Hamilton, zátka, poslíčky, přenášení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.10.21 09:17

Hamilton, zátka, poslíčky, přenášení

Ahoj holky,
jdu si postěžovat… 😂
Den po TP mi byl udělám s mým souhlasem Hamilton. Otevřená na 2, kopce na monitoru ( tvrdnutí břicha )… Doktorka si byla zcela jistá že ještě tentýž večer přijedu 😆
No dnes jsou to 2 dny po a jediné v čem mi Hamilton,,pomohl" je odchod hlenové zátky ( postupně a ne moc ) a samozřejmě poslíky které vana zklidnila…
Na dalsí kontrolu budu 40 plus 4
Máte někdo podobnou zkušenost a porodila jste přirozeně bez vyvolání??…
Bojím se toho že to jinak nepůjde…
Vím že miminko si samo vybere den, jenom prostě už se nervama koušu a proto tato diskuze :D :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18791
11.10.21 09:26

2tehotenstvi, 3× hamilton, nepomohl ani jeden. Oba porody vyvolavane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.10.21 09:40

@lachtanice86
A můžu se zeptat skrze to vyvolání to porodí člověk ještě ten den nebo to se prostě neví?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
11.10.21 09:43

Vždyť máš ještě týden čas :nevim: nebo je nějaký důvod vyvolat porod dříve?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1620
11.10.21 09:46

Já po Hamiltonu porodila za dva dny. Taky už jsem si říkala, že asi nic. Říkají, že do 48hodin by se měl rozjet porod. Pokud je to už víc, tak asi nepomůže a musíš čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.10.21 09:48

@Hibou
Myslím to tak když mě nečeká nic jiného než vyvolání. Na to mi ještě termín nedali a já pořád doufám že se tomu vyhnu, ale přece jenom budu počítat i s tím co nechci tak proto se ptám. Cetla jsem že někde vyvolávají 41tt, někde 10 dní po termínu a někde ve 42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
11.10.21 09:52
@Daniela.Novohradska píše:
@Hibou
Myslím to tak když mě nečeká nic jiného než vyvolání. Na to mi ještě termín nedali a já pořád doufám že se tomu vyhnu, ale přece jenom budu počítat i s tím co nechci tak proto se ptám. Cetla jsem že někde vyvolávají 41tt, někde 10 dní po termínu a někde ve 42

Tak věř miminku, že to do té doby stihne. Hamiltona si klidně nech udělat ještě jednou. Já jednou porodila do dvou dnů po Hamiltonu a jednou tři dny po prvním a 12 hodin po druhém. Ale bylo to 41+3 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
11.10.21 10:08

Druhý jsem porodila 2 dny po Hamiltonovi ve 41+2 ten den jsem měla nastoupit na vyvolání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
11.10.21 10:18

@Daniela.Novohradska ne to se neví. Ja poprvé rodila skoro 40hodin od začátku kontrakci, plus ještě nějaký čas od vyvolání. U druhé to trvalo 24hodin od začátku kontrakci a nakonec akutní císař

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat