Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
S vitaminama konkrétně zkušenost nemám, ale listovka a magnezko se zároveň brát můžou. Spíš koukni aby už ty vitamíny magnezium neobsahovaly sami o sobě, abys ho neměla moc, jinak je to v pohodě ![]()
nechápu ty bereš vitamíny pro těhotné tam je všechno vyvážené neřeš co do nich dávají nebo k tomu chceš brát ještě listovku a hořčík?
@ka2ka píše:
nechápu ty bereš vitamíny pro těhotné tam je všechno vyvážené neřeš co do nich dávají nebo k tomu chceš brát ještě listovku a hořčík?
Vtech pregnafolin je už listovka
a zvlášť mám brat hořčík , mivam po ránu bolesti hlavy
Já brala pregnafolin i magnesii lactici kvůli tvrdnutí břicha a v pořádku ![]()
@Anonymní píše:
Vtech pregnafolin je už listovkaa zvlášť mám brat hořčík , mivam po ránu bolesti hlavy
to k sobě klidně ber nic se nestane
@Barčítko píše:
Já brala pregnafolin i magnesii lactici kvůli tvrdnutí břicha a v pořádku
A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)
@Anonymní píše:
A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)
Můžeš až 6 tablet podle potřeby. Já jsem 20tt beru 1 ráno a 2 večer, protože mi nejvíc tvrdne břicho když si večer lehnu a v noci. Plnou dávku si nechávám v rezervě kdyby bylo časem hůř ![]()
@Anonymní píše:
A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)
Myslím, že ze začátku tři a postupně jsem snížila na jeden ![]()
Taky jsem brala magnesko i vitamíny pro těhotné, je to v pohodě ![]()
Ahoj holky chci se zeptat jsem 18tt zda nevadí ze užívám vitaminy pro těhotné (pregnafolin +dha ) současně s hořčíkem je Vtech vitaminech kyselina listová atd, zda to nějak nevadí dekuju?:)