Současné užívání Magnesii lactaci 0,5 tbl s kyselinou listovou

Anonymní
7.1.19 13:44

Současné užívání Magnesii lactaci 0,5 tbl s kyselinou listovou

Ahoj holky chci se zeptat jsem 18tt zda nevadí ze užívám vitaminy pro těhotné (pregnafolin +dha ) současně s hořčíkem je Vtech vitaminech kyselina listová atd, zda to nějak nevadí dekuju?:)

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37144
7.1.19 13:46

S vitaminama konkrétně zkušenost nemám, ale listovka a magnezko se zároveň brát můžou. Spíš koukni aby už ty vitamíny magnezium neobsahovaly sami o sobě, abys ho neměla moc, jinak je to v pohodě :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27754
7.1.19 13:49

nechápu ty bereš vitamíny pro těhotné tam je všechno vyvážené neřeš co do nich dávají nebo k tomu chceš brát ještě listovku a hořčík?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 13:59
@ka2ka píše:
nechápu ty bereš vitamíny pro těhotné tam je všechno vyvážené neřeš co do nich dávají nebo k tomu chceš brát ještě listovku a hořčík?

Vtech pregnafolin je už listovka :) a zvlášť mám brat hořčík , mivam po ránu bolesti hlavy

  • Citovat
  • Upravit
80
7.1.19 14:06

Já brala pregnafolin i magnesii lactici kvůli tvrdnutí břicha a v pořádku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27754
7.1.19 14:06
@Anonymní píše:
Vtech pregnafolin je už listovka :) a zvlášť mám brat hořčík , mivam po ránu bolesti hlavy

to k sobě klidně ber nic se nestane

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.19 14:09
@Barčítko píše:
Já brala pregnafolin i magnesii lactici kvůli tvrdnutí břicha a v pořádku ;)

A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)

  • Citovat
  • Upravit
37144
7.1.19 14:15
@Anonymní píše:
A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)

Můžeš až 6 tablet podle potřeby. Já jsem 20tt beru 1 ráno a 2 večer, protože mi nejvíc tvrdne břicho když si večer lehnu a v noci. Plnou dávku si nechávám v rezervě kdyby bylo časem hůř :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
7.1.19 14:15
@Anonymní píše:
A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)

Myslím, že ze začátku tři a postupně jsem snížila na jeden :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
7.1.19 18:55

Taky jsem brala magnesko i vitamíny pro těhotné, je to v pohodě ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty