Rostou hodnoty moc rychle? Jsou třikrát vyšší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Z_eba
Povídálka 40 příspěvků 22.11.18 17:08
HCG 5+2 - 25.150,2IU/l

Ahoj,
dneska jsem byla na kontrolním odběru na HCG a hodnota vyšla 25.150. Hodnoty rostou 3násobně za 2 dny. Máte prosím některá s tímto zkušenosti? Že roste takto rychle? Jsem z toho celkem vykulená a na utz mám jít až za více jak týden :( tak nevím, co si o tom mám myslet. Máme za sebou také svoje, v cestě za miminkem, ale tohle je štěstí a bez pomoci CARu.
Děkuji
 Z.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 22.11.18 17:20

No kdyz jsem se dívala na net na ty hodnoty ty jsou fakt hodně vysoké 8o ale neporadím :-) myslíte,že to může být dvojčaty, trojčaty?

j-p
Extra třída :D 11739 příspěvků 22.11.18 17:24

@Z_eba :mavam: říká se,že když je tolik Hcg,tak to můžou být dvojčata,trojcata ale i prý mimodelozni.Ale to nechci strašit.Muze byt vše v pořádku.

Kriss Tina
Kelišová 5915 příspěvků 22.11.18 17:26

Vícerčata? Nebo jsi těhotná dýl, to není možné? :think: při takové hodnotě už by měl i něco ukázat utz…

Uživatel je onlineMoncaq
Kecalka 228 příspěvků 22.11.18 17:30

@Z_eba ja jsem mela 5+1 hodnotu hcg 20 000. Taky mi to rostlo skoro trojnasobne. Jeden den 2000 a za dva dny 6000 a pak 20 000 a pak uz to nemerili, protoze na ultrazvuku bylo vse ok. Jsem po ivf a presne se vedelo, kdy jsem otehotnela, stejne byl plod o 2 dny starsi a tak to je do ted. Ty jsi mohla otehotnet driv. Jinak mi v caru rekli, ze vyssi hodnoty maji holcicky a opravdu ji cekam. Jsem ve 22. tydnu. Sice mam tehotenstvi dost komplikovane, ale s hcg to nesouvisi. Ale klidne muzes mit dvojcata. Drzim palce ;)

Markéta80
Hvězda diskuse 40410 příspěvků 22.11.18 17:41

nezbývá než počkat na utz, prý mola dělá vysoké hodnoty :jazyk: Počkej a uvidíš, nebo vícečetné těhotenství :mrgreen:

Z_eba
Povídálka 40 příspěvků 22.11.18 18:06

Ahoj, no já jsem si jistá, že ovulace byla 12-13 den ms a ten mám vždy 28-30 dní :) takže opravdu to bude 5+2…
mimoděložního se nebojím, to si myslím, že by ty hodnoty měly být naopak nižší, spíš jsem narazila na to, že se tedy vysvětluje buď vícerčata nebo molární těhotenství a to mě teda děsí neskutečně :( ale pořád věřím, že tam bude jedno zdravé miminko, co si prostě rádo dopřává :D

Z_eba
Povídálka 40 příspěvků 22.11.18 18:07

@Moncaq - tak to moc gratuluji… nicméně jsi mě uklidnila ;) Díky moc
 z.

Tichošlápek
Extra třída :D 10838 příspěvků 22.11.18 18:17

U kamarádky to byla mola, přeji ať to dopadne lepe

Z_eba
Povídálka 40 příspěvků 22.11.18 18:52

@Tichošlápek - a měla nějaké jiné příznaky?

Tichošlápek
Extra třída :D 10838 příspěvků 22.11.18 19:07

@Z_eba tak prý jen nevolnosti a to hcg.

Z_eba
Povídálka 40 příspěvků 22.11.18 19:11

@Tichošlápel no ja jen to hcg a jinak nic… doufam a snazim se verit v miminko

Kajkala
Povídálka 47 příspěvků 22.11.18 19:21

Ja měla molu, strašně se mi motala hlava, taky hodně vysoké hcg. Ale je to hodně vzácné, ve tvém prípadě to bude určitě dobré ???? vysoké ho můžeš mít i z jiných, více pravděpodobných možností

Martina D.
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 22.11.18 19:33
@Z_eba píše: @Tichošlápel no ja jen to hcg a jinak nic… doufam a snazim se verit v miminko

Já měla molu a v 6. týdnu jsem taky měla hCG 25 000. Trochu jsem tehdy špinila, to je pro molu hodně typické, ale je to běžné i u normálního těhotenství. Držím palce. :kytka:

Z_eba
Povídálka 40 příspěvků 22.11.18 20:51

Ja prave nemam vubec nic… od 3. Tydne me boli v podbrisku, zvetsovanim delohy… takove ty tlaky pri menstruaci, ty mam porad. Vyrostly mi o Pul cisla prsa a lehce nachlazena, jinak vubec nic… zadny nevolnosti zatim, zadne spineni… achjo… to cekani na utz je desny

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >