Hodnota šperku? kde prodat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 22:37
Hodnota šperku? kde prodat

Ahoj
dostala jsem šperk. Je to od člověka, který mi ublížil. Vrátit dárek se nedá. Ráda bych zjistila, jaká je hodnota (absolotně nevím, nenosím, neznám), je to řetízek s kamínkem (oboje má punc), možná je to diamant. Ráda bych to prodala a koupila něco dětem, využila to smysluplně. Poradíte pls

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13010 příspěvků 1 inzerát 07.01.17 22:37

Zlatnictví

free333
Neúnavná pisatelka 19891 příspěvků 08.01.17 00:41
@Anonymní píše:
Ahoj
dostala jsem šperk. Je to od člověka, který mi ublížil. Vrátit dárek se nedá. Ráda bych zjistila, jaká je hodnota (absolotně nevím, nenosím, neznám), je to řetízek s kamínkem (oboje má punc), možná je to diamant. Ráda bych to prodala a koupila něco dětem, využila to smysluplně. Poradíte pls

Podívej se, jaký to má punc.
Kamínek ocení v některých zlatnictvích.

Procházející
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 08.01.17 02:30
@Anonymní píše:
Ahoj
dostala jsem šperk. Je to od člověka, který mi ublížil. Vrátit dárek se nedá. Ráda bych zjistila, jaká je hodnota (absolotně nevím, nenosím, neznám), je to řetízek s kamínkem (oboje má punc), možná je to diamant. Ráda bych to prodala a koupila něco dětem, využila to smysluplně. Poradíte pls

Z vlastní zkušenosti. Zlatnictví, ale tam mi řekli, že šperk má cenu na váhu, dají ti jen cenu materiálu. Pokud chci cenu prace/uměleckého řemesla, tak to prodat v antikvariátu. Odpovídající cenu nedostaneš asi nikde…

Xsenova
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 08.01.17 04:06

Dobre sa predavaju len sperky s papiermi. Najlepsie predas tak, ze obehnes 3-4 zlatnictva a starozitnictva a spytas sa za aku cenu by boli ochotny sperk vykupit. Cena sa odhaduje tazko - pretoze obchodnik bude pocitat za kolko dokaze retiazku predat aby zarobil. Kto ti ponukne najviac - tomu ho predaj.

Eleanora79
Povídálka 17 příspěvků 19.01.17 08:41
cena

Určitě zkus zlatnictví, tam ti můžou udělat zkoušku kovu, popřípadě nějaký gemologický institut, který se zabývá drahými kameny

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >