hCG je malé

Anonymni
29.9.09 22:29

HCG male

Ahojky, maminky i vsechny, co se snazite:) Preji hodne uspechu a trpeni. Obracim se na Vas o dotazem.....Posledni M jsem mela 18. srpna (cyklus 30-31) Ovulace byla 4-6 zari. Testy mi ukazuji, ze jsem tehotna. Byla jsem na HCG je to pouze 91.2 Mudr. nic nevidi na UZ......ted mnou vladne strach, ze je to mimodelozni!? Melo by to vychazet na 4 tydny, ale podle HCG pouze 1-2, ale to zas nevychazi s ovulaci (proste chybi mi minimalne tyden)! Holky, prosim…reknete jak jste to meli vy? Mam se ceho obavat? K doktorce jdu zase za 14 dni, ja to asi nevydrzim!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
29.9.09 22:59

Ahoj. No samotne cislo HCG ti v tuto chvili asi moc nerekne, to rozpeti je velike. A taky jsi mohla otehotnet pozdeji, nikdy nevis. Nejlepsi by bylo (pokud nechces cekat 14 dni na dalsi kontrolu) , dojit si na krev-zjistit hodnotu HCG znovu za 2-3 dny, protoze to by se mela hodnota zdvojnasobit. A uvidis, na cem jsi. Drzim palce at to vyjde. Jolana.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
30.9.09 11:19

uvidíš, buď byla ovulace později, nebo by ještě mohlo existovat několik měně pravděpodobných záležitostí… Ale raději bych vyčkala, ještě se na těhu moc neupínala. Mám také špatnou zkušenost s nízkým hcg, mimoděložní to být může ale nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
9048
30.9.09 11:49

Ahojky, já bych byla naprosto v klidu…moje HCG bylo 30 DC pouze 51 jednotek o týden později už 1.018 jednotek a dva dny na to jsem byla na UTZ a byl vidět gestační váček a teď už za chvíli rodím… :D

Zřejmě jsi byla u doktora zbytečně brzy…buď v klidu a uvidíš, že na další kontrole bude vše jak má!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.09 14:22

ahoj nic si s toho nedelej ja mela 30dc jen 70hcg takze zkus jit na testy za par dnu jestli hcg roste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.10.09 12:41

Neboj, ja mela 2 dny po vynechani menstruace 12hCG. Sla jsem na krev, protoze jsem citila, ze je neco jinak, jenom jsem spinila, coz se mi nestava. Odjizdeli jsme na hory, tak jsem si chtela byt jista. Sestra mi rekla, ze 12 hCG je vlastne negativni.....no a ted budu za 6 tydnu rodit! Hodne stesti! Samui

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.12 17:12

Ahoj holky, včera sem byla 31 DC a měla sem HCG 118 a dokorka mě řekla, že by to muselo byt maličkatý, tak týden, ale mě se zas ta hodnota nezdá tak malá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49105
4.10.12 17:56

@pavlina-strakova na první hodnotě tolik nesejde jako na kontrolnim odběru, ob den by to mělo být jednou tolik ;), takže bych došla zítra na krev a hodnota by měla být cca 240 ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.12 17:58
@Markéta80 píše:
@pavlina-strakova na první hodnotě tolik nesejde jako na kontrolnim odběru, ob den by to mělo být jednou tolik ;), takže bych došla zítra na krev a hodnota by měla být cca 240 ;)

Ona mě objednala právě až na středu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49105
4.10.12 17:59

@pavlina-strakova na krev bych si šla do jakékoliv laboratoře nebo pro svůj klid dělat těhu testy a koukat jestli čárka sílí. Samozřejmě krev je lepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15291
4.10.12 18:02

@pavlina-strakova - jakákoliv hodnota nad 100 dle vyjádření mého CAR znamená prosperující těhotenství a na 31 dc mi to přijde ok!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.12 18:04
@Markéta80 píše:
@pavlina-strakova na krev bych si šla do jakékoliv laboratoře nebo pro svůj klid dělat těhu testy a koukat jestli čárka sílí. Samozřejmě krev je lepší ;)

Testy budu dělat, protože sem předevčírem začla špinit, tak sem tam hned valila a beru utrogestan a ascorutin. Když já nevím kde tady u nás sou nějaký laboratoře Su od hodonína, tak jedině nějakou v Hodoníně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.12 18:07

Děkuju holky za uklidnění, ona do mě pořát hustí, že buď to má tak týden, jestli je v děloze a nebo je mimoděložní a nebo zanikne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49105
4.10.12 18:08

@pavlina-strakova co to je za doktorku :cert: :cert:, neřeknu kdyby to byl opakovaný odběr ale takhle přece ani neví kdy byla ovulka, navíc mě ta hodnota těsně od vynechání přijde ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.10.12 18:19
@Markéta80 píše:
@pavlina-strakova co to je za doktorku :cert: :cert:, neřeknu kdyby to byl opakovaný odběr ale takhle přece ani neví kdy byla ovulka, navíc mě ta hodnota těsně od vynechání přijde ok ;)

Ovulka byla asi v úterý 18.září, co mě vyšlo podle BT a nebo až v pátek 21. ale na tu se mě ona vůbec neptala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama