Nevěsta v kalhotách?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 23:32
Nevěsta v kalhotách?

Ahoj holky, letos se budeme s přítelem brát. Nejsem typ, co by chtěl být za princeznu, prostě v klasických svatebních šatech bych se asi necítila dobře. Sukni jsem na sobě měla naposled tak před dvaceti lety. Uvažuji o tom, že bych se vdávala v kalhotách. Vím, že můžu jít na radnici naprosto v čemkoliv, ale nechci to odfláknout. Chci být krásná, ale svá. Tady se chci zeptat, zda je tu ještě jiná mladá paní či nevěsta, která se vdávala v kalhotách? Jaké byly reakce okolí? Případně můžete poskytnout fotky svých netradičních svatebních modelů pro inspiraci? Děkuji a těším se na bohatou diskusi!

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 12.01.17 23:44
@Hejkalka 7 píše:
Ahoj holky, letos se budeme s přítelem brát. Nejsem typ, co by chtěl být za princeznu, prostě v klasických svatebních šatech bych se asi necítila dobře. Sukni jsem na sobě měla naposled tak před dvaceti lety. Uvažuji o tom, že bych se vdávala v kalhotách. Vím, že můžu jít na radnici naprosto v čemkoliv, ale nechci to odfláknout. Chci být krásná, ale svá. Tady se chci zeptat, zda je tu ještě jiná mladá paní či nevěsta, která se vdávala v kalhotách? Jaké byly reakce okolí? Případně můžete poskytnout fotky svých netradičních svatebních modelů pro inspiraci? Děkuji a těším se na bohatou diskusi!

stačí zagooglit a vyjede ti kupa krásných odkazů.. hned na první pokus toto např
 http://www.snubni-prsten.cz/…hotech.xhtml

Adinka_2012
Závislačka 2603 příspěvků 8 inzerátů 12.01.17 23:49

Mně by se líbil overal

Hanka1
Extra třída :D 13560 příspěvků 12.01.17 23:53

Moje byvala kolegyne - sportovni typ s kratkyma vlasama - za boha nechtela dlouhe ani kratke svatebni saty. Pritom sukne jak spirtovni nebo delsi obcas nosila, ale necitila se v nich ory nikdy dobre. Nechala si na miru usit bily kalhotovy elegantni kostym, k tomu mela klobouk a bile lodicky na podpatku a strasne ji to sluselo. Kostym pak oddelene i hodne unosila…

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 06:45

@jdukolem Ano, toto jsem taky našla, ale jsou to všechno modelky, super postavy, extravagantní modely. Fotky skutečných nevěst v kalhotách jsem nenašla. Proto pátrám tady, zda se někdo pochlubí. :)

Hejkalka 7

@jdukolem Ano, toto jsem taky našla, ale jsou to všechno modelky, super postavy, extravagantní modely. Fotky skutečných nevěst v kalhotách jsem nenašla. Proto pátrám tady, zda se někdo pochlubí. :)

Hejkalka 7

@Adinka_2012 Mně též, ale na ten nemám bohužel figuru.

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 06:47

@Adinka_2012 Mně též, ale na ten nemám bohužel figuru.

Meredit
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 13.01.17 07:27

Hele, tak já se ti sem dám, no :mrgreen:
Ale upozorňuji že jsme měli svatbu jen v pěti lidech ;)
Sama nemám šaty a sukně ráda, v tomhle jsem se cítila dobře. Pro syna jsem měla připravené černé kalhoty, ale neústupně trval na kraťasech :nevim:

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 07:42

@Meredit Dokonalé!!! Děkuji za inspiraci, moc Vám to slušelo! Náš syn bude mít rok a tři měsíce tou dobou, vůbec nevím, jak se na to připravit. Jinak my budeme mít jen rodiče a sourozence s rodinami, vyjde to na 12 dospělých a 8 dětí

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 07:45

@Hanka1 Nemáte její fotku? Klidně i soukromě do zprávy. Pro inspiraci

Meredit
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 13.01.17 07:57

@Hejkalka 7 děkuji :D
Hele, ono možná lepší ročák než pětileťák co se asekl, jeho obličej mám na jedné fotce :roll:
Celý obřad stá mezi námi a aby nezdrhal a neděla blbiny jsemna něj syčela žetiu palačinku k obědu nedostane :mrgreen:
Ale byla to menší ves a paní starostka byla úžasná :D

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 08:03

@Meredit Náš syn tou dobou asi ještě nebude chodit, tak přemýšlím, co s tím… Všechno má svoje no

Meredit
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 13.01.17 08:11

@Hejkalka 7 tak v tomhle věku bych viděla jako ideální že ho tu chvilku podrží babička, kdyby brečel podržím si ho sama :nevim:
Já fakt brala obřad jako srandu, se starostkou i matrikářkou jsme se pořád smály :mrgreen:
Pro mě je noční můra klasická svatba, velké šaty, spousta příbuzných, zařizování, zvyky…
Já absolvovala jednu návštěvu matriky v únoru, vyplnili jsme papíry a v srpnu se vzali, pak si dojeli do restaurace v parku na oběd, každý si dal na co měl chuť a pá 8)
PS: a to jsem původně plánovala že by jsme to mohli odbýt na vrcholu Blaníku v pohorkách, ale kvůli kamarádce co mi svědčila jsem to změnila :)
Držím palce ať ti to klapne podle představ :kytka:

Hejkalka 7
Kecalka 339 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 08:17

@Meredit Mám stejnou představu, jen obřad a oběd s rodinou. Z organizace klasické velké svatby jsem byla akorát ve stresu, navíc mi přijde šílené za svatbu platit třeba 100 tisíc, což je teď asi úplně běžný. Radši si zajedeme na prima dovču

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >