Vrátit či nevrátit k přítelovi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 12:11
vrátit či nevrátit

Ahoj.

Po 15 letech jsme se rozešli s přítelem, ted jsme se zase sešli. Chodíme spolu ven a trávíme spolu volný čas. Já bych chtěla vztah znovu obnovit mám ho pořád ráda. On říká, ze tedko chce být jenom kamarád a ze tomu necháme volný průběh, jak se vse bude vyvíjet a ze k sobě musíme najít cetu. Zkusili jsme si kazdý jiný vztah ve kterém jsem s spálili.

Jak by jste se zachovali vy?

Příspěvek upraven 22.02.16 v 16:04

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 01.10.14 12:12

Tak jako přítel. ;)

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 01.10.14 12:14

@jujingova a duvod rozchodu?
Kdyz kamaradi tak bez sexu jinak by bylo lepsi se nevracet, malokdy to funguje :kytka:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26578 příspěvků 01.10.14 12:16

@jujingova
Zásadní je aby jste se shodli oba na stejné verzi… ať už jakékoli.

Pokud to bude mít jeden či druhý jinak, nic nemá šanci.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 01.10.14 12:20

@jujingova Záleží taky proč jste se rozešli? :think:

káťa
Extra třída :D 13542 příspěvků 01.10.14 12:22

Přesně, důležitý je důvod rozchodu a pak také to, abyste to cítili oba podobně. Aby jeden to nebral jako kamarádství a hledal partnera jinde a druhý se neupínal ke společné budoucnosti.

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 01.10.14 12:25

@jujingova netlačila bych na pilu. Ale pokud kamarádi, tak jedině bez sexu ;)

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 01.10.14 12:26

Ja se k ex nevracim… Jednou vim proc jsem jsem se rozesla a zatim se mi nikdy nestalo, ze bych se chtela vartit(hovorim o 3 dlouholetych vztazich)

Kazdopadne pokud volny prubeh jak uz tu bylo zmineno, tak ano bez sexu… Aby jste se po pratelstvi meli kam posunout.

Preji hodne stesti :kytka:

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 12:27

Jsme prozatím kamarádi bez sexu. Rozešli jsme se protože nám to přestalo klapat, tak jsme si kazdý našli jiného partnera, se kterým nám to neklapalao. Nevím říká mi, ze jsem jeho štěstí, ale tedko chce být sám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 12:28

Tak já raději jako anonym :-).

My jsme byli bezdětný, manželé asi 2 roky, když jsem začala „blbnout“ :-/. Rozvedly jsme se a po nějaké době zase vzaly :-D. Teď spolu máme užasné dvě děti a třetí na cestě.. Pokud nebyl rozchod kvůli něčemu podstatnému, dá se všechno zase obnovit :-)

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 01.10.14 12:29

@jujingova no, určitě se k tomu nijak neupínej.
Pokud ti jasně řekl, že che být jen kamarád, tak to tak bude. :nevim:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 01.10.14 12:37

@jujingova pokud vam to po 8mi letech prestalo klapat tak co chces lepit zpet :nevim: to je jen otazka casu kdy byste ten pocit meli znova :zed:

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 12:49

Řekl mi, ze jsem jeho štěstí, ale ze si ke me musí najít cestu zpět, tak prestalo klapat byli jsme svoji první, tak jsme chteli zkusit i něco jiného.

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 12:50

Ze jsem ho nikdy nezradila, ale ze na vse moc pospíchám.

jujingova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.14 12:51

Ale ze me ted nejak prestal milovat a chce být prozatím jen kamarád a jak nám to bude klapat dále, ze ukáze čas.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >