Odcizení a samota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 21:49
Odcizení a samota

Ahoj holky. Asi se potřebuju jenom vypsat..je mi do breku..s přítelem Máme rok a půl starého syna a od Te doby co se malý narodil to s námi jde od desíti k pěti :,( porad se hádáme kvůli blbostem a poslední dobou spolu už nespime..Máme tichou domácnost a celkový to je na prd… :x mam pocit strasne samoty a řada bych se jen tak pritulila ale bohuzel..je mi to moc lito. Holky poraďte mi jak vztah oživit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
šmoulinka71
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 21:51

A kvůli čemu se hádáte? Byl mezi vámi nějaký problém? Vyčítáš mu něco?

MarkyMM
Ukecaná baba ;) 1515 příspěvků 01.10.14 22:13

A co se opravdu přitulit? Přijít, udobřit se… někdo musí udělat první krok…

mumuhe
Stálice 52 příspěvků 01.10.14 22:20

No z mého pohledu chlapa, má málo sexu, více si všímáš dítěte, než jeho, cítí se osamocený a zrazený. Takovou ženu si přece nebral. Bral si tu milou, krásnou, přítulnou, mohl s ní mluvit ( a neřvalo mu do toho batole)… Projde si tím skoro každý, někdo to zvládne, jiný ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 22:23

@mumuhe no ono je to právě s Tim sexem tak trošku vzájemný

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 01.10.14 22:51
@mumuhe píše:
No z mého pohledu chlapa, má málo sexu, více si všímáš dítěte, než jeho, cítí se osamocený a zrazený. Takovou ženu si přece nebral. Bral si tu milou, krásnou, přítulnou, mohl s ní mluvit ( a neřvalo mu do toho batole)… Projde si tím skoro každý, někdo to zvládne, jiný ne.

A proč by se měl cítit zrazený? :think: :think: :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 22:53

Ahoj, nedávno jsem měla ty stejné pocity… A protože jsem nedokázala sesmolit rozumnou řeč, „vyblila“ jsem mu to na papír a on spoustu věcí uznal… (šlo o moje pocity, ne že bych na ěnj něco sváděla…)

LucieSy
Kecalka 439 příspěvků 01.10.14 22:56

U nas to je od narozeni prvniho ditka podobne a trva to vice nez 2roky. I kdyz je manzel doma, tak jsem proste sama :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 23:01

@LucieSy :( :( presne tak

mumuhe
Stálice 52 příspěvků 01.10.14 23:11
@marcellia píše:
A proč by se měl cítit zrazený? :think: :think: :think:

několik let to bylo tak. Krásné, symbioza, pochopení, dva spolu…
A najednou je SÁM, nikoho nezájímá, žena nemá energii ani chuť ztrácet čas s chlapem. Sice se dělají statistiky že do pěti let se rozvádí 60% manželství, ale to jak je to do roka od narození dítěte to už nikde nenajdete.
Mám hodně známých (i já) co měli velké problémy po narození dítěte, ale v 1,5 letech dítěte už to bývá celkem v pohodě. Žena má už jiné priority, dítě je více soběstačné s chlap spokojenější.

Ale z druhé strany, včera jsem řekl ženě, že dnes nic nebude, pokud si neuklidí
vyčesané vlasy v koupelně. Neuklidila. :?

mumuhe
Stálice 52 příspěvků 01.10.14 23:14
@LucieSy píše:
U nas to je od narozeni prvniho ditka podobne a trva to vice nez 2roky. I kdyz je manzel doma, tak jsem proste sama :-(

v nejhorších chvílích jsem ženu ignoroval i s dětmi. Klidně několik dnů. vzal jsem si směny navíc, domů jezdil ve 21h a čekal že žena za mnou přijde sama. Po třech měsících jsem to vzdal:-)

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 01.10.14 23:28
@mumuhe píše:
několik let to bylo tak. Krásné, symbioza, pochopení, dva spolu…
A najednou je SÁM, nikoho nezájímá, žena nemá energii ani chuť ztrácet čas s chlapem. Sice se dělají statistiky že do pěti let se rozvádí 60% manželství, ale to jak je to do roka od narození dítěte to už nikde nenajdete.
Mám hodně známých (i já) co měli velké problémy po narození dítěte, ale v 1,5 letech dítěte už to bývá celkem v pohodě. Žena má už jiné priority, dítě je více soběstačné s chlap spokojenější.Ale z druhé strany, včera jsem řekl ženě, že dnes nic nebude, pokud si neuklidí
vyčesané vlasy v koupelně. Neuklidila. :?

Tak právě dokud dítě neměli, a byli schopní spolu normálně komunikovat, tak by to měli zvládout i teď, ne? Dítě je přeci obou, a pokud chlapovi není 20,tak mu musí být jasný, že ta péče o dítě a věci okolo nejsou jen tak, a že už logicky nemůže být to princátko na 1.místě. Ale s tím se podle mého názoru normální chlap úplně přirozeně vyrovná, teda pokud ta žena nežije jen dítětem, mluvením o prckovi, šišláním. A co se týká té energie, té je s malým dítětem opravdu méně 8),s tím nic nenaděláš, ale nemyslím si, že většina žen nemá chuť být s partnerem o samotě, v blízkosti, při příjemně strávené chvilce, porozumění atd.,je to zase o té únavě. Já ještě donedávna večer usínala skoro pokaždý, když jsme si s přítelem konečně po celém dnu uvelebili na gauč :nevim:

mumuhe
Stálice 52 příspěvků 01.10.14 23:50
@marcellia píše:
Tak právě dokud dítě neměli, a byli schopní spolu normálně komunikovat, tak by to měli zvládout i teď, ne? Dítě je přeci obou, a pokud chlapovi není 20,tak mu musí být jasný, že ta péče o dítě a věci okolo nejsou jen tak, a že už logicky nemůže být to princátko na 1.místě. Ale s tím se podle mého názoru normální chlap úplně přirozeně vyrovná, teda pokud ta žena nežije jen dítětem, mluvením o prckovi, šišláním. A co se týká té energie, té je s malým dítětem opravdu méně 8),s tím nic nenaděláš, ale nemyslím si, že většina žen nemá chuť být s partnerem o samotě, v blízkosti, při příjemně strávené chvilce, porozumění atd.,je to zase o té únavě. Já ještě donedávna večer usínala skoro pokaždý, když jsme si s přítelem konečně po celém dnu uvelebili na gauč :nevim:

no když přijdeš po dvanáctce domů a tam je bordel jak v tanku, nikde nic k jídlu, žena a děti už spí (končil jsem ve 20h, jezdil jsem 20 km za 1o min jen proto aby mi děti(starší syn) stihly říct „táto dobrou noc“. Potom už jsem je neviděl (nikoho).
Princátko = člověk co občas dostane teplé jídlo, občas má vyžehlenou košili, občas se ho někdo zeptá jak se měl?
Ze začátku jsem si dělal srandu proč máme na kuchyňce žehličku a prkno, později jsem ho sám využíval před 12h směnou.

Dnes se o kluky starám sám. (žena dělá ty dvanáctky) A mám pocit, že se role dost obrátily. DOmov je jako vypulírovaná klícka, děti zaopatřené a nedávno mi žena říkala že se si na sex bude muset sehnat někoho výkonějšího… já to všechno fakt nedávám

marcellia
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 02.10.14 00:10
@mumuhe píše:
no když přijdeš po dvanáctce domů a tam je bordel jak v tanku, nikde nic k jídlu, žena a děti už spí (končil jsem ve 20h, jezdil jsem 20 km za 1o min jen proto aby mi děti(starší syn) stihly říct „táto dobrou noc“. Potom už jsem je neviděl (nikoho).
Princátko = člověk co občas dostane teplé jídlo, občas má vyžehlenou košili, občas se ho někdo zeptá jak se měl?
Ze začátku jsem si dělal srandu proč máme na kuchyňce žehličku a prkno, později jsem ho sám využíval před 12h směnou.Dnes se o kluky starám sám. (žena dělá ty dvanáctky) A mám pocit, že se role dost obrátily. DOmov je jako vypulírovaná klícka, děti zaopatřené a nedávno mi žena říkala že se si na sex bude muset sehnat někoho výkonějšího… já to všechno fakt nedávám

Néé 8),s tím princátkem jsem to myslela tak, že si tak může chlap připadat právě před těma dětma-opečovávanej, hýčkanej atd.,a je jasný, že pak to nemůže být jako dřív, to se nedá…vždyť to vidíš teď sám.

mumuhe
Stálice 52 příspěvků 02.10.14 00:18

No právě, předtím je to normál. a najedou šok.
tazatelka s tím nic neudělá, aspoň trochu se snaž dostat na vrchol zájmu svého muže(stačí snaha)a bude ti velmi vděčný a pro rodinu udělá co ti na očích uvidí.
aspoň tak to vnímám u sebe a ve svém okolí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >