Havajská svatba

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eris055
Povídálka 28 příspěvků 17.01.17 09:08
Havajská svatba

Zdravím, nevíte někdo o nějaké hezké pláži u nás? Chceme mít svatbu v havajském stylu a nemůžeme najít nějaké vhodné místo :pocitac:

Reakce:

Tris123
Kecalka 421 příspěvků 17.01.17 09:12

Napadá mě Mácháč :D ale to předpokládám asi napadlo i vás… najít nějakou pláž podobnou té u moře bude asi oříšek.

Hanka1
Extra třída :D 13558 příspěvků 17.01.17 09:14

Upresni lokalitu - jinak hezky to je na Lhote - kousek od sjezdu z dalnice za Brandysem nad Labem

Kazdopadne pocasi neosefujes a takova svatba v havajskem stylu, pokud bude pul dne ch@at, bude pak spis smesna… :jazyk:

warita
Echt Kelišová 8210 příspěvků 17.01.17 09:37
@Hanka1 píše:
Upresni lokalitu - jinak hezky to je na Lhote - kousek od sjezdu z dalnice za Brandysem nad LabemKazdopadne pocasi neosefujes a takova svatba v havajskem stylu, pokud bude pul dne ch@at, bude pak spis smesna… :jazyk:

v cem presne spociva pojeti havajske svatby? Ja bych havaj nechala na havaj a v CR to prizpusobila mistnim podminkam. Pokud mate chut na exotiku, tak to bych resila svatebni cestou.

Ja jsem mela svatbu v zahradni restauraci, vsichni rikali, ze to byla nejhezci svatba na ktere kdy byli.

Eris055
Povídálka 28 příspěvků 17.01.17 09:44

@warita havajská svatba mám na mysli s květinovými věnci barevné obleceni voda slunce…:)

radkka
Generální žvanilka 20630 příspěvků 17.01.17 09:48
@Eris055 píše:
@warita havajská svatba mám na mysli s květinovými věnci barevné obleceni voda slunce…:)

To je sice krásná představa, ale spíš než na výběr místa bych se zaměřila na to, jak poručit větru, dešti. V našich podmínkách musíš počítat s tím, že ti to proprší, vzpomeň na loňské léto, kroupy a bouřky :nevim:
Mě napadá Lipno, Mácháč, ale tam budou asi přihlížet davy lidí :think:

RenattaSedla
Kecalka 324 příspěvků 17.01.17 10:25

Ideální místo pro Havajskou svatbu?
Nejlíp asi Havaj.

Jogrr
Závislačka 4324 příspěvků 17.01.17 10:31

Jela bych na Kretu na plaz Elafonissi, tzv. ruzova plaz, ruzovy a bily pisek, tyrkysova voda, takovy maly evropsky Karibik.

Salorka
Závislačka 4227 příspěvků 4 inzeráty 17.01.17 11:36

Jela bych na Havaj, ale pokud to finance nedovolí, tak třeba Seč?

Hanka1
Extra třída :D 13558 příspěvků 17.01.17 12:04
@RenattaSedla píše:
Ideální místo pro Havajskou svatbu?
Nejlíp asi Havaj.

Asi tak :palec: :potlesk:

V Cechach bych volila svatbu ve stylu garden party, proste mit i mokrou variantu. Pokud pozvete lidi na havajskou svatbu a bude Vam prset, budete pro smich svatebcsnum i sirsimu okoli :mrgreen:

warita
Echt Kelišová 8210 příspěvků 17.01.17 12:53
@Eris055 píše:

chapu tvuj koncept, jen jestli to nebude u machace pusobit trosku trapne.

Jinak jako napad to neni spatne a urcite origos. A co takhle udelat malou svatbicku nekde v Chorvatsku jenom v uzkem kruhu rodiny a par pratel? Nebo rovnou Recko? dat si sve ano za priboje vln a pak to oslavit v nejake pekne taverne?

Eris055
Povídálka 28 příspěvků 17.01.17 19:38

@warita To bych ráda ale bohužel to nedovolí finance :)

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 19.01.17 13:56

Co v praze žluté lázně? Jedna část u baru je tam moc hezká a myslím, že by se tam taková svatba hodila tady je dokonce foto, že tam někdo svatbu měl

NellySofie
Stálice 54 příspěvků 21.01.17 20:56

Já doporučuji Velké dářko :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >