Zvýšené HCG a dutinka - bude všechno v pořádku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hana.88
Povídálka 28 příspěvků 07.01.19 19:45
HCG A DUTINKA

Ahoj holky.Podle Menstruace jsem 5 +6tt na gyndě bohužel je vidět pouze malá dutinka takže se nedá potvrdit zda těhotná jsem nebo nejsem HCg bylo kolem pěti set což taky není prý moc v pátek jdu na gynekologii.mám klasické příznaky těhotenství bolí mě prsa a jsem hrozně unavená a bolí mě záda a trošičku mě začíná pálit žáha. podle těhotenského testu z 30 prosince se mi ukázaly dvě čárky asi po čtyřech minutách. Dneska jsem si zkoušela dělat těhotenský test znovu a Vyskočilo mi druhá, během minuty. Myslíte si že je možné že se mi zvýšil hcg a tím pádem bude všechno v pořádku?? Pro rejpalky , že jsem šla moc brzy atd… Tak takto si mě pozval doktor, nebylo to z mě iniciativi
Děkuji moc za každou radu Hanka

Příspěvek upraven 07.01.19 v 20:15

Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21995 příspěvků 07.01.19 19:50

To že jsi těhotná ti potvrdí stejně až se srdíčkem, nemá cenu tam chodit tak brzy jako jsi šla. To jestli je nebo bude v pořádku ti nikdo nepoví. Těhotná jsi, teď jen vydržet.

hana.88
Povídálka 28 příspěvků 07.01.19 20:00

@pikola Tak to si mě objednal lékař. Nešla jsem tam z vlastní iniciativi

ugluk
Hvězda diskuse 47567 příspěvků 07.01.19 20:25

Těhotná jsi a buď to dopadne dobře nebo ne. Kdo je teď schopen ti povědět víc, jenom věští z křišťálové koule.

hana.88
Povídálka 28 příspěvků 07.01.19 20:30
Váš příspěvek
Reklama