HCG a slabá menstruace- můžu být těhotná?

17
19.11.20 14:19

HCG a slabá menstruace

Zdravím
Mám dotaz. V září jsem šla na UPT. 22. 10 proběhl nechráněný sex, do 36h Postinor. Od té doby kondom. 7. 11 začala slabounká MS, spíše špinění než cokoliv jiného, bolesti jako vždy silné. Od té doby beru antikoncepci. Jenže sem tam špiním. Udělala jsem si 4 těhotenské testy, poslední minulý čtvrtek, nepatrná druhá čárka až po limitu, cca hodina. Jinak všechny negativní. No a včera jsem byla kvůli bolesti břicha v nemocnici. HCG pod 1.2U/l, ultrazvuk nic. Doktorka mi několikrát potvrdila, že to těhotná být nemůžu. Příští týden mě objednala ke gynekologovi. Nemůžu být těhotná, že ne? Děkuji a omluvte mou vystresovanost. Hezký den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8222
19.11.20 14:42

Ne, hcg máš negativní. Těhotná být nemůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
907
19.11.20 14:51

Ne, nemůžeš být těhotná.
Příště proboha použijte alespoň kondom. Pilulky „po“ jenom odsouvají ovulaci, pokud na ně ženská spoléhá, tak si to může pěkně zavařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
19.11.20 14:51

Odpověď

Uuuuf. Asi mi spadl balvan ze srdce. A ani po tak krátké době nemůžu být gravidní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
19.11.20 14:54

@LilyJane
No tak teď už použijeme snad vše, co jde. Za ten stres to nestojí. Káždopádně děkuji moc 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.11.20 18:49

Ano či ne?

Zdravím, potřebovala bych radu, měla jsem dva dny zpoždění, dnes ráno udělán tehot.test , viz.foto, a večer jsem to dostala, je to slabší než obvykle, ale je..chtěla jsem se zeptat, zda nemůže být jiskřička naděje, že jsem těhotná? Nebo může menstruace vvyvolat falešne pozitivní test? Moc děkuji za rady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
149
21.11.20 08:37

@Nik2 a před tím si test nedělala?? Těhotná jsi a nebo jsi byla… To zjisti jen doktor… Nebo si udělej ještě do pondělí testy a uvidíš jestli zůstanou stejné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
21.11.20 11:26

@Adla608 děkuji, předtím ne, jen po tom zpoždění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama