37tt křeče po stranách břicha

87
22.11.18 09:46

37tt křeče po stranách břicha

Ahojte holky. Potřebuju radu.
Jsem ve 37tt.
Všude popisují poslíčky a kontrakce jako menstruacni bolest v podbřišku. Ale měla jste některá poslicky/kontrakce jako takovou křeč, která jde po stranách břicha a sejde se u pupíku? Mám to dneska od rána, už je to úplně nepříjemné :( a nevím, jestli jsou to poslicci nebo něco jiného. Přirovnal bych to ke krecim jako při strevni chřipce, ale nepozoruji na sobě ani průjem, ani nevolnost, jen ty křeče v různých intervalech. Nevím jestli se znepokojovat nebo jestli je to i takhle bezne. Jeden porod už za sebou mám, ale ten byl vyvolaný a poslicky jsem neměla vůbec. Máte někdo takovou zkušenost? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14972
22.11.18 09:54

Dej si horkou vanu, pokud to jsou poslicci tak je to utlumi, pokud kontrakce tak je to rozjede.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
22.11.18 10:03

@Kriss Tina vana na to nezabírá. Ale i tak je to strašně nepravidelny. Jednou minuta, pak 10… A spíš se mi jedna o to, jestli to posličci jsou a nebo jen nějaké bolení bricha. Podbrisek mě nebolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14972
22.11.18 10:15

Těžko říct u každého to probíhá jinak :nevim: mě třeba porod nezačal bolení v podbřišku ale třísel a zad. Můžeš sjet k doktoru, natočí ti ozvy a uvidí jestli se rozjíždí porod nebo něco jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
22.11.18 10:43

Jsem 36 tt a taky to tak mám, nepravidelné a bolí to třeba při otočení nebo prostě nějakém pohybu, kde zapojuju břicho. Nejdřív to bylo jen nalevo, kde mám placentu, to jsem trochu panikařila - ale na kontrole vše ok. Teď je to denně i napravo, kolem pupku…trošku zabírá magnezko :) Jinak se tím nějak nezabývám, když to bude porod, tak to snad za čas poznáme :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
22.11.18 10:46

@Taače no jenže magnezko se od 35tt právě nema :D. Tak uvidíme.

Všem díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.18 22:56

Ahoj já to měla také přesně ve 37 tt a jela jsem s tím do porodnice. Byl to žlučník - popisovala jsem tam to samé, co ty a prý v tomto týdnu naprosto běžná a častá věc, nic mi na to nedali, jen hodně ležet a odpočívat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
87
4.4.19 22:22

@Bortelka čtu to až teď. Já nakonec jela a byla jsem otevřená na 4 prsty a prosazovala plodova voda. Za 3h se narodil prcek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama