Máte doma partnera - Rybu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andy70
Povídálka 39 příspěvků 07.10.14 19:55
Máte doma partnera - Rybu?

A

Příspěvek upraven 30.12.14 v 15:06

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
fifinkaa
Kelišová 6321 příspěvků 07.10.14 20:00

Mám rybu doma. a je skvělej. hodnej, trpělivej. v pohybu je nedobrovolně od tý doby co se nám narodila dcera. fakt snad samý pozitiva. tolerance. určitě není žárlivý emočně labilní nebo urážlivý. snad jen chce mít někdy čas sám pro sebe. chce být sám, ale to asi každý. ;)

saiimona
Závislačka 3565 příspěvků 07.10.14 20:02

@ereva Přítel je ryba..a já teda taky…, na mně toho moc nesedí z klasické charakteristiky (ono taky záleží v jaké dekádě je člověk narozený)…a jediný co u partnera platí je to že je mlčenlivější.. ale teda záleží jak kdy…ale to co popisuješ to snad nemáme ani jeden..lakomý mně nepřipadne přítel vůbec dává peníze snad každému bezdomovci co potká, už jsem mu za to nadala… :zed:

saiimona
Závislačka 3565 příspěvků 07.10.14 20:03
@fifinkaa píše:
Mám rybu doma. a je skvělej. hodnej, trpělivej. v pohybu je nedobrovolně od tý doby co se nám narodila dcera. fakt snad samý pozitiva. tolerance. určitě není žárlivý emočně labilní nebo urážlivý. snad jen chce mít někdy čas sám pro sebe. chce být sám, ale to asi každý. ;)

vystihla jsi to přesně :potlesk: takovou rybičku mám doma taky… :)

evill
Závislačka 3775 příspěvků 07.10.14 20:05

To mas tedy velmi strohou charakteristiku. Zarliva a urazliva nejsem, citliva ano ( emocne labilni bych to teda nenazvala), jsem netrpeliva, u niceho dlouho nevydrzim, mam rada nove vyzvy, prileziosti, fantazijni svet jsem mela leda jako dite, neustale v pohybu jsem. Asi ti doslo, ze jsem ryba :lol:

konilka
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 07.10.14 20:07

Taky mám doma rybu, ale je přesně jak píše @fifinkaa :palec:

Lajka09
Závislačka 4916 příspěvků 07.10.14 20:12

Můj manžel je ryba-spolehlivý, rodinný typ, spořivý, ale rozhodně ne lakomý, někdy trochu tvrdohlavý, určitě urputný a extrémně pracovitý, vše dělá velmi poctivě, určitě je dobrý zaměstnanec, ale ne příliš oblíbený kolega (moc zvedá laťku), není příliš ukecaný, spíš tichý, rozhodně není bavič společnosti ani lev salónu, trošku stydlín i ve 40-ti letech…

isp
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 07.10.14 20:12

Jé to je ale rybiček. Také jsem ryba a na mě sedí charakteristika z knihy sluneční znamení. To je jako když někdo popisuje mě a můj život, v té knize to sedí na mého manžela obě děti mamku i sestru. Buď je to tak suprově napsané, nebo to vážně vychází snad všem co znám :nevim: :mavam:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 07.10.14 20:13

Já jsem taky Ryba. V podstatě ta charakteristika z úvodního příspěvku odpovídá.

every.lee
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 07.10.14 20:13

Taky mam doma rybu nesedi na nej lakomost ale zarlivost a urazlivost sedi :)

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 07.10.14 20:15

Tak až na tu emoční labilitu to sedí, hlavně teda žárlivý, ani po 5 letech ho to nepřešlo, zničeho nic začne zuřit, co po mě má kdo čučet at si pod triko vezmu aspon práskačku, co budu povídat po dětech už nejsou tak skvělé, ale on žárlí, nejraději by mě navlík do pytle bez dírek na oči, ty mám prej až moc krásný. Ale abych pravdu řekla čím je starší, tím je klidnější, usedavější- hlavně co se týče rodiny a o lakotě bych nemluvila, prostě většina věcí je vydřených, tak si na ně dává pozor. Chlapovi je 35, ale před 5lety to byl opravdu tvrdohlavej, vzpurnej divočák, to co tu píšeš. @ereva

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 07.10.14 20:19

Podělím se s váma o jeden pozantek, co vznikal skoro třicet let… Dlouhodobým pozorováním různých lidiček (zhruba od skončení základky) jsem došel k takovému tušení, že člověka jakoby ovlivňují dvě složky, kterým sám pro sebe říkám „letní hormon“ a „zimní hormon“. Když se nakombinují v určitém poměru, tak vzniká charakter podle určitého znamení zvěrokruhu. Ale protože v tom znamení je určitý počet dní a zrozenec narozený v jiném dni má trochu odlišné dispozice (jiné na začátku znamení a jiné na jeho konci, před přechodem Slunce do dalšího znamení), tak jsem si začal představovat směs těchto dvou „hormonů“. Zkrátka něco jako „jin“ a „jang“.
Je to divné a zapeklité, ale vážně to vypadá, jako by dispozice člověka podle znamení zvěrokruhu byla dána směsicí nějakých složek… Já si teda předstvuju směs těchto dvou.
Takže to je taková moje abstrakce…

janica252
Kelišová 5502 příspěvků 07.10.14 20:25

Tak já jsem ryba a sedí na mě tak fantazijní svět, lakomá ani žárlivá nejsem, jsem citlivá, ale ne urážlivá…a ukecaná jsem dost :)

Trudinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:25

Také jsem ryba. Pokud chceš posuzovat vlastnosti dle znamení zvěrokruhu musíš brát v úvahu též ascendent a descendent. I když na druhou stranu dvě urážlivé, lakomé a labilní ryby - mé kamarádky znám to je fakt… :lol:

Rybička80
Kecalka 146 příspěvků 07.10.14 20:33

Jsem ryba a mám doma rybáka…je naprosto skvělej, milej, citlivej, strašně moc něžnej a pozornej :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >