Hami HAJAJA

174
12.12.06 11:34

Hami HAJAJA

Ahoj !
Máte někdo zkušenost s tímto UM ? Myslíte, že mimi po něm bude trošku líp spát ?
Už zase řeším spaní, ale po vstávání každou hodinu, kdo by neřešil. Jsem vycuclá a cítím, že MM mám už jen málo a malá má v noci opravdu hlad. Dnes jsem o tom přesvědčená, protože po nakojení z jednoho prsu fňukala dál a po kojo i z druhého spokojeně usnula.
Camilla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6927
12.12.06 11:36

a proc ji nedavas z obou vzdy? my davame od HAMI, HAMI forte a celkem to jde, po 4 hod. A v noci spi 8h Vypije tu max.davku 210ml.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
12.12.06 11:44

Ja bych ji z obou davala a davam, ale mlicka uz se netvori tolik, takze nakojeni z obou pomuze, když se vzbudí poprvní. Pak se vzbudí zas po 2-3 hodinách a to je mlíčka málo i v obou dohromady a to je schopná se potom budit každou hodinu :cry:
Přes den už totiž nekojím skoro vůbec, začala hezky jíst příkrmy, ale večer a v noci jsme stále na kojo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
12.12.06 11:49

tak to zkus, udelej poradnou kasi a uvidis, ze lehne ani se nehne a bude chrnet :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
12.12.06 13:11

ahoj, my uz jsme na prikrmech (njn o mesic driv nez bychom meli spravne byt, ale prcek je o neco malo ve vyvoji napred a mlicko - UM - mu nestacila), takze mame vsechno o mesic posunute. Pres den davame zeleninku k obedu a vecer mleko hajaja (nejspis to same co ty, i kdyz vy mozna budete mit nejake pokracovaci), prckovi chutna a spi potom i dyl, i kdyz se budi dvakrat za noc (ale divila bych se spis kdyby se ve trech a pul mesich nebudil) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12141
12.12.06 13:40

Ahoj, my dáváme Hajaja mlíčko podle situace. Když má večer malá po koupání kaši, tak už pak dostane jenom mlíčko a když kaši nedostane, tak má večer Hajaja. Spí mi hezky celou noc, asi od půl desáté do šesti nebo půl sedmé, ale nedokážu posoudit, jestli to je mlíčkem Hajaja. Ona totiž takhle krásně spí od narození, teda až na pár vyjímek, kdy jí rostly zoubky nebo měla teplotu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
12.12.06 14:05

Ahoj Camilla já malou (má 7 měsíců) kojím vždycky z obou prsů a zatím je to v pohodě. Jinak mléko Hajaja jsem dávala synovi, když byl malý a krásně po něm spal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
12.12.06 15:10

J ajsem davala Hajaju starsi dceri (syna jeste kojim) a taky mi po nem hezky spala, rozhodne se nebudila hladem, ale spis divokymi sny, nebo mela strach, ze tam nejsme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama