HAUK trojkolka

Lenka Bednářová
6.3.10 17:22

HAUK trojkolka

:-) :-) :-)prosím o radu kdo má zkušennosti s touto trojkolkou uvažuji o koupi kočárek Hauck Roadster SL :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9124
7.3.10 21:24

Lenko, já jí měla a od té doby levné trojkolky rozhodně nedoporučuju, po pár měsících jsem musela jezdit jen se zaaretovaným kolečkem, na sebeméně nakloněném chodníku se kočár šíleně stáčel a sjížděl, urvat to byla fakt síla, nejdřív mi to ani nepřišlo, ale když vedle mě jela segra s Jané a řídila jednou rukou, byl ten rozdíl neskutečný!
Taky mi strašně prořídla látka na opěrce nožiček, prošoupala se až na vlákna, několikrát jsem to zašívala :evil:

Asi jsem moc nepotěšila, co? jasně, může to být jeden vadný kus, náhoda, kdo ví :nevim: Na druhé dítko jsem si pořídila pegperego GT3, sice obrovský tank, ale jsem maximálně spokojená :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
10.3.10 19:23

Ahoj,já ho taky měla.S koly problém nebyl,ale po roce se mi prodřela látka ze zadu na opěrce zad,takže jsem to reklamovala.Oproti ostatním kočárkům není moc stabilní.Bouda je na bocích celkem dost otevřená,našila jsem si tam suché zipy,aby tam malé tolik netáhlo.Jsou to už 2 roky,co ho nemám,třeba ho nějak vypilovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
11.3.10 16:58

myslím, že náhoda to nebyla, není to poprvé, co něco takového čtu… u trojkolky je opravdu hodně důležité její kvalitní provedení, vyvážení, aby byla stabilní,–.. na roadster speciálně slýchám dost stížností… zkusila bych se podívat byť po starším speedim (quinny), nový je kolem 7tis, ale ojetý se dá sehant levněji. stabilní je hodně, lehoučký, prostorný a je to „držák“ - co se kvality týká, nedám na něj dopustit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka Bednářová
16.3.10 08:23

ahoj moc děkuji za názor určo ho kupovat nebudeme :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama