Paranoia z nevěry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 10:52
paranoia z nevěry

Ahoj, ve zkratce.Muj pritel mi byl neverny pul roku se slecnou. Rozesli jsme se a on to s ni tahnul dal. Rzesli se oni a pak se o me rok usilovne snazil ale vazne hodne.Ted jsme spolu zase a ja porad resim jestli to s ni zase treba netahne. Protoze asi pred mesicem mu prisla od ni smska jestli ji teda sezene tranzita na to stehovani a me to teda pekelne rozhodilo.To je teda blby tema na nedeli co?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 10:58
@Anonymní píše:
Ahoj, ve zkratce.Muj pritel mi byl neverny pul roku se slecnou. Rozesli jsme se a on to s ni tahnul dal. Rzesli se oni a pak se o me rok usilovne snazil ale vazne hodne.Ted jsme spolu zase a ja porad resim jestli to s ni zase treba netahne. Protoze asi pred mesicem mu prisla od ni smska jestli ji teda sezene tranzita na to stehovani a me to teda pekelne rozhodilo.To je teda blby tema na nedeli co?

tu jistotu zda to s ni netahne, tak nebudes mit nikdy :kytka: a když ude chtit, tak si to vždy zaridi aby jsi na nic alespoň zezačátku, tak neprisla ;) ja bych mu na tvem miste uz asi neverila kor estli mu zase pise :kytka: pokud za tim udelal tecku a skončil to s ni, tak mu nemá co psat :palec:

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.10.14 11:06

Holt jsi mu jednou odpustila, tak mu teď budeš muset věřit nebo se užírat tím, že ti ptáček zas někam lítá.

Hanney
Závislačka 2733 příspěvků 05.10.14 11:09

A jak to víš, že mu psala sms… ty mu lezeš do mobilu? Čteš mu zprávy?
Holky, proč to děláte? Jednou byl nevěrnej, bude zas, je jedno jestli s touhle nebo s jinou… ach jo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 11:14

Nelezu mu do mobilu. ukazoval mi fotky z vyletu kde byl se psem pipla mu zprava a nahore na listicce jsem videla klarka. nejsem blazen abych nekomu lezla do mobilu. Strasne jsem na nej hulakala ze si s ni nema co psat a ze si to nepreju.Ze ji nema co shanet auto na stehovani

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 11:18

Zas si na jednu stranu rikam ze ted si zahyba kazdy s kazdym.Ma mi zahybat chudej chlap co mi s nicim nepomuze a peci o vsechno necha na me a jen utraci penize nebo mi ma zahybat bohatej chlapik co se o me stara jako o princeznu a o nejakem citovem ci casovem stradani natoz financnim nemuze byt ani rec. I jako milenec je naprosto fantastickej

holka123
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 05.10.14 11:27

??? tak co to řešíš když ti to vlastně nevadí, hlavně že má prachy… nechápu tě :pocitac:

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.10.14 11:29
@Anonymní píše:
Zas si na jednu stranu rikam ze ted si zahyba kazdy s kazdym.Ma mi zahybat chudej chlap co mi s nicim nepomuze a peci o vsechno necha na me a jen utraci penize nebo mi ma zahybat bohatej chlapik co se o me stara jako o princeznu a o nejakem citovem ci casovem stradani natoz financnim nemuze byt ani rec. I jako milenec je naprosto fantastickej

No tak to už je o prioritách, pokud ti jde o majetek a nevadí ti, že si píglí pérko jinde, to je jen a jen o tom, co člověk chce a co dokáže přijmout. Mně pokud byl někdy muž nevěrný, tak to dělal tak dobře, že o tom ani nevím. A to chudý rozhodně není.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.10.14 11:30

Mimochodem ještě dopíšu - udělal to jednou, udělá to znova.

Hanney
Závislačka 2733 příspěvků 05.10.14 11:33
@Anonymní píše:

No, tak když je bohatka, může zahýbat, ne? Čerpej výhody a ostatní neřeš, raději při styku používejte kondom, mohl by Tě nakazit.

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 05.10.14 11:36
@Anonymní píše:

No tak proč to resis když si umis sama odpovědět dle svého přesvědčení. Tak neřeš, nepatrej a vlastně budeš spokojena.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 11:38

Tenkrat kdyz mi zacal zahybat tak jsem to poznala hned.Ted nemam ten pocit spis je to vazne paranoia. Pripadam si jako blazen. :zed:

lolla.jones
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 05.10.14 11:39
@Tardulka píše:
No tak proč to resis když si umis sama odpovědět dle svého přesvědčení. Tak neřeš, nepatrej a vlastně budeš spokojena.

Pravdu mas:)

pokud vse klape tak to neres i kdyz je mi jasny ze to dostat z hlavy je dost problem…

Ily
Kecalka 454 příspěvků 05.10.14 11:55

V sobe mam nejak zaintegrovany, ze uz bych takovymu chlapovi neverila a vzdy, co by se nehlasil nebo mu pipnul mobil, bych byla v podezreni. Uz pak nemas tu pohodu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 12:01
@Ily píše:
V sobe mam nejak zaintegrovany, ze uz bych takovymu chlapovi neverila a vzdy, co by se nehlasil nebo mu pipnul mobil, bych byla v podezreni. Uz pak nemas tu pohodu..

prave. presne tak to mam :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >