Havloidní žumpy a podobné termíny

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

_-Nickname-_
Povídálka 12 příspěvků 13.04.18 23:09
Havloidní žumpy a podobné termíny

Zdravím, diskutující! =)

Již dobu brouzdám po síti, kde se sem tam zapojím do nějaké té veřejné diskuse. Kouzlo internetu jsem našla právě v tom, že můžete sem tam nahlédnout i do jiných sociálních bublin, než do té vaší. Problém ovšem nastává v ten moment, kdy to samé napadne někoho, kdo zastává silně extrémní názor (všechny ty kapsáře zplynovat, potřebujeme novou genocidu,…) a není schopen jej podložit racionálním dolženým argumentem, či vyvrátit protiargument. V tu chvíli taková individua přechází k vymýšlení všelijakých, pro ně posměšných, pro běžného člověka leda tak směšných, výrazů. Mezi nejčastější z nich patří Havloid, demokratická žumpa, Šorosovec, Bakalovec, kavárník nebo sluníčkář. Mě ovšem zajímají ty méně časté, které jste zahlédli/y a připadaly vám skutečně kuriózní. Najdou se tu?

Reklama

Reakce:

mgdln
Závislačka 4065 příspěvků 13.04.18 23:13

@_-Nickname-_ Například. xenofob, nácek, fašista, Ovar, Pitomio, atd… :*

Šarlota4
Echt Kelišová 9103 příspěvků 13.04.18 23:21

Dnes jsem cetla Kadimura (okamura)

mgdln
Závislačka 4065 příspěvků 13.04.18 23:48

Lůza

Almatka
Kelišová 6686 příspěvků 13.04.18 23:55
@mgdln píše:
@_-Nickname-_ Například. xenofob, nácek, fašista, Ovar, Pitomio, atd… :*
@mgdln píše:
Lůza

Tyhle výrazy je asi třeba dát do nějakého kontextu, všechna ta slova zcela legitimně v hovru používám :mrgreen:

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 14.04.18 02:37
@_-Nickname-_ píše:
Zdravím, diskutující! =)Již dobu brouzdám po síti, kde se sem tam zapojím do nějaké té veřejné diskuse. Kouzlo internetu jsem našla právě v tom, že můžete sem tam nahlédnout i do jiných sociálních bublin, než do té vaší. Problém ovšem nastává v ten moment, kdy to samé napadne někoho, kdo zastává silně extrémní názor (všechny ty kapsáře zplynovat, potřebujeme novou genocidu,…) a není schopen jej podložit racionálním dolženým argumentem, či vyvrátit protiargument. V tu chvíli taková individua přechází k vymýšlení všelijakých, pro ně posměšných, pro běžného člověka leda tak směšných, výrazů. Mezi nejčastější z nich patří Havloid, demokratická žumpa, Šorosovec, Bakalovec, kavárník nebo sluníčkář. Mě ovšem zajímají ty méně časté, které jste zahlédli/y a připadaly vám skutečně kuriózní. Najdou se tu?

Novičok a založí takové téma, aby to tu otrávil. :zed: :zed: :zed: Stačilo to napsat do vlákna prezidentská volba. :roll:

_-Nickname-_
Povídálka 12 příspěvků 14.04.18 02:49

@Jirka765 Zde mělo jít o ty případy, kdy se daný diskutér tak rozvášnil, že vyplodil naprostý bizarní nesmysl. Nějak mám pocit, že takové téma spíš pobaví :nevim:
Jinak, pokud si myslíš, že jediné politické dění v celé ČR jsou prezidentské, jsi hodně vedle. Politické dění vážně není omezené jen na několik měsíců za x dobu :roll:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 16801 příspěvků 14.04.18 05:31

Ja jsem byla jednou oznacena za kozomrda (slunickar v horsim provedeni) :lol:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 16801 příspěvků 14.04.18 05:35

Jo a z takovych tech gegu na Okumuru se mi hrozne libil Okamůrka :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Kelišová 6773 příspěvků 14.04.18 07:33
@_-Nickname-_ píše:
@Jirka765 Zde mělo jít o ty případy, kdy se daný diskutér tak rozvášnil, že vyplodil naprostý bizarní nesmysl. Nějak mám pocit, že takové téma spíš pobaví :nevim:
Jinak, pokud si myslíš, že jediné politické dění v celé ČR jsou prezidentské, jsi hodně vedle. Politické dění vážně není omezené jen na několik měsíců za x dobu :roll:

On to myslel tak, že právě v tom prezidentském vlákně bujely vášně a výrazy, o které stojíš, tam lítaly vzduchem.

mgdln
Závislačka 4065 příspěvků 14.04.18 09:04
@Almatka píše:
Tyhle výrazy je asi třeba dát do nějakého kontextu, všechna ta slova zcela legitimně v hovru používám :mrgreen:

Tak to je mi tě líto. :(

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 14.04.18 11:39
@Russet píše:
On to myslel tak, že právě v tom prezidentském vlákně bujely vášně a výrazy, o které stojíš, tam lítaly vzduchem.
:palec:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 14.04.18 11:50

Tak já nejsem ani na jedné straně a více nadávek poslouchám ze strany odpůrců Ruska.. ti mají do tolerance daleko a přitom by za ní měli bojovat. Největší omezenci jsou fanoušci SPD a TOPky, to jsou takové dva extrémy.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32728 příspěvků 14.04.18 11:56

@_-Nickname-_ podpindonosník

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama