…oficialne jsme byli spolu sestkrat venku, ne u me, nebo u nej, tak ani ta prilezitost nebyla. Jinak co jsme se libali, tak ubehly dve schuzky takze to neni nejak extremne dlouha doba…

Maria_37
Závislačka 3983 příspěvků 06.10.14 15:55
@padandy píše:
@Maria37 no tak od te doby co jsme se polibili ubehly tri schuzky a neni kam spechat…on zase neni ten typ co holky strida, jeste mi psal, ze se nemusim bat, ze by nekde mel s nekym neco podobneho, nebo tak. A rikam si, ze to by se mnou nechtel byt kazdy den, kdyby mel v planu me vymenit za jinou…oficialne jsme byli spolu sestkrat venku, ne u me, nebo u nej, tak ani ta prilezitost nebyla. Jinak co jsme se libali, tak ubehly dve schuzky takze to neni nejak extremne dlouha doba…

tak to jo, to souhlasím, i spěchat se má pomalu :-) tak tomu nech volný průběh a uvidíš :-) ono asi v této fázi řešit vztah je na chlapa brzo, ale chápu tě :-)

padandy
Kecalka 472 příspěvků 06.10.14 15:56

@Maria37 kdyz ja se uz v jednom vztahu zklamala a nehctela jsem, aby me nekdo tahal za nos…takze jsem spis rovnou chtela rict, jestli me bere jako kamaradku, abych do toho nedavala city…i kdyz ted mi to samotne zni blbe jak to zpetne ctu ze neco takoveho jsem resila :-D ze jsem se ho ptala a nemlcela jsem

Maria_37
Závislačka 3983 příspěvků 06.10.14 16:00
@padandy píše:
@Maria37 kdyz ja se uz v jednom vztahu zklamala a nehctela jsem, aby me nekdo tahal za nos…takze jsem spis rovnou chtela rict, jestli me bere jako kamaradku, abych do toho nedavala city…i kdyz ted mi to samotne zni blbe jak to zpetne ctu ze neco takoveho jsem resila :-D ze jsem se ho ptala a nemlcela jsem

třeba opravdu neví a potřebuje čas…

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 07.10.14 11:59

Neřeš to a nepřepínej :) Užívej si to a neřeš váš oficiální status. Snad podle jeho chování musíš vycítit, co k tobě cítí. Pokud máš dojem, že jsi jen „převozník“, tak tomu zkus moc nepropadnout. Pokud chce být každý den s tebou a i jinak ti dává najevo, že mu na tobě záleží, tak bych zatím (po šesti schůzkách!!?) neřešila budoucnost, vztah a podobně.

Ale dej mu najevo, že není jediný a měj i svoje vlastní zájmy a program, at tě nemá jistou a nescházej se s ním každý den kdykoliv on si pískne, občas mu řekni, že nemůžeš, protože máš už něco jiného. Prostě se chovej jako ve volném vztahu…uvidíš, bude to nakonec on, kdo ten vztah bude chtít upevnit.

PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 07.10.14 12:02

…prostě se udělej vzácnější, chod i s ostatními kolegy na kafe, do kina s kamarádkou, někam na víkend, aniž bys ho o tom předem zpravila. Nemusí vědět o každém tvém kroku. Dávej mu najevo city, ale chovej se jako svobodná žena, která není ve vztahu (bude mu to vadit a bude chtít vztah on nakonec)…fakt to zkus a uvidíš :)

padandy
Kecalka 472 příspěvků 07.10.14 12:14

@PerlaMarina děkuji, asi máš pravdu :) kdyz já se ho práve jen ptala jak vidí budoucnost, a on rekl „nevim“ to bylo celé o co mi šlo, ať s ním třeba neztrácím čas. Vyhovuje mi to tempo jaké teď je, jen kdyz ted nevi co se mnou do budoucna tak me podle me ani rad nema…

padandy
Kecalka 472 příspěvků 07.10.14 12:16

@PerlaMarina zkusím to, moc děkuji za radu, já právě chodila i s jinými kolegy na kafe a postupne jsem prestala, tak zase zacnu. Jinak s nim nechodim pokazde co on ma cas, napriklad chtel jit dneska na bowling, rekla jsem mu ze nejdu, ale zase jsem mu navrhla ze muzeme zitra.,..to jsem teda asi nemela delat, ze

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >