Sobecký partner?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:13
Sobecký partner?

Ahoj děvčata.

Jdu si pro radu nebo se nejspíš jen vypovídat a znát pohled třetí strany na náš vztah. Myslím, že je náš vztah v troskách, ale co kdyby…

Jsme s manželem 12 let, máme jedno dítě školák 1. stupeň. Oba pracujeme ve směnném provozu- noční, denní. Hypotéka byt a chata. Máme se finančně dobře.

Problém v našem vztahu je asi zásadní. Možná jsem netolerantní nebo manžel sobec? Asi už nejsem objektivní :think:

Společně máme málo času, velmi málo. Volné dny by se daly spočítat na prstech jedné ruky +-. Někdy se nevidíme celý den, někdy ano. Můj muž je děsně akční člověk, má spoustu zájmů a nehodlá se žádného vzdát. A pořád přidává další a další. Mě to mrzí, hádáme se kvůli tomu, protože tomu obětuje náš volný čas. Máme den volna a on klidně půlku obětuje tomu aby někam šel, zahrál si sport atd. My pak sedíme doma a čekám až se vrátí. Nebo máme volný víkend a vracíme se předčasně aby on někam šel.
Přijde dítě ze školy a chce jít na dětské hřiště, manžel chtěl jít na kola. Vždycky se urazí, vyčítá nám, že jsme peciválové, že chce jet na kolo. Šetříme na dovolenou, ano občas řeknu, že na nějaký jeho koníček nejsou peníze, že můžeme jít třeba spolu do kina. On se urazí, že na koníček peníze nejsou a na kino ano. Přijdu si jak trotl, pořád škemrat aby se mnou trávil čas, někam jsme šli atd. Myslí si, že přijde večer v 21h ( dítě už spí) a já budu celá natěšená, večeře na stole a já ještě budu „povolná“.
Když někam chci jet, na výlet atd. Tak nejsou peníze (protože jsem mu přece řekla, že na jeho koníčky peníze nemáme). Když si jdu jednou za měsíc sednou s kamarádkami tak mi vyčte, že jsem si dala jídlo ( beru o několik tisíc víc než on).

Nejsem taky dokonalá, ano mám své mouchy, nálady, když jsme unavená. Doma skoro nepomáhá, max. když jsme celý den v práci, tak uklidí to co tam přes den s děckem udělali. On potřebuje odpočívat, já ne. Každý den má oběd, buď doma nebo ode mně. Vyčte mi, že mu nekoupím trenýrky, že je má roztrhaný, že mu nepřišiju knoflík na montérkách. Proč píšu tolik zpráv místo aby kamarádce zavolala. Proč má to dítě už hlad když snídalo. Proč s nima nekoukám na pohádku, když mě tv vůbec nezajíma. Proč s nima nevečeřím, protože nemám hlad…

Už nemám síly. Asi jsem fakt divná já :roll:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:
Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:17

Tak s takovymdle chlapem bych teda nebyl :cert: :cert: To musi byt sileny utrpeni :think:

Katy 7
Kelišová 5372 příspěvků 01.10.14 11:18

Děláte vůbec něco společně?

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:19
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata.

Jdu si pro radu nebo se nejspíš jen vypovídat a znát pohled třetí strany na náš vztah. Myslím, že je náš vztah v troskách, ale co kdyby…

Jsme s manželem 12 let, máme jedno dítě školák 1. stupeň. Oba pracujeme ve směnném provozu- noční, denní. Hypotéka byt a chata. Máme se finančně dobře.

Problém v našem vztahu je asi zásadní. Možná jsem netolerantní nebo manžel sobec? Asi už nejsem objektivní :think:

Společně máme málo času, velmi málo. Volné dny by se daly spočítat na prstech jedné ruky +-. Někdy se nevidíme celý den, někdy ano. Můj muž je děsně akční člověk, má spoustu zájmů a nehodlá se žádného vzdát. A pořád přidává další a další. Mě to mrzí, hádáme se kvůli tomu, protože tomu obětuje náš volný čas. Máme den volna a on klidně půlku obětuje tomu aby někam šel, zahrál si sport atd. My pak sedíme doma a čekám až se vrátí. Nebo máme volný víkend a vracíme se předčasně aby on někam šel.
Přijde dítě ze školy a chce jít na dětské hřiště, manžel chtěl jít na kola. Vždycky se urazí, vyčítá nám, že jsme peciválové, že chce jet na kolo. Šetříme na dovolenou, ano občas řeknu, že na nějaký jeho koníček nejsou peníze, že můžeme jít třeba spolu do kina. On se urazí, že na koníček peníze nejsou a na kino ano. Přijdu si jak trotl, pořád škemrat aby se mnou trávil čas, někam jsme šli atd. Myslí si, že přijde večer v 21h ( dítě už spí) a já budu celá natěšená, večeře na stole a já ještě budu „povolná“.
Když někam chci jet, na výlet atd. Tak nejsou peníze (protože jsem mu přece řekla, že na jeho koníčky peníze nemáme). Když si jdu jednou za měsíc sednou s kamarádkami tak mi vyčte, že jsem si dala jídlo ( beru o několik tisíc víc než on).

Nejsem taky dokonalá, ano mám své mouchy, nálady, když jsme unavená. Doma skoro nepomáhá, max. když jsme celý den v práci, tak uklidí to co tam přes den s děckem udělali. On potřebuje odpočívat, já ne. Každý den má oběd, buď doma nebo ode mně. Vyčte mi, že mu nekoupím trenýrky, že je má roztrhaný, že mu nepřišiju knoflík na montérkách. Proč píšu tolik zpráv místo aby kamarádce zavolala. Proč má to dítě už hlad když snídalo. Proč s nima nekoukám na pohádku, když mě tv vůbec nezajíma. Proč s nima nevečeřím, protože nemám hlad…

Už nemám síly. Asi jsem fakt divná já :roll:

Tak ja to mam s tim travenim spolecneho casu dost podobne… Partner je cele dny, nekdy i noce v praci a kdyz prijde, tak leti za svyma kamosema a za svymi zajmy, protoze prece cely tyden drel a se mnou je doma „porad“ - tim mysli spolecna vecere, spolecne spani v 1 posteli… :nevim:

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:19

Vlastne v podstate se clovek jen vtira, aby byly spolecne zazitky, znam to moooc dobre…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:21
@Katy 7 píše:
Děláte vůbec něco společně?

Občas koukáme doma na film, nebo jedeme na chatu, kde on rybaří a nebo maká kolem chaty :nevim: Kino tak 2× za půl roku, večeře 1× ročně?? :think: Je přece můj problém, že s ním nechci jet na ryby nebo jsem lemra líná co nevytáhne kolo ze sklepa :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:22
@sagittarius píše:
Vlastne v podstate se clovek jen vtira, aby byly spolecne zazitky, znam to moooc dobre…
:hug:

dovolený, výlety vše plánuju já…nic ho nezajímá, s ničím nepřijde. Jen to co se týká jeho zájmů. Máte spacáky, karimatky tak jedeme na ryby přes víkend. On rybaří a já abych se tam s klukem stavěla na hlavu a odrážela ušima :think:

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:23

Tak to my se na filmy nedivame uz vubec, protoze prej mame kazdy jiny vkus a ja nemam rada stejne jako on :nevim: Kino taky zadna slava… Vecere/obedy ano, to my zas chodime… No, presne vim, jak se citis… Nevim, asi ti chlapi nepotrebuji spolecne zazitky, sdileni volneho casu? Nechapu to taky… :think:

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 01.10.14 11:24

Je realne proste hodit na stul „rozpis“ na dalsi mesic, v tom zaznacit, kdy ma kdo volno a co se bude kdy delat? Proste se domluvit, ze pulka volneho casu bude jeho, pulka vase spolecna?

Jinak tohle je fakt na palici, mi z toho nedostatku casu taky hrabe, akorat u nas se cas deli jen mezi starost o deti a praci, takze ja ani nemam chlapovi, co vycitat :zed:

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:24
@sagittarius píše:
Tak to my se na filmy nedivame uz vubec, protoze prej mame kazdy jiny vkus a ja nemam rada stejne jako on :nevim: Kino taky zadna slava… Vecere/obedy ano, to my zas chodime… No, presne vim, jak se citis… Nevim, asi ti chlapi nepotrebuji spolecne zazitky, sdileni volneho casu? Nechapu to taky… :think:

Potrebuji spolecne zazitky, ale ne sdileni veskereho volneho casu :oops:

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:25

Presne! Take vse planuji ja… Kdybych to nechala ciste na nem, jdeme se asi tak maximalne (a to snad ani to ne) projit kolem baraku… :zed: Mu staci jen pc, kamaradi, ty jeho pitome ryby… Proste nic, kde figuruje ma osoba. No ten muj je taky posedly rybama… Nemame toho stejneho? :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 11:25
@sagittarius píše:
Tak to my se na filmy nedivame uz vubec, protoze prej mame kazdy jiny vkus a ja nemam rada stejne jako on :nevim: Kino taky zadna slava… Vecere/obedy ano, to my zas chodime… No, presne vim, jak se citis… Nevim, asi ti chlapi nepotrebuji spolecne zazitky, sdileni volneho casu? Nechapu to taky… :think:

Jste spolu dlouho? Já mám momentálně pocit, že už to nevydržím ani den :zed:

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:26
@Electrolux_EH­M_4400 píše:
Potrebuji spolecne zazitky, ale ne sdileni veskereho volneho casu :oops:

Ja vim, jde poznat, ze jsi chlap, protoze ten muj rika totez… :D ;)

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:27
@Anonymní píše:
Jste spolu dlouho? Já mám momentálně pocit, že už to nevydržím ani den :zed:

Nejsme, jen rok a pul… A ja budu za dva tydny rodit, takze cele me tehotenstvi bylo bezvadne k tomu, aby rekl: No ale ty jsi tehotna, stejne nesmis pit, stejne nic neujdes, stejne mas bolesti, stejne s nami nemuzes tam a tam…

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 01.10.14 11:27
@Anonymní píše:
Jste spolu dlouho? Já mám momentálně pocit, že už to nevydržím ani den :zed:

Jenze co s tim??? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >