Nevím, jestli má zájem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
anezkaem
Nováček 2 příspěvky 07.10.14 20:14
Nevím, jestli má zájem

Ahoj. :roll:
Potřebovala bych se s vámi poradit. Jde o kluka se kterým jsem se seznámila na jedné oslavě, vyměnili jsme si čísla, potom skype atd. Mně je 21, jemu 31. Celkem často jsme si od té doby psali. Jde o to, že nevím jak poznat, jestli má zájem, případně o co má zájem. :D
Když si píšeme, je strašně milý, když spolu mluvíme osobně, tvrdí, jak je mu se mnou dobře. (Mně s ním taky.)
Jenže pak se třeba týden neozve, pak zase najednou napíše, jako by se nic nestalo a jede to zase nanovo „jsi strašně fajn holka“, „hrozně rád si s tebou píšu“ atd.
Momentálně jsem v situaci kdy nevím, jestli vyvíjet nějakou aktivitu a zjišťovat, jestli by třeba zájem měl nebo prostě jen vyčkávat. Což dělám teď jenže pokud se v nejbližší době ozve, tak to bude v tom stylu, o kterém jsem psala.
Díky ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Rozinka24
Kecalka 227 příspěvků 07.10.14 20:21

Ahoj,

je to takový zvláštní. Není náhodou zadaný? Přijde mi divný, že je tak milý a tak tě chválí, jak jsi fajn, a přitom tě nikam nepozval.. Takže si myslím, že je zadaný, po rozchodu (nebo se obecně nechce vázat), nikam nic netlačí a chce tě poznat (ale asi to není tak žhavý) nebo si tě chce otočit kolem prstu, abys přemýšlela přesně o tom, o čem přemýšlíš. Asi bych zatím hrála jeho hru a byla taky nad věcí. Případně - šla s pravdou ven, to bych nejspíš udělala já (nebaví mě tohle přetahování se stylem „nenapíšu mu a napíšu mu až dýl“ - prý jsou muži sice lovci, ale zase si říkám, že jsme už sakra snad dospělí :) Otázka ale je, abys ho pak nevyděsila, když se ho zeptáš, co teda jako… Takže - vyčkávat, nebo ho někam pozvi ty a uvidí se.

Verunna11
Závislačka 2973 příspěvků 07.10.14 20:23

Ta varianta, že je zadaný, mě taky napadla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:24

Prosím o anonym, kamarádka sem chodí :oops:

Mám kamarádku, která je ve 30ti sama, bez partnera. Neustále si píše minimálně s jedním chlapem přes internet, někdy týden dva, jindy i několik měsíců, většinou ve stejném duchu, občas se ozvou a ujišťují ji jak je super a dokonalá, plánují budoucnost, návštěvy, přesune do jejího města adod. Samozřejmě k ničemu nikdy nedošlo, je stále sama, chlapi ji akorát tak tahají za fusekli a honí si ego u pc (snad pouze ego) :roll:
Já osobně takovým známostem nevěřím a dávám jim pramalou šanci.

Rozinka24
Kecalka 227 příspěvků 07.10.14 20:30
@Anonymní píše:
Prosím o anonym, kamarádka sem chodí :oops:Mám kamarádku, která je ve 30ti sama, bez partnera. Neustále si píše minimálně s jedním chlapem přes internet, někdy týden dva, jindy i několik měsíců, většinou ve stejném duchu, občas se ozvou a ujišťují ji jak je super a dokonalá, plánují budoucnost, návštěvy, přesune do jejího města adod. Samozřejmě k ničemu nikdy nedošlo, je stále sama, chlapi ji akorát tak tahají za fusekli a honí si ego u pc (snad pouze ego) :roll:
Já osobně takovým známostem nevěřím a dávám jim pramalou šanci.

Je potřeba mít velký štěstí. TAky jsem si psala s hodně klukama přes net a málokdy z toho něco vyšlo. Přijde mi divný, když hned lichotí, jak je úžasná, naslibují, přitom se nikdy neviděli… Pak se na mě usmálo štěstí a napsal mi sám od sebe na Lidech jeden člověk, zatím kamarád (už jsem tady o něm psala). Ale bylo to od začátku jiný, žádný lichotky, žádný „sejdeme se za hodinu, co ty na to“.. Prostě štěstí. Věřím v to, ale.. Ale. U zakladatelky si vážně myslím, že bude zadaný, ještě tady o tom přemýšlím.

jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 07.10.14 20:32

Hraje si s tebou jak kocka z mysi. Myslim, ze kdyby byl zamilovany, probihalo by to jinak. Asi z toho nic vazneho nebude.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 07.10.14 20:34

Já bych se kontaktu s ním nebránila, ale nijak bych tomu nepodřizovala svoje rozhodnutí, pokud by mi do cesty přišel někdo jiný a líbil by se mi, tak bych tohoto váhavého střelce přesunula do kolonky kamarád a hotovo.
Je určitý typ chlapů, kteří házejí návnadu a snaží se založit vztah na tom, že ženská bude vždycky ta, která se víc snaží, oni jen čekají, až přiběhne. Takové vztahy bývají nerovné a ženy nespokojené, protože místo aby byly pro svého partnera tou opečovávanou princeznou, tak zastávají roli věrného psíka. Na mě to působí z těch pár vět tímto směrem

Markul
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:44

Řekla bych ze zájem mít bude, ale podle toho co píšeš mě taky napadlo, že bude zadaný. Tak asi nemá tolik času tě kontaktovat :think:

kitty123
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 07.10.14 20:57

Tak me se to nejak nezda.. Ze je mu s tebou fajn a pak se tyden neozve :nevim: z me zkusenosti, pokud se takovyhle zacatky u me vyvinuli ve vztah, bylo to intenzivni psani, pozvani obed, vecere, kino.. me by tohle odradilo :nevim:

M2015
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 07.10.14 21:07
@Verunna11 píše:
Ta varianta, že je zadaný, mě taky napadla.

vsadim boty

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 07.10.14 21:10
@Rozinka24 píše:
Je potřeba mít velký štěstí. TAky jsem si psala s hodně klukama přes net a málokdy z toho něco vyšlo. Přijde mi divný, když hned lichotí, jak je úžasná, naslibují, přitom se nikdy neviděli… Pak se na mě usmálo štěstí a napsal mi sám od sebe na Lidech jeden člověk, zatím kamarád (už jsem tady o něm psala). Ale bylo to od začátku jiný, žádný lichotky, žádný „sejdeme se za hodinu, co ty na to“.. Prostě štěstí. Věřím v to, ale.. Ale. U zakladatelky si vážně myslím, že bude zadaný, ještě tady o tom přemýšlím.

Počkej, co je špatnýho na „sejdeme se za hodinu“? To je můj styl - s ničím se moc nes.rat :mrgreen:
Jinak zakladatelko, tohle je úplně nahov.no. buď ho dokopej k činu nebo na to kašli úplně. Takhle akorát ztrácíš čas, který bys mohla věnovat někomu perspektivnějšímu. No anebo pokud se ti líbí ty lichotky, tak to nech jak je - ve škatulce kecy v kleci, nech si od něj čas od času zalichotit, ale najdi si zároveň někoho pořádnýho ;)

anezkaem
Nováček 2 příspěvky 07.10.14 21:55

No říkal mi, že zadaný není, což mi potvrdili i známí přes které jsme se vlastně seznámili.
Na druhou stranu občas jezdí pracovně do zahraničí, tak kdo ví co tam všechno dělá. :?

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 07.10.14 22:31

Proste nema az takovy zajem, tot vse. Vykvajzla bych se na to.

Maria_37
Závislačka 3983 příspěvků 08.10.14 10:31
@anezkaem píše:
Ahoj. :roll:
Potřebovala bych se s vámi poradit. Jde o kluka se kterým jsem se seznámila na jedné oslavě, vyměnili jsme si čísla, potom skype atd. Mně je 21, jemu 31. Celkem často jsme si od té doby psali. Jde o to, že nevím jak poznat, jestli má zájem, případně o co má zájem. :D
Když si píšeme, je strašně milý, když spolu mluvíme osobně, tvrdí, jak je mu se mnou dobře. (Mně s ním taky.)
Jenže pak se třeba týden neozve, pak zase najednou napíše, jako by se nic nestalo a jede to zase nanovo „jsi strašně fajn holka“, „hrozně rád si s tebou píšu“ atd.
Momentálně jsem v situaci kdy nevím, jestli vyvíjet nějakou aktivitu a zjišťovat, jestli by třeba zájem měl nebo prostě jen vyčkávat. Což dělám teď jenže pokud se v nejbližší době ozve, tak to bude v tom stylu, o kterém jsem psala.
Díky ;)

doporučuju film Až tak moc tě nežere

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.16 18:47

Ahoj holky, řeším něco podobného jako zakladatelka. O víkendu jsem si začala psát s jedním klukem z diskuze, píšeme si cca 3-5 zpráv denně, zprávy jsou dlouhé, celkem srandovní, včera mi psal o koncertě, morčeti, rodičích a tak. Ráda bych věděla, jestli někoho má (je mu 32, takže asi mít bude, ale třeba nemusí :lol: ), ale vůbec nevím, jak se zeptat, abych se neztrapnila. Poradily byste mi nějaký tip, jak z něho nenápadně tuhle informaci dostat? :mrgreen: Navíc bych ráda věděla, kterým směrem by se to mohlo vyvíjet dál, ale nejsem ten typ, že bych mu na rovinu tohle všechno napsala.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Z pašeračky Terezy je světové celebrita! Modelka jde za mříže, píší v Británii

Pašeračka Tereza Hlůšková, kterou dnes pákistánský soud poslal za pokus o... číst dále >