Současné užívání Magnesii lactaci 0,5 tbl s kyselinou listovou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:44
Současné užívání Magnesii lactaci 0,5 tbl s kyselinou listovou

Ahoj holky chci se zeptat jsem 18tt zda nevadí ze užívám vitaminy pro těhotné (pregnafolin +dha ) současně s hořčíkem je Vtech vitaminech kyselina listová atd, zda to nějak nevadí dekuju?:)

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 07.01.19 13:46

S vitaminama konkrétně zkušenost nemám, ale listovka a magnezko se zároveň brát můžou. Spíš koukni aby už ty vitamíny magnezium neobsahovaly sami o sobě, abys ho neměla moc, jinak je to v pohodě :)

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 07.01.19 13:49

nechápu ty bereš vitamíny pro těhotné tam je všechno vyvážené neřeš co do nich dávají nebo k tomu chceš brát ještě listovku a hořčík?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:59
@ka2ka píše:
nechápu ty bereš vitamíny pro těhotné tam je všechno vyvážené neřeš co do nich dávají nebo k tomu chceš brát ještě listovku a hořčík?

Vtech pregnafolin je už listovka :) a zvlášť mám brat hořčík , mivam po ránu bolesti hlavy

Barčítko
Stálice 70 příspěvků 07.01.19 14:06

Já brala pregnafolin i magnesii lactici kvůli tvrdnutí břicha a v pořádku ;)

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 07.01.19 14:06
@Anonymní píše:
Vtech pregnafolin je už listovka :) a zvlášť mám brat hořčík , mivam po ránu bolesti hlavy

to k sobě klidně ber nic se nestane

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 14:09
@Barčítko píše:
Já brala pregnafolin i magnesii lactici kvůli tvrdnutí břicha a v pořádku ;)

A kolik toho hořčíku si brala denně ?:)

Kriss Tina
Echt Kelišová 7636 příspěvků 07.01.19 14:15
@Anonymní píše:

Můžeš až 6 tablet podle potřeby. Já jsem 20tt beru 1 ráno a 2 večer, protože mi nejvíc tvrdne břicho když si večer lehnu a v noci. Plnou dávku si nechávám v rezervě kdyby bylo časem hůř :D

Barčítko
Stálice 70 příspěvků 07.01.19 14:15
@Anonymní píše:

Myslím, že ze začátku tři a postupně jsem snížila na jeden :palec:

Blouby
Povídálka 17 příspěvků 07.01.19 18:55

Taky jsem brala magnesko i vitamíny pro těhotné, je to v pohodě ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >