Zemřel mi bratr....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zanda81
Kecalka 483 příspěvků 03.10.14 02:43
Zemřel mi bratr....

Můj mladší bratr zemřel při autonehodě, sedím a je mi zle, manžel šel spát, že to se stává, je mi zle…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
phoma
Echt Kelišová 7950 příspěvků 03.10.14 03:12

@zanda81 uprimnou soustrast :,( manzelova reakce je velmi podivna.drz se

j-p
Extra třída :D 11763 příspěvků 03.10.14 03:52

@zanda81 drz se!!Je to hulvat!!

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 03.10.14 04:03

@zanda81 Ahoj, vím, že je to hrozný! Mě umřel starší bratr, když jemu bylo 23 a mě 15. Strašně dlouho mě to pronásledovalo, dodnes mě to děsně mrzí a pořád si říkám, jaký by to bylo, kdyby tu byl s námi. Je to skoro 20 let, ale jsou prostě věci, které bolí dlouho předlouho…Vloni mi zase při autonehodě umřel tatínek. Taky děsná rána. Brečím dodnes, když si na to vzpomenu. Na druhou stranu život prostě musí jít dál i když jsou tyto situace hrozné, smutné, bolavé,…Zapal za brášku svíčku, hezky si zavzpomínej, vybul ze sebe co půjde a aspoŇ v duchu si s ním popovídej :hug: Ber to tak, že jemu už je teď dobře a že nad tebou může z nebe držet ochrannou ruku :andel: A manžel? Ten se tedy moc nevytáhl. To je pravda :cert: Třeba ti to ráno nějak vysvětlí. Třeba je taky smutný, ale neumí to dát najevo, nebo se stydí brečet pro chlapa…

zanda81
Kecalka 483 příspěvků 03.10.14 04:39

Brácha byl mladší, nechal tu dvouleté dvojčata…a manžel mi řekl co tu furt sedíš, musíš ráno vstávat k děckám…nevím jestli jsem přecitlivělá nebo mám oprávněně chuť mu dát pěstí

Meeshab
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 03.10.14 04:48

@zanda81 No tak to je fakt na tečku :cert: To přepískl - pěkně uhozenej názor! Copak nemá sourozence? Že se nedokáže vcítit? Jinak teda chudák bratrova žena - vdova se dvěma malými dětmi. Můj brácha sice byl ženatej, ale děti ještě naštěstí neměli. Jeho žena se znovu vdala asi až tak po deseti letech - strašně dlouho se z té smrti nemohla vzpamatovat (a já se jí nedivím). Holka - drž se! Třeba to od něho byl jenom nějakej blbej „žblecht“ a až se vzbudí, tak se ti omluví :hug:

zanda81
Kecalka 483 příspěvků 03.10.14 04:57

Jeho názor…už nic nenaděláš, pojď spát, už nic nezměníš…Bych chtěla vidět, kdyby šlo o jeho rodinu…švagrová je u svých rodičů…tam má podporu

káťa
Extra třída :D 13538 příspěvků 03.10.14 05:47

@zanda81 :hug: :hug: :hug:

Mně zemřel před 2 roky tatínek a taky ho hodně dlouho bolelo intenzivně. Ale čas to hodně obrousí a bude lépe…

Ono většina chlapů neumí bolest či smutek dávat najevo a ani nechtějí. Můj přítel to tehdá okomentoval stejnými slovy, že takový je holt žiivot, že se to stává a musíme jít dál, a mně paradoxně pomáhalo to, že se se mnou o tom nebavil. Jinak stejnou reakci měl, i když zemřel tatínek a bratr jemu (taky autonehoda). Oni jsou jiní, ale uvidíš, že to bude mezi váma dobrý, on podle mě sám neví, jak se k tobě chovat, tak je trošku jako slon v porcelánu :hug:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 03.10.14 05:56
@zanda81 píše:
Brácha byl mladší, nechal tu dvouleté dvojčata…a manžel mi řekl co tu furt sedíš, musíš ráno vstávat k děckám…nevím jestli jsem přecitlivělá nebo mám oprávněně chuť mu dát pěstí

to je hodně hulvátský :zed: chjo.. drž se :hug: :hug:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 03.10.14 06:05

Upřímnou soustrast :hug: a chlap je hulvát :?

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 03.10.14 06:36
@zanda81 píše:
Jeho názor…už nic nenaděláš, pojď spát, už nic nezměníš…Bych chtěla vidět, kdyby šlo o jeho rodinu…švagrová je u svých rodičů…tam má podporu

Tak běž taky ke svým rodičům. Potřebuješ to s někým sdílet :hug: Upřímnou soustrast, nedovedu si to představit, svýho bráchu strašně miluju

ka2ka
Extra třída :D 14202 příspěvků 03.10.14 06:37
@zanda81 píše:
Brácha byl mladší, nechal tu dvouleté dvojčata…a manžel mi řekl co tu furt sedíš, musíš ráno vstávat k děckám…nevím jestli jsem přecitlivělá nebo mám oprávněně chuť mu dát pěstí

to je mi líto a upřímnou soustrast, na druhou stranu možná to je od manžela necitlivý, ale alespoň tě to vyburcuje i to že mu chceš dát pěstí ti pomůže se trošku uvolnit

micha.bello
Závislačka 2655 příspěvků 03.10.14 06:37
@zanda81 píše:
Můj mladší bratr zemřel při autonehodě, sedím a je mi zle, manžel šel spát, že to se stává, je mi zle…

Trochu soucitu z jeho strany by neuskodilo. Nechapu, jak se muze takhle chovat. Misto podpory se chova jak ignorant. Asi by si Mel taky projit smrti blizkeho cloveka, kdyz se to tak stava a je to pro nej banalita. :evil:

Arvi
Kecalka 121 příspěvků 03.10.14 06:47

@micha.bello Trochu krutá slova… i když se momentálně nechová nejlíp :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 06:52

@zanda81
:hug:
Kdyz mi umrela segra chovala jsem se podobne jak tvuj manzel…byl to sok a proste jsem najela na rezim musim fungovat stejne jako driv…sejmulo me to nejvic az po mesici, dvou…snazila jsem se byt silna kvuli rodicum…kazdy reagujeme jinak…nevis co tvuj manzel ma v sobe, jakym zpusobem to v sobe resi…a mozna ho i mrzi, ze ti neumi byt oporou a jeste vic, ze nemuze nic zmenit na tom co se stalo…kazdy to mame jinak, ale ver ze kdyby mohl zmenil by to co se stalo… :hug:
Pardon, ze se nepodepisu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >