Nevěra, jsem zoufalá...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 07:52
Nevěra, jsem zoufalá...

Dobrý den, ocitla jsem se v těžké životní situaci, do které jsem se dostala jen a jen sama…Když mi bylo 16 poznala jsem svou první lásku. Byla to láska s velkým „L“, milovali jsme se, ale jak to tak bývá, po pár letech se rozešli. Rozešli jsme se pouze z mé „hlouposti“, kdy jsem se chtěla chodit bavit, ale on byl spíše domácí typ. Když jsem zjistila, že jsem udělala blbost (byla jsem mladá) a zahodila perfektního chlapa kvůli diskotékám, které mě po chvíli stejně nebavily, měla jsem touhu se vrátit k příteli. Jenže ten byl mnou zklamaný a tvrdil, že se potřebuje přesvědčit, že to myslím vážně. Já se hrozně moc trápila, byla jsem úplně na dně, tenhle chlap byl má první, ale opravdová láska a když jsem si uvědomovala postupem času, kvůli jaké kravině jsem ho opustila, bylo mi hrozně. Potom odjel na pár let do zahraničí za prací a my se celou dobu neviděli. Mezitím jsem si našla dnes už manžela, máme spolu půlroční miminko.Jsem v životě opravdu spokojená, manžel je moc hodný, nemáme nouzi o peníze atd…JENŽE před pár týdny mi přišla sms od mé první lásky, že je v Čechách a už tu i zůstane, že by se chtěl sejít a popovídat si.Po celá ta léta jsem na něj myslela, několikrát se mi o něm i zdálo…Prostě ho mám stále hodně ráda. Měli jsme spolu pár schůzek, během kterých jsme si povídali, jenže pak jsme otevřeli staré téma o tom, jak jsme kdysi byli spolu a jak nám bylo krásně. A už to bylo, nejdřív jsme se „jen“ objímali, potom jsme se i líbali…Je mi hrozně, mám skvělého manžela, za kterého by byla vděčná nejedna ženská, ale bývalý přítel…to je někdo, pro koho mám neuvěřitelnou slabost, někdo, koho jsem několik let milovala a nemohla ho mít…Zkrátka manžela opustit nechci, ale ex. přítel je srdeční záležitost…jsem blbá, já vím. Ale co teď s tím, možná jsem se jen potřebovala vypsat, možná doufám, že měl někdo podobnou zkušenost-ikdyž vím, že možnosti jsou pouze dvě. Zůstat, nebo odejít…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4768 příspěvků 3 inzeráty 06.10.14 07:57

Jen jedna věta. Jsou ŽIVOTNÍ a OSUDOVÍ partneři…tak to prostě je. :nevim:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 07:59

Ja bych zůstala s manželem. Jsem v tomto směru uz tez vyucena a vim, ze bych kvuli lasce ani s velkym L, pryc nesla. Mam rada jistotu, oporu a pohodu :nevim:

nelllinka
Kecalka 194 příspěvků 06.10.14 08:00

@kve-tinka Lip to napsat neslo! Mluvis mi z duse..

krystinka.a
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 06.10.14 08:01

Je to hodně těžká situace, ale asi bych to manželovi všechno pověděla, vztahy jsou o komunikaci a pokud tě manžel miluje, tak to pochopí. Manžel má právo všechno vědět. Záleží na tom, aby tvůj,,ex,, byl tak hodnotný jako tvůj manžel. Třeba to klape jen po sex. stránce, ale taky to může být pravá láska, kterou člověk potká jen jednou za život. Ale to musí cítit i on takto stejně pokud je to ten pravý… Každopádně si zkus popovídat s ex přítelem a poté s manželem a sama uvidíš jak to budeš cítit :-) DRŽÍM PALCE! :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 08:01

Pokud je to jen trochu možné, zůstat a první lásku si nechat jako krásnou vzpomínku. Pokud manžela miluješ a jinak jsi spokojená.
U mě to bylo podobně, taky jsme se rozešli z blbosti, já si našla někoho jiného, on pak taky, on si pořídil dítě, já se vdala, on oženil..ale pořád jsem na něj myslela. Vůbec nijak jsme v kontaktu nebyli. Jenže pak jsme začali mít s mužem problémy, po narození prvního dítka, velkou krizi, já byla hodně sama, zkusila jsem FB a ejhle..nezapomněl, začali jsme si psát, po půl roce jsme se viděli, a bylo to stejné jako u tebe. Ale nechtěla jsem manželství vzdát, otěhotněla jsem, přestali jsme se vídat. Bohužel problémy v manželství se prohlubovaly, a nakonec jsme se s mužem rozešli a já už rok chodím se svou první láskou. Je to moc krásné, ale i tak jiné. A komplikované, protože oba máme děti. Není to stejné jako kdysi, taky vzpomínáme a vycházíme z toho, ale jsme teď už jiní, je to nový vztah. Ale já bych se s mužem rozešla i kdyby nikdo nový nebyl. Problémy byly hluboké, dlouhodobé.
Není to snadné rozhodování, ale přemýšlej i rozumem, nejen srdcem.
 K.

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 06.10.14 08:02
@Ginger.Rothstein píše:
Ja bych zůstala s manželem. Jsem v tomto směru uz tez vyucena a vim, ze bych kvuli lasce ani s velkym L, pryc nesla. Mam rada jistotu, oporu a pohodu :nevim:

Přesně tak.

Malike
Extra třída :D 14225 příspěvků 06.10.14 08:02

Zakladatelko…i já mám jednu takovou slabost,..kdyby se muj ex(teda jeden z )má největší láska znovu oběvila nejsem si jistá jestli bych to vydržela..ale jinak
oběvil se muž jenž mě šíleně k sobě přitahuje, já jsem svobodná, ale on ženatý…málem by došlo na sex, kdybych to netípla, nepromluvila si sním, nesmazala kontakt..
Jednu věc si musíš uvědomit, jeto ex…je to minulost, nyní máš rodinu, své dítě. svého muže…do předu se dívej, neohlížej se zpět…jinak tě vtáhne minulost a zničíš si budoucnost…vem veškerou sílu světa, napiš mu jak to je a že o rodinu enchceš přijít a utni to.

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 06.10.14 08:03

@krystinka.a
prosím tě a co by manžel měl pochopit, že je mu žena nevěrná? :nevim:
Zakladatelko, jednou jsi se rozhodla, píšeš, že máš skvělého muže jsi spokojená. Bývalý je minulost, hoď to za hlavu a jdi dál. Žiješ teď minulostí a i kdybyste byli spolu, už to nebude takové jako před tím. Máš svůj život, do kterého už bývalý nezapadá.

Příspěvek upraven 06.10.14 v 08:06

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 08:05

Jedina rada: utnout kontakt a doufat, ze i tvuj ex si brzo najde novou pritelkyni a usadi se s ni. Je to tezky, ale jedina moznost. Ja jsem byla ve stejne situaci a ze strachu ze ceho bych byla schopna, kdybychom zustali v dosahu jsem se pri prvni prilezitosti odstehovala hoooodne daleko… Myslim na neho porad, ale tim ze je naprosto nedosazitelny nehrozi ztrata kontroly. Prosim o zachovani anonymity, manzel pravem duvodu naseho stehovani samozrejme nevi.

mucinka2
Nadpozemská drbna 26655 příspěvků 06.10.14 08:05

Měla jsem to stejné. Den před svatbou muj ex prosil, abych to nedělala. Já se vdala a vím, že jsem si nevzala osudovou lásku, ale chlapa kterého také miluju a je to můj životní partner. Máme za sebou těžké zkoušky, které nás myslím ještě víc spojili.Jsme naladěný an jeden kanál.
Máme děti a já bych neměnila.

Když mi občas ex napíše tak s emi přezto stáhne žaludek. Ale nikdy bych se k němu nevrátila. Byt by mě na rukou nosil a zasypal vším, co bych si přála.

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 08:07
@Tardulka píše:
Přesně tak.

A ja si myslela, ze budu divná :lol:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 06.10.14 08:10

Jinak zakladatelko, pisu to proto, protoze mam doma úžasného chlapa, kteremu mohu verit, vim ze me miluje a udelal by pro me cokoli, miluju ho strasne moc, ale vim, ze je tu clovek, kterého,,miluju" taky, ale jinak, vice spestrene s takovou tou jiskrou a je to přesne ma prvni laska-chlap, kterého jsem vzdy chtela, snědý, cerne vlasy a fousy, potetovany s nádherným tělem a sex s nim byl nejlepsi v zivote asi, mohla bych se k nemu vratit, miluje me porad i po X letech, volal, psal, ale nechci, byt po nem,,toužím",ale chci svého manzela, chci tu byt pro nej a s nim a nerozbijet rodinu :srdce:

honeyglobal
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 06.10.14 08:14

Poradim jen jedno - zustat s manzelem, nerozbijet rodinu kvuli pubertalnimu rozmaru, navic mas bajecneho manzela, ktery je na Tebe hodny, co by za to jini dali. Nechapu, proc se dneska ty lidi nechaji tak unest a okouzlit, ze ani nepremysli racionalne, nemysli na rodinu, na dite, ktere by zilo bez otce, a to jen kvuli matcine momentalni zamilovanosti (chapu, ze je to laska z detstvi, absolutni top), ale no a co? Snad jsme dospeli a umime premyslet dopredu, myslet na deti, na manzela, ktery je bezva. Tenhle typek se Ti muze ztratit stejne jako se objevil a kde je jistota, ze se jednou stane tvym manzelem a budete mit deti? Nechapu asi tenhle svet, ale uz se nedivim, ze je dnes plno rozvedenych paru a zenska sama po 30ce s deckem na krku, tak tak vyzije z alimentu a trpi tim vsichni okolo vcetne deti. Proste zensky nevedi, co chteji a dokazou kvuli rozmaru palit mosty. Myslim si, ze se historie opakuje, tehdy jsi zahodila bajecneho chlapa kvuli diskotekam-az pak jsi poznala, ze to byla hloupost a ted delas to same, chces zahodit bajecneho chlapa kvuli rozmaru a okouzleni z detstvi. Premyslej dopredu. Nic vic Ti k tomu nereknu, nechci soudit, jen je tohle dnesni doba a znam hodne lidi kolem 30, kteri byli sobecti, mysleli si, ze s nekym jinym nebo samotnym jim bude lip, rozvedli se a ted nevi, co se sebou, zadny pevny body v zivote, bydli na studentskych bytech, ptz si vic nemohou dovolit a hledaji chlapa…aneb 2. puberta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 08:18

Děkuju za reakce, hodně mi to pomáhá. Manžel ví všechno o ex, hodně si spolu povídáme. A ex. zase ví, že svého muže nehodlám opouštět, jednám se všemi narovinu, takže jsem mu dítě ani muže netajila, to by byla hloupost. Já právě kontakt utla, když byl pár let v zahraničí myslela jsem, že to přejde, vyšumí to a budu milovat jen svého muže. Ale já stále myslela na něj…Je to přesně tak, když mi přijde sms tak se mi stáhne žaludek, klepu se, jak puberťačka :zed: Ex. to cítí stejně, hodně se vídám s jeho matkou, to už ale od těch 16-ti let s ní kontakt neutnu, je to úžasná ženská, pomáhá mi s mimčem, celkově je to taková moje o třecet let starší kamrádka. Takže vím i od ní, že to cítí stejně. Během psaní tohoto příspěvku mi přišla sms jak mu chybím…Hrozný, připadám si jak mladý tele.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >