Haló, singles?

Anonymní
12.7.16 10:10

Haló, singles?

Dobrý den, lidé drazí, najde se tady v tom výčtu maminek a vdaných či zadaných paní a slečen taky někdo singles (třeba mezi 25 - 45 lety), nebo jsem opravdu vyjímka? Jak se k tomuto „sociálnímu statusu“ stavíte a žijete vy? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
157
12.7.16 10:25

Jsem opět single teprve tři měsíce a ještě je to čerstvý, ale před posledním vztahem jsem byla single 3 roky a vyloženě jsem si to užívala :lol: Je mi 31, tak má okolí potřebu pořád řešit můj život, ale nějak jsem se nad to povznesla, je to můj život a ne jejich. Mám dobrou práci, auto, byt, hodně cestuju, ale nejsem žádná kariéristka, až přijde ten pravý, budu šťastná a velice ráda založím rodinku. Ale za každou cenu nikoho nehledám, to dle mého nemá žádný smysl, ten pravý si mně bude muset najít sám ;) Jinak důležité je mít kolem sebe spolehlivé kamarádky, pak je ten single život super se vším, co k němu patří. Jen dodám, že nikdy bych se na kámošky nevykašlala nebo je začala zanedbávat kvůli chlapovi, moc mi po rozchodu pomohly, v opačném případě by se na mně mohly vybodnout :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
12.7.16 10:27

A co je singles? žiju už rok bez chlapa, ale mám dceru, takže žiju vlastně stejně jako dřív, jen na to mám míň peněz. (a mám míň stresových situací)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.7.16 10:33

Také jsem byla singles 27-30. A vůbec bylo to skvělé, akorát občas ten chlap chyběl ( a tím nemyslím na praní ponožek a stání u plotny) ale jen někdo, ke komu bych se občas přitulila, někdo rozumný, bez závazků… a po 3 letech se našel pan „úžasný“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
12.7.16 12:36

Jsem single posledních osm měsíců. Nikdy jsem nezažila lepší párty. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
12.7.16 20:32

Jsem sama rok, je mi 34 někdy mám pocit že se z toho čísla zblázním, pač samozřejmě děti nemám ale ráda bych…ale není to tak že by mi vyloženě něco šíleně tikalo. Samotný je mi fajn, ale přeci jenom budovat vztah a rodinu by mi sedělo víc…Jsou dny kdy je mi ouvej už od rána, a pak jsou dny kdy jsem ráda že mám svůj klid…za ten rok se pár mužů objevilo, ale nějak to prostě nebylo ono v tom smyslu, že jsem nic necítila nebo jsem jim min. nedokázala rozumět. Nemít hyperaktivního psíka asi už by mě někdy odvezli do Bohnic :-D Stav single je určitě super, ale chce to mít kámoše co nemají všichni své rodiny a mají aspoň sem tam čas někam si vyjít..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat