Špinění v šestém týdnu

83
7.1.19 14:56

špinění v šestém týdnu

Dobrý den jsem v šestém týdnu těhotenství. Včera večer jsem slabě špinila a malinko krvácela začal mě bolet podbřišek takže jsem se pomalu smiřovala že těhotenství se neudrží. Pak špinění ustalo a dnes vše ok. Ráno jsem měla klasické nevolnosti prsa mám stále citlivá.
Stalo se to některé z vás? A jak to dopadlo.
děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15265
7.1.19 14:57

Nebylo to po styku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 15:00

Já jsem dnes 5+1 dle utz a spinim 14 dní. Beru ascorutin 3*denne dvě tablety a žádné zlepšení. Kontrolu mám 24.ledna, tak uvidím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
7.1.19 15:02
@Kriss Tina píše:
Nebylo to po styku?

nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
7.1.19 15:22

Okolo 5-8 tt jsem měla taky občasné špinění, pak to přestalo a vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
7.1.19 15:29

Ja som s prestavkami spinila cely prvy trimester. Potom to uplne skoncilo aj s nevolnostami. Takze u mna asi hormony, pretoze iny dovod sa nenasiel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49521
7.1.19 15:34

Zažila jsem ve třech těhotenstvích. Jednou z toho byl hematom a dopadlo to dobře. Podruhé příčina vůbec nezjištěna a dopadlo to dobře. Potřetí to byl první příznak zamlklého těhotenství a dopadlo to blbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6755
7.1.19 15:40

Měla jsem tohle přesně v tom cca 6-7 tt špinila jsem cca 2-3 dny ,pak byl klid,a pak zase chvilku.
Při další kontrole jsem jen nahlásila, že jsem špinila.
Vše bylo v pořádku nyní 24 tt :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
7.1.19 15:53

Měla jsem to takhle u třetího dítka. Poprvé jsem zašpinila právě v 6tt. a pak se to opakovalo ještě mnohokrát. V podstatě celý první trimestr jsem tak nějak prošpinila. Příčina nezjištěna. Podle gynekoložky prý zřejmě zkrátka rupla vždycky nějaká cévka. Doporučila akorát být bez pohlavního styku a toť vše. Byla jsem z toho taková nesvá, protože měsíc před tím jsem samovolně potratila, ale všechno dobře dopadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1761
7.1.19 16:03

Špinila jsem celý první trimestr a jednou slabě krvácela ve 14. týdnu - rupla cévka. Nyní jsem ve 38. týdnu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
7.1.19 16:17

měla jsem to taky takže už jsem ani nedoufala, že jsem těhotná…v podstatě jsem to odpískala a docvalko mi to až když jsem byla ve třetím měsíci :-D . Raději ber ascorutin a nestykuj :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
7.1.19 16:46

Spinila a krvacela jsem vzdy jednorazove cely prvni trimestr u druheho tehotenstvi co 10-14 dni. Stacilo jit na velkou a zakrvacela jsem. Byl to placentarni polyp. Vzdycky odesel a pak se zas udelal. Ted jsem 35tt a mimco je zdrave. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
7.1.19 18:49

První trimestr jsem často špinila s přestávkami, podbřišek jsem měla citlivý a hlavně v období, kdy bych měla normálně dostat menstruaci, ale i mimo něj, tak jsem vlastně zjistila, že jsem těhotná :D taky jsem se hrozně bála, že ve mně plod nevydrží a teď mám krásnou dvouměsíční holčičku :) ale nic neriskuj a šup se zeptat doktora, a ať tě prohlídne ;) může to být i fyzickou námahou, takže hodně odpočívat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama