Manželství bez manželskej postele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.14 02:50
Prosím o názor - Manželství bez manželskej postele

Ahoj ženy, matky, mnaželky, partnerky.
Potrebovala by som vedieť Váš názor a zistiť, či som normálna, alebo nie - vadí mi, že nemáme ložnicu a manželskú postel!
Ale mali sme… Objasním..
S mužom som 7 rokov, máme tri krásne deti. Preskákali sme si už fakt kde čím a náš vzťah ani zďaleka není harmonický..Koli deťom, ale určite aj koli nám samím, sme to vždy zlepili a udržali sa spolu až dodnes. Teraz ma však dlhodobe strašne trápi a ubíja jedna vec..Sme tri mesiace bez ložnice a bez postele- dovod,„rosypala sa“ nám manželská postel, tak ju muž použil ako palivo a z časti vyrobil pekny stol pre nášho syna, prváčika. Je velmi zručný a KEĎ CHCE dokáže vo veľmi krátkej dobe urobiť z dreva kde čo, (krásny stol z kulatiny, detské preliezky atd.).Už dloho sme plánovali, že urobí novú ložnicu a postel z kulatiny. Ale zrazu skutek nejak utek. Tri mesiace sme bez postele, on spí v obývačke na gauči a ja sa tlačím s deťmi. Máme ešte izbu pre hostí, kde by sa dalo vyspať, ale tam je to pre mňa ešte horšie ako tlačiť sa s deťmi(nepohodlná matrac a moje problémy s chrbtom), navyše strašne nerada spím sama, mávam zlé sny a keď sa obudím, prítomnosť niekoho v blízkosti ma ukludní. Došlo to do štádia, že sa mi už nechce ho doprosovať, stále to odkladá, nepomohla ani podmeinka"kým nebude postel, nebude sex" - a fakt není. Už som niekolkokrát navrhla, že kúpim aj nejaký lacný šmejd, pretože som z toho nanič. Ale mám zakázané (Nie, on to urobí!) Je to predsa jedno z málo miest, kde sa partner s partnerom stretáva, pri náročnom živote, keď stále niekde lietame(práce, deti, koníčky). Áno, máme toho veľa, čo je mužova výhovorka. Už som ale niekolkokrát odišla na víkend preč, keď slúbil, že už na tom zapracuje, ale nedeje sa vobec nič.(Miesto toho trávil tento čas - niečim iným- ničím prospešným, ale o tom sa mi nechce písať,). Viem že už to mohlo byť ale není. Nikdy som nebola sexuálna mašina, mali sme obdobia nepríjemných kríz, keď sa mi sex aj štítil, skrátka bolo toho veľa…Lenže mám pocit že sa mi citovo už veľmi vytráca (sex a jeho nedostatok je to posledné teraz),že nám toto obdobie (a mám pocit, že to je mužovi fakt fuk) strašne škodí a oddeluje nás. Túlim sa k deťom, ale ten pocit ochrany, istoty a vobec že sme spolu aj pre niečo ine ako len koli deťom - je preč. Nehovorím o tom, že to není pohodlné mačkať sa v jednej postely s dítkom. Som nevyspaná, smutná, stratená…Budím sa v noci a plačem..Posťažovala som si už x krát. Mohlo to byť už hotové. Vyrobil tolko krásnych a náročnejších veci, za dva dni. A nič…Myslíte si, že to preháňam a mám čakať? Je toto vo vzťahu normálne? Mne to totiž nepríde..Som otvorená názorom k vyriešeniu situácie, sama si neporadím a to s ním žijem už dosť dlho (bavíme sa o tom..no je to furt dokola len doprosovanie, už pre mňa ponižujúce)…Sorry za román. Neviem písať stručne.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 30.09.14 03:29

Přestala bych čekat a koupila postel třebas ikey.. Předpokládám, že matrace vám zůstala ze staré postele..A nebo tu matraci dát na zem a ustlat na ni pro sebe i manžela s tím, že ti chybí. Prostě ho postavit před hotovou věc..

Riky69
Závislačka 4973 příspěvků 30.09.14 03:46

Já bych počkala, sama říkáš, že je šikovný, tak mu dej prostor pro to aby jí udělal tak jak on chce.

Zuza30
Kecalka 398 příspěvků 30.09.14 03:55

Možná trucuje, protože jsi mu dala nuž na krk. Nebude postel nebude sex :nevim:

miasek
Kecalka 190 příspěvků 30.09.14 03:59

Ja by jsem pockala. Nekdy to chlapum trva nez se rozhoupou. Akorat jsem nepochopila, proc si prozatim nedas do loznice matrace na zem a nespite na zemi. To by situaci vyresilo. A jestli jste matrace uz matrace nemate, tak ty prece muzes uz poridit ted a mazel podle nich udela i presnou velikost postele.

Slečna Ferka
Extra třída :D 10272 příspěvků 30.09.14 04:34

Hele zakladatelko, pokud jde o Tvou situaci, myslím, že se blbě sešlo několik věcí.

Za prvé standardní chlapskej přístup: Když chlap řekne, že něco udělá, tak to udělá, není potřeba mu to každýho půl roku připomínat.

Za druhé Tvoje problémy, že nemůžeš spát sama, bolesti se zády atd. Já se třeba sama vyspím velmi ráda, aspoň mi nikdo v pokoji nechrápe ;)

A za třetí vaše evidentní partnerská krize. Sex člověk opravdu třeba nepotřebuje denně, ale u vás zjevně vymizela intimita a zájem…

Leccos samozřejmě ještě nevíme (např. co je ta jeho neužitečná zábava na víkendy, jestli máš pocit, že má někoho jiného, když mu nechybí sex, atd.)…

Ale ať tak či tak, podle mě nutně potřebujete rodinnou terapii. Ideálně oba, ale stačí i jen Ty, pro začátek.

Postel samozřejmě nepotřebujete. Pokud ji koupíš natruc z IKEA, tak jednak vyhodíš peníze, a druhak ho stejně naštveš tak, že tam z toho obýváku nepřijde. Buď se rozhoupáš a půjdeš do pokoje pro hosty, aby ses vyspala, nebo ty noční můry nepřekonáš, a pak stejně budeš mjuset zůstat u dětí.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 30.09.14 07:17

Nerozumim tomu, ale patrne nejde o postel. Vzdyt i kdyby se postel musela vyrobit, tak matrace vam snad zustaly ci by bylo potreba koupit nove, ne? Hodila bych matrace na zem vedle sebe a spala s manzelem tak, dokud by nevyrobil postel.

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 30.09.14 07:21

Rekla bych mu, ze pokud se do 14 dni nic nezmeni, objednas si nejakou levnou postel, treba z Ikei. Memu chlapovi taky vsechno trva, musim neustale pripominat a vyhrozovat, aby se veci urychlovaly ;) a pokud by se nic nezmenilo, koupila bych si ji sama.

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 30.09.14 07:27

Jinak to chapu tak, ze nemate matrace. Pokud ty matrace ze stare postele mate, da se spat provizorne na zemi. Ale po trech mesicich uz by mi to taky vadilo, loznice je loznice.

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 30.09.14 07:34

Hele, pokud kazdy nevazite 120 kilo, tak vam bude klidne stacit postel z ikea.. :) pokud je neschopny to vyrobit, tak holt bude muset spat na ikeacke..

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 30.09.14 07:35

@blumen Kdyby je nemeli, tak je snad stejne musi koupit, tudiz to neni vazane na vyrobu postele. Preci nebude zakladatelky muz vyrabet matrace z drevene kulatiny :-) A pokud ano, tak mohou rovnou spat na zemi :-)

A postel je postel, ale lepsi, nez jeden v posteli s ditetem a druhy v obyvaku. To se i na te zemi vyspi vic.

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 30.09.14 07:40

@Cuddy no je to nejake divne… S temi matracemi je to pravda, my poridili nejdriv matrace a pak vlastne postel :mrgreen:

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 30.09.14 07:40

Pockat… Stanov si cas.. Pak zakroc sama za sebe… - pro vas :nevim: :andel:

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 30.09.14 07:45

Koupila bych matrace, které stejně budete potřebovat a pohrozila, že jestli se hodně naštvu, koupím příště i tu postel…
Nejsem si jistá, jestli je postel ten hlavní problém.

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 30.09.14 08:04

Dala bych na zem matrace - udelala bych dobrou veceri, masaz a zacala s „lehkym“ natlakem :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >