ADHD v dospělosti - manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 20:35
ADHD v dospělosti - manžel

Prosím o zachování anonymity. Pokud to není možné, o zrušení diskuze…

Když jsme byli s manželem bez dětí (nebo i před svatbou). Byl kreativní, milý, odvážný. Měl spoustu nápadů, víkendy jsem trávili výlety… Ale po narození dětí nastal mazec. Manžel pořád v práci. I do porodnice se k prvnímu dítěti přišel jen vyspat. Mně nepomohl (měla jsem nadstandard), i když malý v noci dost plakal. Prostě jsem na děti zůstala sama.

Někdy se manžel choval jako absolutní sobec. Jediné, na co jsme se u něj mohla spolehnout byla jeho nespolehlivost. Pořád v práci, stále si vymýšlel nové a nové aktivity ap.

Jako dítě měl poruchy pozornosti. Dlouho se tvrdilo, že z nich děti vyrostou. Ale nedávno jsem četla několik článků o tom, že z nepozorných dětí jsou nepozorní dospělí.

Také jsem si četla, jak se ADHD projevuje v dospělosti. Byla jsem v šoku z toho, jak vše sedělo. http://www.prevence-praha.cz/adhd?… nebo
 http://zena.centrum.cz/…clanek.phtml?…

Máte někdo parnera (manžela) s ADHD. Jaké to pro vás je? Řešili jste to například s psychologem nebo psychiatrem?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
brumdinka
Nadpozemská drbna 25409 příspěvků 05.10.14 20:38

Hmm jak tak koukám na ADHD se dá již svést uplně všechno…třeba rychlá jízda v autě či netrpělivost a chození pozdě :roll:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 05.10.14 20:40
@brumdinka píše:
Hmm jak tak koukám na ADHD se dá již svést uplně všechno…třeba rychlá jízda v autě či netrpělivost a chození pozdě :roll:
Viď? Taky mám pocit, že jsme ADHD úplně všichni :lol:
brumdinka
Nadpozemská drbna 25409 příspěvků 05.10.14 20:41
@RadkaCh píše:
@brumdinka píše:
Hmm jak tak koukám na ADHD se dá již svést uplně všechno…třeba rychlá jízda v autě či netrpělivost a chození pozdě :roll:
Viď? Taky mám pocit, že jsme ADHD úplně všichni :lol:

jo tak nějak, já jsem třeba děsná bordelářka, tak ted´už vim proč ADHD jak vyšitý :mrgreen:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 49252 příspěvků 05.10.14 20:42
@brumdinka píše:
jo tak nějak, já jsem třeba děsná bordelářka, tak ted´už vim proč ADHD jak vyšitý :mrgreen:
:mrgreen: Dík, to musím říct manželovi a už mi nebude moct říct ani slovo, že je tady bordel :dance:
lucenka
Hvězda diskuse 35039 příspěvků 05.10.14 20:42
@brumdinka píše:
jo tak nějak, já jsem třeba děsná bordelářka, tak ted´už vim proč ADHD jak vyšitý :mrgreen:

Fakt? Tak to je super. Aspoň mám na co to hodit :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.14 20:44

A nemá spíš poruchu rozpoznávání, kdo je jeho manželka? Na mě to působí spíš jako čas pohlcující milenka :nevim: Taky byl ex furt v čudu, „v práci“, já ještě pyšná na pana podnikatele, jak se snaží :roll: A on mezitím randil se sekretářkou :zed:

ehoor
Kecalka 210 příspěvků 05.10.14 20:55

Tak mě také manžel s dětmi nijak moc nepomáhá a to když se narodili byl nějakou dobu nezaměstnaný a doma, přesto moc nepomáhal raději zavolal vždy na pomoc babičku. Já mu to občas vyčítám, ale nezmění se to jiný už nebude. Jinak on říká, že má nějakou poruchu soustředění, prý následek úrazu z dětství. Já si vždy myslela, že jsou to výmluvy, teď už opravdu nevím…Vypadá to, že na všechno je nějaká diagnóza už i na lenost.

Tinkka
Kelišová 7142 příspěvků 05.10.14 20:56
@Anonymní píše:
A nemá spíš poruchu rozpoznávání, kdo je jeho manželka? Na mě to působí spíš jako čas pohlcující milenka :nevim: Taky byl ex furt v čudu, „v práci“, já ještě pyšná na pana podnikatele, jak se snaží :roll: A on mezitím randil se sekretářkou :zed:

To urcite potrebovala zakladatelka slyset :pocitac:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19526 příspěvků 05.10.14 20:57

Já bych mu dala ADHD :mrgreen: (To mi připomíná ten starý vtip s tou chorobně nevěrnou manželkou).

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30068 příspěvků 05.10.14 21:02

Nebo jiný: Nejsem líná, jen chudokrevná :lol:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30068 příspěvků 05.10.14 21:02
@hanka.br. píše:
Já bych mu dala ADHD :mrgreen: (To mi připomíná ten starý vtip s tou chorobně nevěrnou manželkou).

neznám, sem s ním!

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 05.10.14 21:07
@Tinkka píše:
To urcite potrebovala zakladatelka slyset :pocitac:

No možná potřebovala, aby se jí otevřely oči :nevim:

Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19526 příspěvků 05.10.14 21:13
@Burj Chalifa píše:
neznám, sem s ním!

No jak ten manžel dotáhnul svou neskonale nevěrnou manželku k doktorovi, protože už si s těmi jejími avantýrami neuměl poradit. Pan doktor ho vyslechl a napsal do zprávy, že je manželka nymfomanka. Když vyšli z ordinace, paní se podívala na manžela a řekla - Vidíš. nejsem ku*va. Nemocná jsem.

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30068 příspěvků 05.10.14 21:14
@hanka.br. píše:
No jak ten manžel dotáhnul svou neskonale nevěrnou manželku k doktorovi, protože už si s těmi jejími avantýrami neuměl poradit. Pan doktor ho vyslechl a napsal do zprávy, že je manželka nymfomanka. Když vyšli z ordinace, paní se podívala na manžela a řekla - Vidíš. nejsem ku*va. Nemocná jsem.
:lol: :lol:
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Skandál ve Svitavce: Místní odmítli přijmout mentálně postižené, bojí se prý o ženy a děti

Zcela nepochopitelná situace nastala v obci Svitávka na jihu Moravy. Do dvou... číst dále >