Hair plus

17.2.17 13:06

Hair plus

Dámy, máte některá zkušenost s tímto přípravkem na růst řas a obočí? Děkuji za příspěvky :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1085
2.5.18 17:40

Ozivuji diskuzi - mate nekdo zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.18 18:21

Ja jsem pouzivala pred tehotenstvim a za me vyborna vec! Mela jsem po tom rasy az k oboci, krasne huste a cerne :srdce: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
2.5.18 20:18
@kokinakokos píše:
Ja jsem pouzivala pred tehotenstvim a za me vyborna vec! Mela jsem po tom rasy az k oboci, krasne huste a cerne :srdce: :palec:

Dekuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
3.5.18 10:00

Ahoj,
holky a jak dlouho to vydrží? Nebo ty řasy pak rostou už takhle hezky pořád?
díky,
j

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
3.5.18 16:14
@jjanekk píše:
Ahoj,
holky a jak dlouho to vydrží? Nebo ty řasy pak rostou už takhle hezky pořád?
díky,
j

Co jsem se docetla, tak dlouhe jsou jen pri pouzivani sera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.18 14:11

Holky četla jsem o používání ricinového olejíčku. Prý taky hodně pomáhá, ale vůbec nevím jestli je to pravda. Máte s tím některá zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
6.5.18 13:09
@adelynn píše:
Holky četla jsem o používání ricinového olejíčku. Prý taky hodně pomáhá, ale vůbec nevím jestli je to pravda. Máte s tím některá zkušenost?

Osobne ne, ale co jsem vycetla, tak pry holkam hodne otekaly oci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.18 17:51

Se mnou ricinový olej nedelal vubec nic. Moyna ye po nem rasy byly ydravejsi ale to je tak vsechno. To serum Hairplus zacalo pusobit tak po mesici, v dobe pouzivani jsem mela rasy jako smetaky a i zustaly krasne i kdyz jsem serum vysadila. Pak jsem otehotnela a z nadhernych hustych ras mi tam zbylo par vypelichanych chlupu ale to prisuzuji hormonalnim zmenam. Ted uz je prcek venku a jak zas poctive aplikuji tak se tesim na rasy ala mrkaci pana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
23.5.18 18:39
@kokinakokos píše:
Se mnou ricinový olej nedelal vubec nic. Moyna ye po nem rasy byly ydravejsi ale to je tak vsechno. To serum Hairplus zacalo pusobit tak po mesici, v dobe pouzivani jsem mela rasy jako smetaky a i zustaly krasne i kdyz jsem serum vysadila. Pak jsem otehotnela a z nadhernych hustych ras mi tam zbylo par vypelichanych chlupu ale to prisuzuji hormonalnim zmenam. Ted uz je prcek venku a jak zas poctive aplikuji tak se tesim na rasy ala mrkaci pana

A nemela jsi cervene oci? Hodne devcat si stezuje. Jeste se zeptam, ma se to maznout na okraj vicka nebo jen a pouze na rasy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.18 11:19

Musis tam dat opravdu jen male mnozstvi. Kdyz to stece do oci tak to samozrejme pali. Davam to ke korinkum ras

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1085
26.5.18 17:37

Diky. Tak to zkusim. Ja tedy rasy docela mam, tak uvidim, co mi naroste ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
161
29.5.18 07:55

Taky jsem používala před otěhotněnim a po kojení chci znovu. Rasy se mi opravdu prodloužili a zhustly, ale je pravda že po vysazení efekt nevydržel :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
19.8.19 12:09

Oživuji příspěvek :) nevíte, jestli je vyloženě nevhodné používat v těhotenství a případně kvůli jaké složce? potřebuji s řasami nutně něco udělat, sundávám umělé a je to trága :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama