Hair plus

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peťula1980
Stálice 77 příspěvků 17.02.17 13:06
Hair plus

Dámy, máte některá zkušenost s tímto přípravkem na růst řas a obočí? Děkuji za příspěvky :potlesk:

Reakce:

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 02.05.18 17:40

Ozivuji diskuzi - mate nekdo zkusenosti?

kokinakokos
Nováček 4 příspěvky 02.05.18 18:21

Ja jsem pouzivala pred tehotenstvim a za me vyborna vec! Mela jsem po tom rasy az k oboci, krasne huste a cerne :srdce: :palec:

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 02.05.18 20:18
@kokinakokos píše:
Ja jsem pouzivala pred tehotenstvim a za me vyborna vec! Mela jsem po tom rasy az k oboci, krasne huste a cerne :srdce: :palec:

Dekuji ;)

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 03.05.18 10:00

Ahoj,
holky a jak dlouho to vydrží? Nebo ty řasy pak rostou už takhle hezky pořád?
díky,
 j

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 03.05.18 16:14
@jjanekk píše:
Ahoj,
holky a jak dlouho to vydrží? Nebo ty řasy pak rostou už takhle hezky pořád?
díky,
j

Co jsem se docetla, tak dlouhe jsou jen pri pouzivani sera.

adelynn
Nováček 8 příspěvků 04.05.18 14:11

Holky četla jsem o používání ricinového olejíčku. Prý taky hodně pomáhá, ale vůbec nevím jestli je to pravda. Máte s tím některá zkušenost?

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 06.05.18 13:09
@adelynn píše:
Holky četla jsem o používání ricinového olejíčku. Prý taky hodně pomáhá, ale vůbec nevím jestli je to pravda. Máte s tím některá zkušenost?

Osobne ne, ale co jsem vycetla, tak pry holkam hodne otekaly oci.

kokinakokos
Nováček 4 příspěvky 23.05.18 17:51

Se mnou ricinový olej nedelal vubec nic. Moyna ye po nem rasy byly ydravejsi ale to je tak vsechno. To serum Hairplus zacalo pusobit tak po mesici, v dobe pouzivani jsem mela rasy jako smetaky a i zustaly krasne i kdyz jsem serum vysadila. Pak jsem otehotnela a z nadhernych hustych ras mi tam zbylo par vypelichanych chlupu ale to prisuzuji hormonalnim zmenam. Ted uz je prcek venku a jak zas poctive aplikuji tak se tesim na rasy ala mrkaci pana

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 23.05.18 18:39
@kokinakokos píše:
Se mnou ricinový olej nedelal vubec nic. Moyna ye po nem rasy byly ydravejsi ale to je tak vsechno. To serum Hairplus zacalo pusobit tak po mesici, v dobe pouzivani jsem mela rasy jako smetaky a i zustaly krasne i kdyz jsem serum vysadila. Pak jsem otehotnela a z nadhernych hustych ras mi tam zbylo par vypelichanych chlupu ale to prisuzuji hormonalnim zmenam. Ted uz je prcek venku a jak zas poctive aplikuji tak se tesim na rasy ala mrkaci pana

A nemela jsi cervene oci? Hodne devcat si stezuje. Jeste se zeptam, ma se to maznout na okraj vicka nebo jen a pouze na rasy?

kokinakokos
Nováček 4 příspěvky 24.05.18 11:19

Musis tam dat opravdu jen male mnozstvi. Kdyz to stece do oci tak to samozrejme pali. Davam to ke korinkum ras

Luca82
Zasloužilá kecalka 1000 příspěvků 26.05.18 17:37

Diky. Tak to zkusim. Ja tedy rasy docela mam, tak uvidim, co mi naroste ;)

Luckaa0
Kecalka 161 příspěvků 29.05.18 07:55

Taky jsem používala před otěhotněnim a po kojení chci znovu. Rasy se mi opravdu prodloužili a zhustly, ale je pravda že po vysazení efekt nevydržel :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >