Reklama

Hodnota šperku? kde prodat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 22:37
Hodnota šperku? kde prodat

Ahoj
dostala jsem šperk. Je to od člověka, který mi ublížil. Vrátit dárek se nedá. Ráda bych zjistila, jaká je hodnota (absolotně nevím, nenosím, neznám), je to řetízek s kamínkem (oboje má punc), možná je to diamant. Ráda bych to prodala a koupila něco dětem, využila to smysluplně. Poradíte pls

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 22:37

Zlatnictví

Uživatel je onlinefree333
Neúnavná pisatelka 18751 příspěvků 08.01.17 00:41
@Anonymní píše:
Ahoj
dostala jsem šperk. Je to od člověka, který mi ublížil. Vrátit dárek se nedá. Ráda bych zjistila, jaká je hodnota (absolotně nevím, nenosím, neznám), je to řetízek s kamínkem (oboje má punc), možná je to diamant. Ráda bych to prodala a koupila něco dětem, využila to smysluplně. Poradíte pls

Podívej se, jaký to má punc.
Kamínek ocení v některých zlatnictvích.

Procházející
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 08.01.17 02:30
@Anonymní píše:
Ahoj
dostala jsem šperk. Je to od člověka, který mi ublížil. Vrátit dárek se nedá. Ráda bych zjistila, jaká je hodnota (absolotně nevím, nenosím, neznám), je to řetízek s kamínkem (oboje má punc), možná je to diamant. Ráda bych to prodala a koupila něco dětem, využila to smysluplně. Poradíte pls

Z vlastní zkušenosti. Zlatnictví, ale tam mi řekli, že šperk má cenu na váhu, dají ti jen cenu materiálu. Pokud chci cenu prace/uměleckého řemesla, tak to prodat v antikvariátu. Odpovídající cenu nedostaneš asi nikde…

Xsenova
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 08.01.17 04:06

Dobre sa predavaju len sperky s papiermi. Najlepsie predas tak, ze obehnes 3-4 zlatnictva a starozitnictva a spytas sa za aku cenu by boli ochotny sperk vykupit. Cena sa odhaduje tazko - pretoze obchodnik bude pocitat za kolko dokaze retiazku predat aby zarobil. Kto ti ponukne najviac - tomu ho predaj.

Eleanora79
Povídálka 17 příspěvků 19.01.17 08:41
cena

Určitě zkus zlatnictví, tam ti můžou udělat zkoušku kovu, popřípadě nějaký gemologický institut, který se zabývá drahými kameny

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama